Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המנוע התחמם ביונדאי לנטרה

סאמי
שימו לב! השרשור הזה בן 4986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב שלי הוא יונדאי לנטרה 96

אתמול נסעתי מאשדוד לאשקלון, כשהגעתי לאשקלון היה שם פקק תנועה בסביבות ל20 דקות, כשהגעתי להמקום פתאום ראיתי שהחום מנוע עד למעלה, פתחתי המכסה מנוע ובדקתי אם הונטה עובד, וראיתי שזה לא בפעולה, אחרי בערך חצי שעה כשהחום ירד מלאתי מים ונכנס בערך ליטר, חשבתי אולי היה חסר מים ובגלל זה התחמם המנוע, היום גם נסעתי עם זה לאשקלון מאשדוד וכשהגעתי ונסעתי מאד לאט כמה דקות פתאום החום מנוע גם עלה עד למעלה, התחלתי לנסוע ואז התחיל לרדת החום, עד כאן הסיפור

האם משהו יכול להסביר מה זאת אומרת, האם יש אולי בעיה בראש מנוע או משהו אחר רציני, או יכול להיות שזה בעיה קטנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנס בהקדם האפשרי למוסך לפני שבאמת תצטרך לבצע ראש מנוע.

ייתכן ש..

• התרמוסטט תפוס במצב סגור.
  • המאוורר לא נכנס לפעולה.
  • רדיאטור סתום.
  • משאבת מים לא תקינה.
  • נזילת מים
  • או הכול ביחד או לחוד

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון שלי עם לנטרה (94) תבדוק גם את הפקק של הרדיאטור, אם הוא לא תקין, מים יברחו לך כל הזמן ומתישהו כשתהיה בנסיעה איטית או בעמידה הרכב יתחמם. אם זו הבעיה אל תקשיב לאף אחד ותקנה רק פקק מקורי מהחברה.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי למוסך מורשה מיונדאי, והם אמרו שהמאוורר הרגילה (לא של המזגן) לא עובד, וקיבלתי הצעת מחיר בסביבות 800 ש"ח,

האם כדאי גם אולי לבדוק במקום אחר? האם מסתבר שיום אחד המאוורר לא קם? ומה בקשר מחיר האם יש בפחות? ובעצם נראה לי שהם לא עשהו בדיקה רציני רק הניע המנוע ושם גז, ובגלל שהמאוורר לא נכנס לפעולה קבעו זאת, אולי יש בעיה בחשמל או בטרמיסטרט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שכדאי לך לבדוק אם המאוורר עצמו הלך או שאולי משום מה לא מגיעה אליו פקודה להכנס לפעולה...

אם במורשה עשו לך בדיקה מחופפת אז או שתחזור אליהם ותבקש בדיקה רצינית או שפשוט תלך למוסך שמתמחה ברדיאטורים\מאווררים וכו' ואני בטוח שימצאו לך את מקור הבעיה... בכלל לא יודע אם יש טעם להכנס למורשה עם בעיות כאלו, אלא אם אתה יודע שיש שם מישהו שהוא תותח רציני בתחום מסויים או בדגם מסויים... לדעתי עדיף למצוא לכל תחום ברכב מישהו שאתה סומך עליו ולטפל אצלו במקרים כאלו.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4986 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...