Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עליית מיסי הדלק - מתחילים להתאגד!

drsubaru
שימו לב! השרשור הזה בן 4854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ידידי היקר,

מקווה קודם כל שהבנת שאני לא רואה כסף מזה. אני לא קבלן קולות או התפקדויות.

אם הייתי כזה - תאמין לי שהייתי פועל במסגרות קצת שונות מפורום פתוח שבו כל אחד יכול להביע את דעתו.

שנית -

אם הפתרון שלי לא נראה לך, זה בסדר. אתה מוזמן לדון איתי לגופו של עניין ואני אסביר לך איך עובדת המערכת הפוליטית בכל המפלגות למעט אלה שעובדות על ועדה מסדרת (ישראל ביתנו, ש"ס, אגודה וכו') והמפלגות הערביות.

שלישית -

אין כאן אוכלוסייה הומוגנית שאתה יכול להוציא להפגנה ע"מ להפוך רחובות. אין כאן תרבות של הפיכת רחובות.

לכן לא תהייה הפגנה.

הדבר היחידי שמשחק זה כוח פוליטי ואת זה אני בסה"כ מנסה לארגן - לצערי אין היענות, נמשיך להתכופף ולקבל את הג'חנון בצורה יפה ותרבותית.

אה, כן - כולנו חתמנו על העצומה בפייסבוק :-D

נ.ב:

אני לא מזלזל בכוחו של הפייסבוק. הוא כלי מעולה בהעברת מסרים זריזה והוא יכול לפעול בצורה חזקה מאוד אל מול עסקים קטנים, ראו לדוגמא "פיצה שרגא" שסירב לשרת אוטיסט וקיבל יחסי ציבור מזוויעים במייל שרשרת שהופץ גם בפייסבוק.

אפשר לעשות איתו המון בתחום החברתי\פוליטי, אבל אי אפשר באמת להשפיע על מקבלי ההחלטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רק שיהיה ברור, אני גם לא חתמתי על שום עצומה כזאת או אחרת, אלו באמת בדיחה גרועה.

אם תצליח במה שאתה מנסה לעשות אני הראשון שיוריד את הכובע (ואפילו יאכל אותו)

בכל מקרה את הג'חנון אנחנו נאכל כך או אחרת.

שיהיה המון בהצלחה

דניאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית חושב שאם כבר מתפקדים למפלגה אז צריך להתפקד לפלגת השלטון.

צריך גם לנצל את המומנטים של הפגנת האופנועים ולנסות לאחד איתם כוחות, כי מה שקרה להם ומחירי הדלק זה בדיוק אותו נושא: התעללות בציבור וציבור הנהגים בפרט.

מה גם שלפי מה שהבנתי, כדי להגדיל את האפקטיביות כולם צריכים להתפקד לאותו סניף.

נדב

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שיהיה ברור, אני גם לא חתמתי על שום עצומה כזאת או אחרת, אלו באמת בדיחה גרועה.

אם תצליח במה שאתה מנסה לעשות אני הראשון שיוריד את הכובע (ואפילו יאכל אותו)

בכל מקרה את הג'חנון אנחנו נאכל כך או אחרת.

שיהיה המון בהצלחה

דניאל

איזה קטע שאת העמלה על חבילות במכס (לרבות EBAY) עצרו עם עצומה באינטרנט?

Bimmer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית חושב שאם כבר מתפקדים למפלגה אז צריך להתפקד לפלגת השלטון.

צריך גם לנצל את המומנטים של הפגנת האופנועים ולנסות לאחד איתם כוחות, כי מה שקרה להם ומחירי הדלק זה בדיוק אותו נושא: התעללות בציבור וציבור הנהגים בפרט.

מה גם שלפי מה שהבנתי, כדי להגדיל את האפקטיביות כולם צריכים להתפקד לאותו סניף.

נדב

רעיון מעולה. רק שבליכוד יש 100 אלף מתפקדים. לפני שתחזיק כמות אפקטיבית של 5% מהמתפקדים, תצטרך להביא 5000 אנשים.

