Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עליית מיסי הדלק - מתחילים להתאגד!

drsubaru
שימו לב! השרשור הזה בן 4867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 136
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ד"ר סובארו היקר ושאר חברי הפורום,

אני חושב שהרעיון שהועלה הוא נכון ויכול להשפיע במידה מסויימת יותר מכל הפגנה או עצומה חסרת אונים בפייסבוק. חוץ מזה שבלי שום קשר הפגנה יכולה לבוא בשלב מאוחר יותר.

בתור חבר מפלגת העבודה כבר מס' שנים טובות, אני מכיר קצת איך העניינים פועלים - אם נשיג רשימה מכובדת של חברים שכל מאודם הוא לגרום להורדת המיסים על הדלק, יוכלו להתייחס אלינו ברצינות (כרגע במסגרת מפלגת העבודה).

ההתפקדות למפלגה מאוד פשוטה ואין שום סיבה לחשוש. כבר כמה שנים שאני משלם תשלום שנתי ולא קרתה פאשלה בנושא.

למה מפלגת העבודה?

קודם כל זו מפלגה שהמניע שלה הוא לתמוך במעמד הביניים (שהם רובינו כאן).

שנית, זו לא מפלגה קיצונית, או מפלגת נישה.

שיטת הבחירות הפנימיות ("פריימריז") בה היא ההוגנת ביותר שיש בקרב המפלגות בישראל. אתם מוזמנים לברר.

ובלי קשר - אין חובה לבחור בה כמובן בבחירות הכלליות.

ד"ר סובארו, אני חושב שכדאי לעדכן במספר המתפקדים, וכאשר נגיע למס' מכובד, אפשר לשקול דרכינו הלאה (עם איזה חבר כנסת במפלגה אנחנו הולכים).

חברים אתם חייבים להבין שבשביל שיתייחסו אלינו ברצינות צריך לעשות מעשה. ואני חושב שלשלם 50 ש"ח ולמלא טופס קטן זה בהחלט כלום. ואלו מכם שבאמת מאמינים בדרך הזאת - נסו להפקיד את כל המשפחה וככה נרוויח עוד קולות ועוד כח.

תומר

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עדיף פשוט ליצור מפלגת נהגים שמטרתה היא רווחת הנהגים ולשים שר תחבורה מקצועי?

אני הצבעתי פעם-פעמיים לעבודה אבל אני בספק שאפשר בכלל להשתמש במפלגה הזו (בהנחה שהיא תהיה קיימת בבחירות הבאות) בשביל לקדם משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך קצת יותר מאלפי חתימות

לצערנו מפלגה שכל מה שהיא מנסה לשנות זה מחירי הדלק, לא תקבל קולות של אנשים.

מחיר הדלק זה חשוב, אבל בלי תכנית מסודרת, לא יצביעו רק בגלל מחירי הדלק. יש דברים חשובים יותר כמו כלכלה, ביטחון וכיוצא בזה.

למעט הכסף הרב שצריך למפלגה, כדי להקים אותה, להריץ פרסומות, לדאוג לרשימה של 120 חברים וכ'ו. צריך תכנית מסודרת שלה. אשר לא תתבסס רק על מחירי הדלק.

בסופו של יום, אנשים יעדיפו בטחון ושייכות, לפני חסכון של שקל על ליטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק מחירי דלק.

- שילוט נכון

- תחבורה ציבורית יותר זולה ויעילה

- תחבורה ציבורית פעילה בשבת

- ייבוא של רכבים קטנים יותר

- החמרה בעונשים מסוימים

- ביטול מצלמות מהירות

- יותר תקציבים לפרויקטים טובים של מתנ"א

- הקלות מס לרכבים לא מזהמים

- יבוא אישי פתוח (באמת, לא כמו שהוא היום)

- אכיפה של עבירות מסוכנות ומפריעות (חוסר איתות, חציית פס הפרדה לבן, בריונות בכביש וכו')

- יבוא של צמיגים רק באיכות טובה (לא זבל סיני)

- ספורט מוטורי

- הורדת ערסים מהכביש והחרמת הרכבים שלהם

- הסדרת המוסכים עם מסד נתונים פתוח לציבור שבו מופיעים כל המוסכים המורשים. ככה נוכל לדעת אילו מוסכים טובים לנו.

