Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עליית מיסי הדלק - מתחילים להתאגד!

drsubaru
שימו לב! השרשור הזה בן 4854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם לי אין בעיה. זה עוד יותר קיצוני מבחינתי, ועדיין אני מוכן לעשות את זה עבור מקרה חד פעמי.

מה זה קשור איזו מפלגה תפתור לך את הבעיה? אני לא מעצים את כוחה, ולא אבחר בה בבחירות

לכנסת. אני מנצל את השיטה לעבוד לטובתי, שוב, באופן חד פעמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדכון! מצטער על הפונט הגדול, נועד כדי שאנשים יראו.

הקדשתי חלק מהיום לגבי בירורים בנושא חוקיות ההפגנה.

אלו התנאים הנדרשים מהפגנה על מנת שתדרוש רשיון הפגנה

אם הפגנה כוללת את כל שלושת המאפיינים הבאים, היא מחייבת קבלת רישיון מהמשטרה:

-משתתפים בה חמישים איש או יותר;

-היא נערכת במקום ציבורי תחת כיפת השמיים;

-ישמעו בה נאומים או דיונים בנושאים מדיניים, או תתקיים תהלוכה ממקום למקום.

במצב שבו מתקיימם כל שלושת התנאים (חייבים כולם להתקיים), יש לקבל רשיון מהמשטרה. למשטרה אין סמכות לא לאשר רשיון בגלל תוכן ההפגנה, אלא רק אם ישנה בעיה במיקום. למשטרה אין סמכות להחליט שההפגנה לא חוקית.

לדעתי, אפשר למנוע קבלת הרשיון (למרות שבכל זאת אבקש אותו) מכיוון שאפשר לדאוג שלא תהיה תהלוכה, אלא שההפגנה תהיה נקודתית.

אני שואף לארגן הפגנה בעוד כחודש בערך בגלל הזמן הנדרש. שוב, אני זקוק לעזרה. לבד אין באפשרותי לארגן הפגנה.

אין לכם ממה לחשוש, מותר לפי הזכות לחופש הביטוי, ליצור הפגנות. אני בספק אם "יסמנו" אתכם אם תעשו זאת.

בנוסף, אני זקוק לכאלו אשר יכולים להתחייב לפרסם את ההפגנה, פלאיירים (מותר בחוק לחלק פלאיירים לפי חופש הביטוי, גם בערים עצמם), במידה ולא יבואו עשרות אלפי איש לפחות, ההפגנה לא תהיה רלוונטית, ולא יתייחסו אליה ברצינות (מדובר פה לא על ביטוח לאופנועים במיליוני שקלים, אלא מיליארדי שקלים לקופות המדינה).

אפשר ליצור עימי קשר באימייל

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בפנים. אבל צריך הרבה יותר משניים.

צריך לקום ולעשות. בלי אבל, בלי לא נוח, בלי התניות.

בלי להתפקד, בלי ניירת, בלי לייק ובלי עצומה.

בסדר כבר לא יהיה. הגיע זמן לקום ולהשמיע את קולנו.

כי אחרת נמשיך לקבל את הזרנוק.

לקום ולעשות!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפגנה אפקטיבית לא בהכרח כוללת הרבה אנשים.

אפשר גם לארגן מייצג, כמו שעושים הארגונים הירוקים.

מאוד אפקטיבי וגם מושך תקשורת.

לא צריך עשרות אלפי אנשים,

אפשר להסתפק במספר מועט מ 50.

אבל צריך מייצג אפקטיבי !

כמו המייצג של הגופות שמנע את פרוייקט ספדי בירושלים לפני מספר שנים.

שיהיה לנו בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפגנה אפקטיבית לא בהכרח כוללת הרבה אנשים.

אפשר גם לארגן מייצג, כמו שעושים הארגונים הירוקים.

מאוד אפקטיבי וגם מושך תקשורת.

לא צריך עשרות אלפי אנשים,

אפשר להסתפק במספר מועט מ 50.

אבל צריך מייצג אפקטיבי !

כמו המייצג של הגופות שמנע את פרוייקט ספדי בירושלים לפני מספר שנים.

שיהיה לנו בהצלחה.

יש לי מיצג בשבילך:

אני יכול לעמוד ליד הרכב עם שלטים בסגנון:

"מחירי דלק שערורייתים!! שחיתות בממשל!! -- למכירה גולף GTI שמורה (בעקבות מעבר לטויוטה פריוס)".

בנוסף, האם ההפגנה יכולה להתמקד בעוד תחומים או שאסור לנו להתפזר? אני מעוניין להחזיק עוד שלט:

"אין תרבות נהיגה! שחררו את הנתיב השמאלי בחייאת ראבאק גמרתם לי על הברייקסים!"

ועוד שלט:

"מדינת עולם שלישי, אין ספורט מוטורי - נמאסתם! --מכרתי את הרכב, אפשר טרמפ למחלף ראשון?"

איך המיצג שלי? אני קורא לו "נוסעים ללא בקרת שיוט (וללא בקרה בכלל)". :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע למה ויכול להיות שאני טועה .

אבל יכול להיות במקרה שה"מתנדב" שאוסף את כל הטפסים של המתפקדים מרוויח תמלוגים על העניין ?

