Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עליית מיסי הדלק - מתחילים להתאגד!

drsubaru
שימו לב! השרשור הזה בן 4854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיבכת יותר ,עדיף משהו נאיבי כמו פייסבוק ועצומה עם חתימות ,מאשר לתרום כסף וקול למפלגת ה"עבודה" .

חלאס כבר עם הפייסבוק המעפן הזה, ניסו ועשו ולא הלך.

קם בן אדם מנסה לעשות מהלך, אז בוא ננסה מה יש להפסיד? במקרה הכי גרוע הפסדנו 50 ש''ח, אם יהיה מצב ואני בטוח שיהיה מצב שהדלק מגיע ל7 שקל בזמן הקרוב אנחנו הולכים להפסיד הרבה יותר מה50 ש''ח האלו.

אני בפנים ואנסה לגייס את כל מי שאוכל.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 136
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מתי ניסו ?? האופנוענים ,מה ה% שלהם מכלל אוכלוסיית משתמשי דלק ,אני לא מכיר הרבה שיתרמו 50 ש"ח למפלגה ועוד פחות אנשים שיתרמו למפלגת העבודה ,כמו שכבר נכתב לפני מפלגת העבודה זה לא רק דלק .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מישהו שביקר בהפגנות סטודנטים נגד עליה בסחר לימוד, אין לי שום בעיה להגיע להפגנה נגד עליה במחיר הדלק.

אני אישית לא מאמין לפוליטיקאים ומפלגות כי הם רק מבטיחים ולא מקיימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי לאחר שקיבלתי תשובה והשכלתי קצת יש לי עוד שאלה.

נגיד ואנחנו כוח משמעותי וחבר כנסת לעתיד בא ומבטיח שהוא יפעל בשביל להוריד את מחירי הדלק, כולנו בוחרים בשבילו.

בסוף הוא מגיע לכנסת ושוכח את כל מה שהוא אמר. (כמו שקורה בדרך כלל) מה אז?

זה תרחיש הגוני שיכול לקרות. תקנו אותי אם אני טועה.

אז בעצם גם עם מבחינתינו הכל יהיה פיקס המון אנשים מצטרפים וזה. המילה האחרונה הוא של אותו נציג, ולפי מה שאני שומע פה ושם, לרוב אותם נציגים רק מבטיחים ולא מקימים.

------------------------------

Nissan Almera Perfect 1.6 2001 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בפנים, 10 יהודים 100 דעות, למה אף אחד לא קם קודם? הגיע בנאדם שעושה מהלך שיכל להצליח, אז אני לא רוצה להיפגע מעליית המחירים ולשתוק.

רק נראה מה יהיה אם הדולר יתחיל לטפס ומחיר הנפט יעלה, 10 שקל לליטר נראה מאוד ריאלי ואז תאכלו הרבה ווזלין מכל החורים בגוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

POLEATSKY תבין, אם יש לך את הכוח הזה, הח"כים הקיימים כבר יתחילו לפעול בשבילך, כי הם רוצים את הכוח

הזה בפריימריז הבא.

אתה לא בא למישהו עלום שם שאולי ייבחר לכסנת הבאה, אלא לח"כים הקיימים.

אם הייתם מודעים למה שהולך בכנסת ובממשלה, ואיך הם רודפים אחרי מי שיכול להשפיע על

הבחירה העתידית שלהם, ועל הכסף והפרסום שהם יעשו מזה, לא הייתם מתווכחים כאן.

אתם חושבים שסתם האופנוענים התפקדו לליכוד? אתם חושבים שסתם כרמל שאמה נרתם פתאום

למאבק שלהם, התחיל לתת שאילתות בכנסת, הפך ללוחמני בדיונים, ומה לא.

אתם חושבים שבאמת מעניין אותו אופנוען זה או אחר? אבל הוא עשה את המלחמה שלו, ולמה?

כי זה כדאי לו.

אני לא חסיד של פוליטיקאים, ולא ממש אוהב אותם, אבל לצערי במקרה הזה, אין דרך אחרת.