כפי שאתה שם לב, אף אחד לא שם אגורה בינתיים :-) עוד לא קיבלתי טופס, בוא נגיד את זה ככה.

דבר שני - מי בדיוק מארגן את זה? אני בטח לא אארגן התפקדות לליכוד, זה לא רלוונטי. אם אתה רוצה, ארגן את זה אתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בליכוד יש 100000 מתפקדים וכפול ויותר מנדטים במפלגת העבודה יש 13 מנדטים שמחולקים לכמה שברים שקשה מאוד לחבר בניהם. איך לומר? - לא בדיוק "הכח העולה". מה גם שהמפלגה לא שולטת באף משרד שיש לו נגיעה לנושא משק הדלק.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דר. סובארו היקר וכל שאר מעלי הרעיונות,

אני חייל ועל כן אין לי הרבה כסף. נושא הדלק הוא בהחלט נושא כואב אצלי.

אני ועוד רבים מחברי אכן מאוד רוצים לסייע בכל דרך שהיא להורדת מחיר הדלק, אבל לא אני (ולא אף אחד ממכרי) רוצה לשלם לבחור בשם דר. סובארו 50 שקלים ולהתפקד למפלגה ספציפית. גם אם היה לי את השם המלא שלך והטלפון שלך - אני עדיין לא מכיר אותך אישית - ולא יוכל לבטוח בך ובחברך אלכסנדר שלא תשתמשו לרעה בפרטי האשראי שלי ושל מכרי.

בכל זאת - אני מאוד רוצה לעזור איכשהו, ואני בעל כח ארגון של מספר לא מבוטל של אנשים (עשרות) - ואין שום סיכוי שאני הולך לשלם לאדם שאני לא מכיר \ למפלגה שאני לא באג'נדה שלה. אני מאמין שהרוב המוחלט של האנשים נמצא בדעה שלי.

איך אני\אנחנו, שלא מעוניים לשלם לאף אחד, ולא רוצים לשכנע אף אחד לשלם, יכול\יכולים לעזור ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אופנוען אני רותה להגיד לכם משהו:

מאבק האופנועינם לא נגמר!

חברות הביטוח עצמם כבר אמרו שהמחירי ביטוח עברו את גבול הטעם הטוב ושהמפקח הגזים.

אם לא היו את כל ההפגנות מחירי הביטוח לא היום "יורדים".

אני אם הייתי היום מבוטח בפול הייתי משלם כ 6000 ש"ח חובה לשנה.

ביגלל שאני כבר לא בפול אלא באליהו אני משלם " רק" 4200 לשנה שבישבילי זה הבדל עצום.

וממה שאני יודע כל שנה זה כבר יתחיל לרדת עם הגיל .

אנחנו התפקדנו באלפים לליכוד ומתחילים מבפנים ללחוץ על המערכת לשנות את מחירי הביטוח.

אנשים , התפקדות המונית זה המהלך!!!!!

אם יכולתי , הייתי מתפקדת לעבודה כי זה חשוב ואני חושב שזה נכון!!

תראו את כל האיגודים הגדולים במדינה. יש להם מבפקדים מאלפים רבים והם קובעים מה טוב להם.

באים לח"כ ואומרים לו : אתה רוצה את הקולות שלי?? אני רותה בתמורה א ,ב, ג ד.... והם מקבלים זאת.

הפגנות והתפקדות המונית זה הפתרון!!! לא פייסבוק ולא נעליים!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה קטע שאת העמלה על חבילות במכס (לרבות EBAY) עצרו עם עצומה באינטרנט?

זה ממש לא מה שקרה.

מה שקרה כלל עבודת לובי של אנשי מקצוע.

מה שגם עניין העמלה ממש לא נעצר. אלא נמצא תחת תנאים מסויימים.