אני חייב לציין שיש כאן משהו מסריח, לא הישתכנעתי בכלל שהיתפקדות למפלגת העבודה תעשה את ההבדל !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלאס כבר עם הפייסבוק המעפן הזה, ניסו ועשו ולא הלך.

קם בן אדם מנסה לעשות מהלך, אז בוא ננסה מה יש להפסיד? במקרה הכי גרוע הפסדנו 50 ש''ח, אם יהיה מצב ואני בטוח שיהיה מצב שהדלק מגיע ל7 שקל בזמן הקרוב אנחנו הולכים להפסיד הרבה יותר מה50 ש''ח האלו.

אני בפנים ואנסה לגייס את כל מי שאוכל.

אין לי בעייה עם ה-50 שקל יש לי בעייה עם זה שמישהו מנסה פה לגייס מתפקדים למפלגה ולהרוויח על גבם הרבה כסף מתמלוגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה שקל מזה, צא מהסרט הרע שלך.

על טופס ההתפקדות יש מספר טלפון וכתובת למשלוח הוראות קבע, מצידי תשלח אותם לשם.

בינתיים מי שמרוויח תמלוגים על חשבונך היא מדינת ישראל - שמעלה לך את הבלו בעוד 40 אג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי בעייה עם ה-50 שקל יש לי בעייה עם זה שמישהו מנסה פה לגייס מתפקדים למפלגה ולהרוויח על גבם הרבה כסף מתמלוגים.

שטויות! כסף ודאי שלא. אני גם משוכנע שכוונותיו טהורות ועניניות לחלוטין וגם מי שיטען ש"על הדרך" ניתן באופן הזה לחבר מפלגה לצבור כח פוליטי אישי עצום בזכות כמות המתפקדים העצומה שגייס, גם לא אכפת לי. הבעיה שלי, כפי שכבר ציינתי היא הסרחון של הפגר הזה הקרוי מפלגת העבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה שקל מזה, צא מהסרט הרע שלך.

על טופס ההתפקדות יש מספר טלפון וכתובת למשלוח הוראות קבע, מצידי תשלח אותם לשם.

בינתיים מי שמרוויח תמלוגים על חשבונך היא מדינת ישראל - שמעלה לך את הבלו בעוד 40 אג'.

קודם כל אמרתי שיכול להיות שאני טועה אבל מנסיון עם חברים קרובים שהיו מגייסים מתפקדים הם הרוויחו שכר לפי כמות המתפקדים שהם הביאו אז ברור שה-50 שקלים הולכים למפלגה אבל מי שמביא את המתפקדים גם מרוויח .

אני לא אומר שהכוונות שלך הם לא טהורות אבל אם באמת יש לך כח תתחיל להזיז עניינים בתוך המפלגה , אסור לנו לשכוח שהמפלגה הזאת היא בממשלה ועוד לא עשתה שום דבר לציבור הבוחרים שלה כך שאני לא מאמין שהם יתחילו עכשיו .

שוב אני מתנצל אם האשמתי אותך לשווא אבל זה ניראה כמו אקט של הבאת מתפקדים למפלגה יותר מאשר לעצור את מחירי הדלק, ואני אומר את זה רק בגלל שלא הישתכנעתי שהיתפקדות למפלגה תביא את השינוי.

אם מישהו היה משכנע אותי הייתי מוכן להשקיע (או להביא מישהו שישקיע) הרבה יותר מ-50 שקלים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו היה משכנע אותי הייתי מוכן להשקיע (או להביא מישהו שישקיע) הרבה יותר מ-50 שקלים .

''מילים כמו חול ואין מה לאכול'' והאמת מתאים לי עכשיו איזה שווארמה עאוני.

למה שמישהו ישכנע אותך במשהו, זה לא שהוא מקדם פה קמפיין או משהו, סך הכל כוונה טובה בעשיית צעדים לקראת משהו שונה מפייסבוק ילדותי או אתר עצומה ההזוי הזה שלא מזיז לאף אחד.

במקום לחפש שישכנעו אותך אולי תעשה אתה משהו בנידון, ולא לחכות לביאת המשיח כי תכל'ס בינינו ואל תספר לאף אחד, הוא לא מתכוון להגיע לארץ זבת חלב ודבש מעובד עם חומרי מאכל למיניהם.

בקיצור אנחנו נשתוק כמו תמיד ונתדלק כמו תמיד וגם שהמחיר יהיה 10 שקל לליטר כלום לא יזוז פה, ואנחנו האשמים היחידים.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שאני אומר זה שמה שהוא מציע לדעתי לא יעזור .

זה הכל, מה הקשר למה שכתבת, היום לדעתי אין פיתרון למצב חוץ מלצאת לרחובות ולעשות מה שעשו סטודנטים באיטליה

פשוט להפוך רחובות !

אבל הרי אף אחד לא יעשה את זה ולכן אין פיתרון מעשי למצב הזה.

ודרך אגב כן, אם בן אדם רוצה שאני אצטרף לאיזשהו מהלך שהוא עושה ואני צריך להוציא על זה כסף מכיסי אז הוא צריך לשכנע אותי לעשות את זה,

אני לא מבין למה אתם נופלים עלי כי אני חושב שהרעיון לא טוב ?! ושאין פתרון אחר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...