אולי אם תשביתו את המדינה ותשרפו חצי ממנה, יהיה אפקט אחרי חודש חודשיים של מאבק.

יש מישהו שמוכן לעשות את זה כאן? לא נראה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חבר'ה -

אפשר כמובן להתפקד למפלגת העבודה דרך הפקס שלהם אבל לא לשכוח ליידע אותי על העניין על מנת שאוכל לפקח כמה אנשים יש לנו כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"ר סובארו, אני לא שש להצטרף למפלגת העבודה. אני קודם כל רוצה לנסות להפגין. להפגנה כזו יבואו אלפי אנשים, אם לא עשרות אלפים, בואו נקבע תאריך, נגיד 29.12. ונתחיל לפזר את השמועה. אני בטוח שיבואו המון אנשים. אם זה לא עובד, אז אני אתפקד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על הכיפאק.

אני מוכן להגיע להפגנה, אם אתה מוכן לארגן :-D

כל אחד עושה מה שהוא יודע הכי טוב - אני יודע להשתמש בכוח של אנשים מאוגדים ולייצג אותם בצורה טובה.

אם אתה תצליח לארגן הפגנה - והיא גם תצליח ותזיז למישהו - אני אוריד בפניך את הכובע.

עד אז - קבל את הבטחתי שאני אגיע לכל הפגנה שתארגן. ניפגש שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה: (בעצם שלוש)

1. למה אין ועד מנהל ל"מאבק" הזה? אדם אחד אינו מספיק, עם כל הכבוד, ובמיוחד אדם המזדהה בכינוי האינטרנטי שלו בלבד.

2. למה לא במזומן? 50 שקל זה שטר בודד שלכל אחד יש בבית. הרבה יותר בטוח מלתת פרטי אשראי לצד ג'.

3. למה מפלגת העבודה, כאשר לליכוד כבר יש בסיס מתפקדים עם אינטרסים דומים?

האם לא נראה לכם שתוכלו להשיג יותר אם תתאגדו איתם?

3א. האם נפגשתם עם מטה המאבק של האופנוענים וניסיתם ללמוד מנסיונם?

לתשובתכם אודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה: (בעצם שלוש)

1. למה אין ועד מנהל ל"מאבק" הזה? אדם אחד אינו מספיק, עם כל הכבוד, ובמיוחד אדם המזדהה בכינוי האינטרנטי שלו בלבד.

2. למה לא במזומן? 50 שקל זה שטר בודד שלכל אחד יש בבית. הרבה יותר בטוח מלתת פרטי אשראי לצד ג'.

3. למה מפלגת העבודה, כאשר לליכוד כבר יש בסיס מתפקדים עם אינטרסים דומים?

האם לא נראה לכם שתוכלו להשיג יותר אם תתאגדו איתם?

3א. האם נפגשתם עם מטה המאבק של האופנוענים וניסיתם ללמוד מנסיונם?

לתשובתכם אודה.

1. אין ועד מנהל כי אף אחד עוד לא יצר עמי קשר והתעניין בכך. בינתיים אנשים מעוניינים לארגן הפגנה, שיבושם להם.

הבטחתי שאבוא להפגנה.

לגבי הכינוי - צריך להיזהר בימינו, טרייד מוביל עוד עוקבים אחרי...הסיפור איתם לא נגמר, להזכירך. ושמי דודו, אם תחפש טוב תמצא גם טלפון ושם מלא :)

2. לא במזומן כי אין אופציית מזומן או צ'ק - לצערי הרב.

3. מפלגת העבודה נבחרה כי אני חבר מפלגת העבודה ואני יכול להזיז עניינים דרכה - בלי קשר מספר המתפקדים בה נמוך והאפשרות להשפיע דרכה גבוהה בהרבה.

3א. לא, אין לי צורך בזה מכיוון שבסיס האנשים הוא שונה לגמרי עם אינטרסים אחרים ודפוס התנהגות אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4854 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...