Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עליית מיסי הדלק - מתחילים להתאגד!

drsubaru
שימו לב! השרשור הזה בן 4867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא היחיד פה שחושב שמצב התחבורה פה על סף פיצוץ.

קווי מהדרין?

סוחרי רכב לא הגונים?

פקקים בגלל תשתיות לקויות?

זה משהו שמפריע לכולם.

עם כל הכבוד, שאזרח מגיע לקלפי לבחור מעניין אותו דברים אחרים.

ומה תעשה עד 2013? צריך לעשות משהו עכשיו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הרעיון של התפקדות נשמע לי יותר ריאלי ויותר פרקטי נכון הוא עולה כסף אבל זה סכום פעוט להקריב

יש מצב שאפשר לשלוח את הטפסים בפקס או דרך דואר אלקטרוני ?

שלח אותם בפקס למספר המופיע על הטפסים עצמם -

או אלי לכתובת שרשמתי.

הכי חשוב זה לבצע בקרה על ההתפקדות כי אחרת הכל ילך לאיבוד - אבקשך לעדכן אותי עם שם + משפחה + עיר מגורים ע"מ שאוכל לבצע בקרה.

יש אגב, לא מעט חברי מפלגה מקרב הפורום הזה שכבר צירפו את שמם להתארגנות הזו - אני מניח שבקרוב יתחילו לזרום טפסים.

טיפין טיפין יש תהודה לרעיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלח אותם בפקס למספר המופיע על הטפסים עצמם -

או אלי לכתובת שרשמתי.

הכי חשוב זה לבצע בקרה על ההתפקדות כי אחרת הכל ילך לאיבוד - אבקשך לעדכן אותי עם שם + משפחה + עיר מגורים ע"מ שאוכל לבצע בקרה.

יש אגב, לא מעט חברי מפלגה מקרב הפורום הזה שכבר צירפו את שמם להתארגנות הזו - אני מניח שבקרוב יתחילו לזרום טפסים.

טיפין טיפין יש תהודה לרעיון.

אני אארגן עוד אנשים

השאלה איך אנחנו מרכזים את הכל ושולטים על הכל יש מצב שאפשר לבקש ממנהל הפורום איזה מקום שבו אפשר לרכז את האנשים או לפחות שנרכז רשימה של אימיילים של כל מי שהתפקד כך שנוכל לדעת כמה התפקדו ואיך להעביר להם הודעות בבוא השעה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירי הדלק לא יירדו באופן הזה, כיון שהמפלגה הזו כבר זמן רב לא עושה כלום חוץ משמירה על נוחות עכוזי שריה ( ועיזבו את הסיפורים על פעולה מתוך המערכת הפוליטית, המפלגה הזו החוירה גם בנושאים הרבה יותר חשובים, חלקם קיומיים, מאשר מחירי הדלק ), אבל אולי כך נסדר לאחד מהחברים היותר נחמדים כאן, קריירה פוליטית וגם זה משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אארגן עוד אנשים

השאלה איך אנחנו מרכזים את הכל ושולטים על הכל יש מצב שאפשר לבקש ממנהל הפורום איזה מקום שבו אפשר לרכז את האנשים או לפחות שנרכז רשימה של אימיילים של כל מי שהתפקד כך שנוכל לדעת כמה התפקדו ואיך להעביר להם הודעות בבוא השעה ?

אני מארגן את רשימת האימיילים - פנה אלי בפרטי, אתן לך את הטלפון שלי ונשוחח על כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועלית מחירי הדלק היא הטריגר.

ציד ראשים עבוד מפלגה פוליטית בסיפור של דאגה למחירי הדלק זה יפה מאד , באמת די מקורי.

יש סיבה שהאבודה אבודה , וענין הדלק לא מה שיציל אותה , אבודה לא עובדת כי בראשה עומד נפוליאון שמגובה על ידי חדלי אישים מוחלטים שמתנופפים לאן שנושבת הקלפי.

לזה להצביע כדי לשלם פחות על הדלק? ממש ממש לא תמה הקשר בכלל??

