Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עליית מיסי הדלק - מתחילים להתאגד!

drsubaru
שימו לב! השרשור הזה בן 4854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא חושב שיש מקום להכניס כאן את הדיון הזה - אבל על זה אני מוכן להתווכח. מעוניינת? :wink:

בלי קשר למספר המנדטים שהמפלגה הזו עתידה לקבל בבחירות הבאות, באמת הגיעה זמנה להעלם. בגידה גדולה יותר מזו הן באידאולוגיה שלה, הן בבוחריה, קשה מאוד למצוא בהסטוריה של הפוליטיקה הישראלית. אולי רק התפוגגות המפלגה הליברלית והטמעתה המוצלחת בחרות אי שם בקצה שנות השישים של המאה הקודמת, יכולה להתחרות בה. אלא שלציניות המבחילה של מנהיגי המפלגה שאתה חבר בה היום, באמת שאין מתחרה. אני מתפלא על כל מי שמעט הגיון ויושרה נשארו בקודקודו ועדיין מסוגל לתמוך ביצור הזה שכל כולו עיוות גנטי קצר ימים של מה שהיתה פעם תנועה סוציאליסטית עתירת ערכים. וסליחה על ערוב מין בשאינו מינו, אבל קשה להתאפק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
  • תגובות 136
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אפילו אני הצלחתי להבין שאתה לא חייב להצביע למפלגת העבודה בבחירות כדי לקחת חלק בהתארגנות כזאת ליצירת לחץ פוליטי להורדת מחירי הדלק.

מה שהד"ר הסביר כאן היטב זה שכשאתה שם פתק בקלפי אתה לא משפיע בכלל על כלום.

הסיבה היחידה שאני לא מצטרף ליוזמה הזאת היא שאני גר בחו"ל, וביום פקודה לא אוכל להיות שם כדי להצביע.

איך אומרים? זה או להאמין להבטחות של הפוליטיקאים דרך מי שמשווק אותם בפורום , או להאמין להם בתשדירים לפני הבחירות.

אגיד לך דבר כזה:

1- פוליטיקאים לא יזיזיו את העסק הזה , או שמחאה צריכה לעבור לפסים הרבה יותר אקטיביים מהיום , או שהמחאה לא שווה כלום.

2- נניח שכן , פוליטיקאי שלא יזוז לתקן עוולות שנעשות כלפי אזרחים רק בגלל שהם לא התפקדו למפלגה שלו ולכן היא לא מספיק גדולה זה תירוץ צולע , גודל של מפלגה אין לו שום אפקט כאן , אם יש עוולה , מספיק להשתייך למלפגה של איש אחד כדי להיות מסוגל להצביע עליה כמו שכל חבר כנסת יכול לעשות , השאלה אם רוצים לזוז , ובוא נגיד שאם מפלגת העבודה היתה כל כך מוצלחת השלטון היא היתה נשארת שם.

מחאות אפקטיביות צריכות להגיע מהעם , ואני מתחיל לחשוב שמהומות רחוב רציניות הן הדרך היחידה להזיז ענינים בפוליטיקה הישראלית או המערבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...