הרשימה יכולה להמשיך כמה דפים טובים.

זה לא רק עניין של מיסים אלא של משהו שמשפיע לכולנו על החיים ביומיום ופשוט לא מקבל מענה מאף אחד כי ההתעסקות ברכבים היא "ילדותית".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-1992 התמודדה לכנסת "מפלגת נהגי המוניות". בדיוק על הטיקט הזה 8)

אגב - אחוז החסימה הוא 3 מנדטים = 90 אלף קולות. נראה אותך מגייס 90 אלף חתימות בפייסבוק ואז תדבר על מפלגה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם קמפיין נכון זו לא ממש בעיה.

ונהגי המוניות היו נהגי מוניות, לא נהגים בכלליות.

לא נראה לי שחסרים אנשים כמוני שכבר נשבר להם לגמרי מהפוליטיקות שלא משפיעות על חיי היומיום.

יהיה שלום?

יעלו מיסים?

חרדים ילמדו מתמטיקה?

לא ממש משפיע על רובנו!

צריך להתחיל עם מפלגות שמתעסקות ביומיום ומשפרות לנו את החיים.

תוך עשור זה אפשרי ליצור את התנאים הנכונים בשביל שאנשים יפסיקו לחשוב כמו מזרח תיכון ויתחילו להתעסק עם מה שבאמת חשוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיכוי שתקים מפלגה שתעבור את אחוז החסימה הוא אפסי, ועד שתקים אותה ותכנס לכנסת כבר מחיר הדלק יהיה 8 שקל לליטר.

במקום זה יש הצעה יותר טובה, "לקנות" 2-3 חברי כנסת ב1000 קולות. אני חושב שזה עדיף מאשר לקנות 3 ב90 אלף קולות.

הקואליציה היום היא שברירית, וביבי מוכן לשלם מחירים כבדים למפלגת העבודה בכדי להציג מצגת של "ממשלת אחדות".

בלי מפלגת העבודה, ימייה של הממשלה ספורים. במפלגת העבודה צפויים להיות פריימריס להחלפת ברק בזמן הקרוב, דבר שרק יעלה את רצונם של חברי הכנסת לרצות את המתפקדים. בקיצור, מצב קלאסי.

אני אומר, אין מה להפסיד.

גם להפגנה אני מוכן לבוא, אבל זה לא יזיז כלום, יום אחרי זה אותם 2000 אנשים (בתקווה) ילכו הביתה, ואף חבר כנסת לא יחשוב שיש לו איזה אינטרס נעלה לפעול בנושא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב-1992 התמודדה לכנסת "מפלגת נהגי המוניות". בדיוק על הטיקט הזה 8)

אגב - אחוז החסימה הוא 3 מנדטים = 90 אלף קולות. נראה אותך מגייס 90 אלף חתימות בפייסבוק ואז תדבר על מפלגה...

ד"ר סובארו, אל תזלזל בקמפיין אונליין - תראה את הקמפיינים שאובאמה הריץ בזמנו (פייסבוק/יוטיוב/טוויטר/וכו') והטיסו אותו קדימה.

ודווקא זה הצד החזק שלנו.

אני ממש הייתי רוצה לראות "מפלגת נהגים" שתשפר את המצב העגום בארץ בנושא באופן כללי ולא רק בנושא הדלק - באופן עקיף אני מאמין למשל שמספר תאונות הדרכים המוגזם עולה לנו יותר ממס הדלק שרוצים להגדיל.

אולי כמו שלאנשים הייתה סימפטיה לנושא הפנסיונרים אז גם תהיה להם סימפטיה לנושא הנהגים והכבישים כדבר שקרוב מאוד לכולם.

תארו לכם אם היינו יכולים גם להשפיע על החינוך(הכשרות ומבחני הנהיגה), התרבות (אדיבות בכביש, סובלנות, נהיגה בנתיב הימני), האכיפה, ספורט מוטורי וכו' וכו'...