למה מפלגה פוליטית שנכשלה לחלוטין בכל תחום ב30 שנה האחרונות היא זו שאני צריך לסמוך עליה?

מי שצריך להרים את הכפפה הזו הם גופים חוץ פרלמנטרים, שום גוף מתוך הכנסת לא יושיע כאן , ולדעתי בכלל כל הסיפור הזה יכול להגיע למרי אזרחי, כי הם מגזימים כבר הרבה זמן , אבל גם את ההגזמה הם לא מתבישים להמשיך ולהגזים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"ר סובארו ידידי.

גם אם הדלק יעלה כ17 שקל לליטר לא אתפקד למפלגת העבודה המאוסה וברור שלא אמסור את פרטי חשבון הבנק שלי לך או לכל נציג מטעמך.גם אם תצליח לארגן עצומה שכזו לא תצליח להוריד ולו 10 אגורות ממחיר הדלק.תמשיך לחלום.אני אעבור לידני.

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה -

למה להתפקד למפלגת עבודה שאפשר להצטרף לאופנוענים בליכוד ?

יש כבר מאות אופנוענים שהתפקדו לליכוד על מנת להלחם בביטוח היקר, ואני בטוח שהם ישמחו לתת יד גם במלחמה במחירי הדלק.

בנוסף, הליכוד הוא בשילטון - ולא העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי שאלה -

למה להתפקד למפלגת עבודה שאפשר להצטרף לאופנוענים בליכוד ?

יש כבר מאות אופנוענים שהתפקדו לליכוד על מנת להלחם בביטוח היקר, ואני בטוח שהם ישמחו לתת יד גם במלחמה במחירי הדלק.

בנוסף, הליכוד הוא בשילטון - ולא העבודה.

אם היית טורח לקרוא את מה שכתבתי כבר 5 פעמים:

1. אני לא מארגן שום דבר עבור הליכוד, הוא זה שמעלה את המיסים :roll: לא זה שמוריד אותם. אתה רוצה לארגן התפקדות נפרדת, יאללה תפאדל. אני רק מפרגן.

2. מאות האופנוענים הללו פקודים במסגרת של 100 אלף איש, והם מהווים במקסימום של המקסימום אחוז אחד. 1%. זה הכל.

3. במפלגת העבודה יש בסביבות 20 אלף פקודים, דהיינו כל קול שווה יותר מבחינת משקלו.

4. הליכוד מחזיק קצת יותר מ-30% מהקואליציה, הוא רק מארגן אותה, הוא לא "בשלטון" - כל הקואליציה בשלטון.. תחשב כמה זה 27 מנדטים מתוך 74 ותגיע לאחוז המדויק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"ר סובארו ידידי.

גם אם הדלק יעלה כ17 שקל לליטר לא אתפקד למפלגת העבודה המאוסה וברור שלא אמסור את פרטי חשבון הבנק שלי לך או לכל נציג מטעמך.גם אם תצליח לארגן עצומה שכזו לא תצליח להוריד ולו 10 אגורות ממחיר הדלק.תמשיך לחלום.אני אעבור לידני.

ואני קניתי פונטו. ידנית. כל הכבוד לנו, דפקנו את המערכת.

ותודה לך על הפרגון, אגב :shock: ראיתי את העשייה המבורכת שלך, בכל התחומים, ואני חייב לציין שאתה איש חזון ומעש.

אתה פעיל למען האנשים, נאבק על כל נושא ונושא ומאבקיך נושאים פרי מבורך למען היושבים בציון.

עלה והצלח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תקחו אותי לא נכון, אני הכי בעד המאבק, אבל מתי פעם אחרונה לקחו עצומת אינטרנט ברצינות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היחידי שלקח עצומת אינטרנט ברצינות זה משה כחלון, וזה בגלל ש:

1. הוא אדם שלוקח את עצמו ברצינות ונאבק באמת למען הצרכנים.

2. האישור למס החבילות שבגינו החלו העצומות היה תלוי בחתימה שלו.

3. בניגוד להעלאת מס הדלק, החתימה שלו לא הייתה יוצרת בור של 2 מיליארד ש"ח.

עכשיו כולם יכולים לעשות לייק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...