אז את המכתב לדודה לא יבדקו, אבל את הספר כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעיה עם התפקדות, אבל לא לעבודה. יש אפשרות אחרת שעלתה לי - להתפקד לליכוד וביחד עם האופנוענים ליצור לובי מוטורי, כשהם יצטרכו אותנו, נהיה שם. ולהפך. אתם בפנים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אני חושב שכל המיני עליהום על ד"ר סובארו(דודו), ממש לא לעניין.

חבל שאתם לא מבינים שככה העניינים במדינת החומר ג' שלנו זזים.

הוא היחידי שהעלה כאן רעיון מעשי, שיחסית קל ליישם, בלי עלות יותר מידי גבוהה

ובלי יותר מידי אנשים.

ברור שעדיף להתפקד לליכוד, אבל שם צריך 5000-10000 איש שיהיו כוח מספיק רציני.

נראה לכם שזה אפשרי? 200 איש בקושי חתמו על עצומה, אז אתם מדברים על להתפקד לליכוד?

אומר לכם כאן בחור מקבוצת האופנוענים שזו הדרך, והאמינו לי, זו הדרך!

אם היה אפשר להתפקד לש"ס עוד יותר טוב, כי הם יודעים לייצר משברים ולהלחם על מה

שהם רוצים. אבל שם אין פריימריס, אז אין אפשרות.

אם למישהו יש רעיון אחר, שהוא ישים והוא מוכן לקדם אותו, אז בבקשה, כולם ישמחו פה,

ומי שירצה יירתם לעניין, ומי שלא, אז לפחות שלא יהרוס למי שכן רוצה.

במקום להתעסק במה לא טוב, ומה לא לעשות, תציעו רעיונות אלטרנטיבים, כולל דרך לקידום

אותם רעיונות. רוצים הפגנה? תארגנו הפגנה. אבל תארגנו ברצינות, לא בלכתוב בפורום.

ורק הבהרה, למי שאולי שואל, אין לי מושג מי זה ד"ר סובארו, ואני לא חבר/מכר/קרוב

שלו, אבל אני חושב שהרעיון שלו הוא המוצלח ביותר כאן, מכל אוסף הדברים שעלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דר. סובארו היקר וכל שאר מעלי הרעיונות,

אני חייל ועל כן אין לי הרבה כסף. נושא הדלק הוא בהחלט נושא כואב אצלי.

אני ועוד רבים מחברי אכן מאוד רוצים לסייע בכל דרך שהיא להורדת מחיר הדלק, אבל לא אני (ולא אף אחד ממכרי) רוצה לשלם לבחור בשם דר. סובארו 50 שקלים ולהתפקד למפלגה ספציפית. גם אם היה לי את השם המלא שלך והטלפון שלך - אני עדיין לא מכיר אותך אישית - ולא יוכל לבטוח בך ובחברך אלכסנדר שלא תשתמשו לרעה בפרטי האשראי שלי ושל מכרי.

בכל זאת - אני מאוד רוצה לעזור איכשהו, ואני בעל כח ארגון של מספר לא מבוטל של אנשים (עשרות) - ואין שום סיכוי שאני הולך לשלם לאדם שאני לא מכיר \ למפלגה שאני לא באג'נדה שלה. אני מאמין שהרוב המוחלט של האנשים נמצא בדעה שלי.

איך אני\אנחנו, שלא מעוניים לשלם לאף אחד, ולא רוצים לשכנע אף אחד לשלם, יכול\יכולים לעזור ?

אהלן חבר,

הסיבה היחידה שאני רוצה לרכז את הטפסים אצלי היא כי כך יש לי בקרה עליהם.

לא רוצה להעביר אותם אלי? על הכיפאק. תעביר למפלגה עצמה, הכתובת והפקס מופיעים על הטופס - רק תיידע אותי מי אתה כדי שאוכל לדעת ולרכז את הנתונים, אחרת זה לא אפקטיבי ואתה הולך לאיבוד בין כל יתר המתפקדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...