Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין B4 סטיישן לבין פורסטר

GLF
שימו לב! השרשור הזה בן 5007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש כבר די הרבה זמן B4 סטיישן שמורה ובמצב טוב ובינתיים לא כל כך מוצא.

חשבתי כאופציה נוספת על פורסטר. וזאת מכיוון שסה"כ הרכבים די דומים: מנוע EJ20 בB4 וEJ20T בפורסטר, 4x4 משולב קבוע ומרחב פנימי יחסית גדול.

ראיתי ביד2 פורסטר טורבו 2001 יד 3 135,000 ק"מ והמחיר המבוקש הוא 2K מתחת למחירון. חשוב לציין שהרכב במגרש טרייד אין וכמובן יבדק בדקדקנות במידה ואחליט לקנות.

יש לי מספר התלבטויות:

1. התקציב שלי הוא 50-60K הכסף הזה קונה פורסטר 2001-2 או B4 2004-5, הפיצוי לשנתון הנמוך יותר של הפורסטר הוא הק"מ הנמוך יחסית שלו, מה דעתכם?

2. אני חושש מעלויות אחזקה יקרות משמעותית לכיוון הפורסטר בגלל שמדובר בגרסאת הטורבו, מה שבאופן טבעי גורם לבלאי מואץ למנוע ולגיר.

3. הבדלים משמעותיים אחרים שאני לא רואה בין הB4 בגרסאת הסטיישן והפורסטר. האירו את עיניי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבדלים משמעותיים אחרים שאני לא רואה בין הB4 בגרסאת הסטיישן והפורסטר. האירו את עיניי...

הגזמת לגמרי לגבי המרחב. ניסית לפתוח תא מטען ב-B4 סטיישן לאומת פורסטר?

מרווח גחון.

פלטפורמה יותר ארוכה.

אבזור.

פורסטר הוא כמו אימפרזה גבוהה.

מנוע EJ20 בB4 וEJ20T בפורסטר

לא יודע מה זה EJ20Ti .... זה אותו מנוע אטמוספרי. אותו בלוק וראשים.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפורסטר הרלוונטית היא מהדגם עם מנוע הטורבו, דגם מנוע ה2 ליטר האטמוספרי הוא EJ20 ודגם מנוע ה2 ליטר המוגדש הוא EJ20T.

מבחינת מרחב ה"בגאז'" ברור שיש לB4 יתרון. באופן כללי הB4 היא האופצייה העדיפה מבחינתי ולכן כמו שכתבתי בתחילת דבריי משם התחלתי בחיפושים. מה שלא ברור לי זה איך יכול להיות שלB4 פלטפורמה עדיפה על פני הפורסטר ועדיין הפורסטר יותר יקרה...

מבחינת אבזור מה ההבדלים חוץ מהסאן-רוף בפורסטר?

לצערי כל הB4 שנכנסות בתקציב הנ"ל הן בעלות קילומטראז' גבוה (170K ומעלה) ולכן התחלתי לפזול לכיוון הפורסטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת אבזור מה ההבדלים חוץ מהסאן-רוף בפורסטר?

ישבת בפנים?

לצערי כל הB4 שנכנסות בתקציב הנ"ל הן בעלות קילומטראז' גבוה (170K ומעלה) ולכן התחלתי לפזול לכיוון הפורסטר.

מה אתה רוצה מהרכב? הבנתי שמשום מה אתה נעול על סובארו.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישבת בפנים?

ישבתי בכמה וכמה B4, הפורסטר המדובר רחוק כשעה נסיעה לכל כיוון ממני ואני מנסה לאסוף אינפורמציה לפני שאני הולך לראות אותו בפועל.

אכן, אני נעול על סובארו. אני יודע שיש עוד מכוניות טובות בעולם אבל בוא נשאיר את זה כרגע מחוץ לדיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5007 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...