Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפליקציות לאנדרואיד - הגיע הזמן לשרשור, לא?

-מוטי-
שימו לב! השרשור הזה בן 3799 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שאלה טכנית משהו בעניין ה-SGS.

למישהו יש מושג למה כשאני ברכב והמכשיר מסונכרן עם הדיבורית - תקשורת הנתונים מפסיקה לעבוד?

ז"א, זה לא קורה כשה-BT סתם פועל אלא רק כאשר הוא מסונכרן עם הדיבורית.

אם זה חשוב אז אני ברשת פלאפון והדיבורית TRIPLE TOUCH של בלו-רון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כדאי שתציין גם את סוג המכשיר ועם איזה גרסה אתה עובד.

בכל אופן אצלי בעבודה עם נקסוס 1 גרסא 2.2.1 בהתחברות עם שלושה דיבוריות שונות(כמובן לא בו זמנית): גאברה, מוטרולה ופארוט.

לא נתקלתי בבעיה כזאת והכל עובד אצלי בו זמנית וללא בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

מי שעבר לרום החדש של פילוט יש חדש? מה ההבדלים העיקריים אם יש ?

השני סנט שלי לשרשור:

לא יודע אם הועלו כבר(SKYPE FACEBOOK whatsapp נאמרו מי שפספס-)

party mixer תוכנה פשוטה וקלילה שעזרה לי בכמה מצבים (ככה זה שאתה בן 16 והיחידי בכיתה שיודע מה זה PL3.5)

כל המשחקים הורדתי משרשור בFXP

http://www.fxp.co.il/showthread.php?t=7297690

מומלץ הNFS, ספיידר מן,GANGSTER וכמובן איך אפשר בלי fruit ninga

angry birds במרקט חופשי.

דפי זהב ZAP,mako ONE , מחירון יד 2 ויד 2 עצמה כלכליסט וREST שלדעתי עלתה פה.

ד"א, אפשר לראות שידורי האח הגדול דרך האפליקציה של ?MAKO הצלחתי להגיע אתמול לעמוד המצלמות אבל זה מראה בתקיעות רציניות שלא מאפשרות לצפות.

NIKE BOOM, מגניבה לחלוטין ברעיון שלה, עוד לא השתמשתי בה (עצלן)

לפי מה שהבנתי אתה מגדיר רשימת השמעה, מגדיר את הסטים כמה זמן כמה זמן מנוחה וכדומה והיא עוצרת את השירים בהתאם.

DOCUMENTS TO GO תוכנה שאישית אני נעזר בה בלימודים מאפשרת לערוך ולקרוא אקסל PPT וורד וPDF ולא כמו מה שמגיע עם המכשיר שמאפשר רק לקרוא.

הגרסא היא מלאה ובתשלום , הורדתי מהאתר של APPLANET בחינם (הועלה פה קישור לפורום שלהם ).

cam scanner-מצלם מסמך, הופך לך אותו לPDF גוזר את קצוות הדף והמסמך קריא לחלוטין. (מצטער על ההתרגשות, עברתי מסוני אריקסון עם 2 MP)

unified remote שלט למחשב, שימושי מאוד בשבילי לפחות. מתחבר בWIFI(אולי בעוד דרך, אני לא ניסיתי\ראיתי).

tube mate - מורידה מיוטיוב בקלות בפשטות ובמהירות, תוכנה חובה לדעתי.

אישית לי אפליקצית הסידור שימושית. אם יש מישהו שרוצה קוראים לסידור "תהלת השם " ואני בטוח שקל למצוא.

לאחר כל הפוסט הארוך שתמצת +- כל מה שיש לי במכשיר לבינתיים, אשמח לקבל תוכנת מיקסר מלאה, שימושית, בחינם (גם דרך הפורום של APPLANET מקובל כמובן , הרצתי שם חיפוש בכמה צירופים של מילים, לא הלך )

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

cam scanner-מצלם מסמך, הופך לך אותו לPDF גוזר את קצוות הדף והמסמך קריא לחלוטין. (מצטער על ההתרגשות, עברתי מסוני אריקסון עם 2 MP). ניסיתי אותה פעם אחת והיא החליטה על דעת עצמה שחלק מהדף לא חשוב אז היא גזרה\השחירה אותו. בכל מקרה, מצאתי שצילום רגיל של המסמך ברור דיו.

tube mate - מורידה מיוטיוב בקלות בפשטות ובמהירות, תוכנה חובה לדעתי. גם כן ניסיתי אותה פעם אחת ולא הצלחתי אח"כ לשמוע את השיר (קובץ תקול).

12785

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורדתי מעל 5 שירים, אצלי כלום תקול לבינתיים.

יכול להיות שבCAM לחצת אישור דאבל ואז המשבצת הירוקה גזרה על פי הברירת מחדל ולא כפי שעיצבת.לא השוויתי לצילום רגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד עם חשבון אימייל של גוגל ושל הספק שלי (בזק בנלאומי), את שניהם אני שואב ישירות למחשב עם התוכנה של חלונות 7.

במקביל, בסלולרי אני עובד עם התוכנת מייל המקורית ששואבת לי אימייל משני החשבונות יחד, הבעיה היא שהתוכנה הזאת מוחקת את האימיילים אחרי תקופה (כמה ימים) ולפי מה שהבנתי ככה עובדת התוכנה (לא ברור למה ואם מישהו יודע אחרת אני אשמח לתיקון). אז בגלל שהתוכנה של GMAIL במכשיר עובדת בסדר, חשבתי על האפשרות שכל המיילים של בזק ישאבו לתוך החשבון של גוגל, וככה הכל יהיה מרוכז בחשבון של גוגל שאיתו אני יכול לעבוד בצורה נוחה בסלולרי.

השאלה היא איך עושים את זה שהאימיילים של הספק ישאבו לתוך החשבון של גוגל?

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מגדיר במחשב שלך בג'ימייל מצד שמאל למעלה "הגדרות" (ליד שם המשתמש).

משם אתה הולך ל"תוויות".

משם זה כבר מסביר את עצמו, ואתה יוצר לך תווית של המייל של נזק או כל מייל אחר שאתה רוצה להעביר דרך גוגל.

אם תסתבך, אשמח לנסות לעזור, אבל אם אני הבנתי את זה לך לא תהייה בעייה.

בקיצור, ברגע שתהיה לך תווית של הדואר הראשי (נזק) תוכל לראות אותה מהסלולארי בג'ימייל.

במקרה היום צירפתי עוד תווית דואר (הדואר וואלה! הישן שלי) לג'ימייל, בנוסף לדואר של הספק שלי (הלטאה הזה...). אני קורא את הדואר שלי רק דרך הג'ימייל כבר בערך שנה, ומאד מרוצה מהסידור הזה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...