נשמע לי ממש טוב ולדעתי קמפיין בכיוון יכול לגייס יותר קולות ממה שנדמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הקמת מפלגה נשמע לך יותר טוב וקל מהתפקדות למפלגה קיימת אז אתה חי במה שהמומחים מכנים "לה לה לנד".

בדקתי עכשיו, מספר המפלגות שלא עברו את אחוז החסימה בבחירות האחרונות היה 21, והן הוציאו ביחד 78,940 קולות.

ממוצע של 3759 קולות לכל מפלגה של אנשים שחשבו ש"הגיע הזמן למשהו חדש" כמו מפלגה לסמים, מפלגה לאיכות הסביבה, מפלגה לזקנים וכו' וכו'.

אגב - עד שיהיו בחירות המחיר יהיה כבר 8.5 ש"ח לליטר ויהיו פה 1000 שרשורי זעקה לשמיים ולפייסבוק. וגם אז אני בספק אם מישהו יצליח לגייס את המינימום לקמפיין - רק רישום של מפלגה עולה 12 אלף ש"ח :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אנשים פה לא מוכנים לשלם 50 ש"ח על התפקדות...אפילו לעצומה באתר אין חותמים.

כנראה שצריך לאכול הרבה חצץ עד שירד האסימון ותהייה לאנשים מודעות פוליטית חזקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה בדיוק אילו היו המצעים של המפלגות האלו.

לרובן לא היה מצע מסודר וגם לא מטרה כלשהי שמשפיעה על כלל האוכלוסיה.

סמים? גם אם מישהו יחליט שהוא בעד חוקיות של סמים, הוא ממש לא יתפקד למפלגה שתומכת בזה. היחידים שתומכים באמת בכזו מפלגה הם סטלנים. שום אדם נורמלי לא יצביע לזה באמת. יש דברים יותר חשובים לאדם נורמלי מאשר שיאשרו שימוש בסמים.

זקנים? נושא לא ממש פופולרי. למרות האהדה שלי לזקנים, לא הייתי מתפקד למפלגה של זקנים פשוט כי זה לא קשור אלי בשום צורה.

איכות הסביבה? טחנו לנו את זה בראש כל כך הרבה זמן שלרוב האנשים כבר נשבר הז**ן מזה. רוב הפעילים הם הזויים וקיצוניים אז גם הם לא יקבלו את הקול שלי וגם לא של רוב האנשים.

מה שאני מציע פה זו מפלגה שקשורה לאינטרסים של 3200000 איש שמשתמשים ברכב ביומיום, ועוד כמה מליונים טובים שמשתמשים באוטובוסים כל יום.

יש פה קבוצה ענקית שלא מקבלת מענה.

אני לא היחיד פה שחושב שמצב התחבורה פה על סף פיצוץ.

קווי מהדרין?

סוחרי רכב לא הגונים?

פקקים בגלל תשתיות לקויות?

זה משהו שמפריע לכולם.

ו12000 ש"ח? אני משיג לך את הסכום בצורה חוקית תוך כמה שעות, אז זה באמת בולשיט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ו12000 ש"ח? אני משיג לך את הסכום בצורה חוקית תוך כמה שעות, אז זה באמת בולשיט.

תפאדל יא אחי. אני מפרגן.

רק שאני לא אתפקד לזה ובטח לא אצביע...עם כל הכבוד יש דברים אחרים גם על הכף ולא רק כבישים ומחירי דלק :lol:

להתפקד משמעותו להיות חבר במפלגה, לא להצביע לה - אני הצעתי דרך פעולה יפה, אפקטיבית וזריזה להשיג כוח פוליטי.

מתנצל חבר - לא שכנעת אותי בדרכך. לא פוליטית (עוד מפלגה שלא תעבור את אחוז החסימה) ולא בפרקטיקת הפעולה (השגת 93 אלף אנשים שיצביעו עבורך בשנת 2013).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעיון של התפקדות נשמע לי יותר ריאלי ויותר פרקטי נכון הוא עולה כסף אבל זה סכום פעוט להקריב

יש מצב שאפשר לשלוח את הטפסים בפקס או דרך דואר אלקטרוני ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...