Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

ראיתי את הפרק הראשון של יופוריה.

למי שלא ראה את הסרט קידז זה בטח מזיז משהו.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• אחראי פורום

קצת באיחור סיימתי את בית הנייר.

איזה נפילה.

רעיון מצויין, תסריט רשלני וממש מעצבן.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם מישהו צפה או צופה בסדרה המעניש (

The Punisher ).

מעולה,

העונה השניה פחות טובה מהראשונה, אבל עדיין מעולה, כואב לי ממש שאין עונה 3 ומקווה שאיכשהו היא תקום לתחייה. השחקן פשוט תפור לתפקיד כמו שווסלי סנייפס לבלייד.

אגב מצטרף להמלצות על צ'רנוביל, פשוט הזוי ומדהים כמות הצמרמורות שאני מקבל שם עם כל סצנה. כרגע בפרק ראשון היום פרק שני. מתכוון לגרור את החברה להתחיל איתי גם.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

בדיוק סיימתי לראות את DARK, שתי העונות. לדעתי הסיום היה מיותר, כי עונה שלישית תהיה כבר מסורבלת מדי. למעט הדקה האחרונה, שתי עונות מושלמות והיה צריך לסיים כאן, אולי להוסיף עוד כמה פרקים לסיים את הסיפור.. היצירה הכי טובה על מסע בזמן שראיתי. מקוה שבכל זאת יצליחו להתמודד עם הכתיבה לעונה השלישית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Stranger things 3 לדעתי הייתה פשוט משובחת, שתיתי אותה בשתי ישיבות

אחת הסדרות הטובות, אבל אני מפחד להתאכזב מעונה החדשה.

חלק מהביקורות כותבות שהם יותר מידי מתמקדים בלהראות שטיקים של שנות השמונים ופחות בפיתוח העלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי לפחות, ההיפך הוא הנכון. נהניתי מהעונה הזאת יותר מהראשונה ומהשניה יחד.

הדמויות מרגישות יותר בשלות ובוגרות, אין פרק אחד מעט משעמם יותר מהשאר, השטיקים של האייטיז בול במקום כולל כמה בחירות שירים וסרטים שעשו לי צמרמורת. לדעתי, העונה הטובה ביותר.

* בפרק האחרון לא לפספס את סצינת הסיום אחרי הכתוביות הראשונות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Stranger things 3 לדעתי הייתה פשוט משובחת, שתיתי אותה בשתי ישיבות

ראיתי פרק אחד בינתיים. לטעמי קצת ליכלכו עם הסובייטים, בוא - זה שנות ה-80 כבר, כשברה"מ החלה להתפרק.. אם אלו היו שנות 50, מילא. אבל חוץ מהקלישאה המטופשת הזו, היה נחמד ביותר לחזור לסדרה. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי פרק אחד בינתיים. לטעמי קצת ליכלכו עם הסובייטים, בוא - זה שנות ה-80 כבר, כשברה"מ החלה להתפרק.. אם אלו היו שנות 50, מילא. אבל חוץ מהקלישאה המטופשת הזו, היה נחמד ביותר לחזור לסדרה. :wink:

איך זה קשור להתפרקות?.. שנות ה80 היו שיא המלחמה הקרה וזה בא בול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעונה הזו הרצתי 3 שניות קדימה יותר מבאחרות, אבל היו כמה דיאלוגים מאוד נחמדים, ההומור שאמור לעלות גיחוך מצליח היטב ובאופן כללי האווירה והוייבים טובים.

ממליץ לצפות. סיימתי אותה בשתי לילות, 4 פרקים בכל אחד.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק סיימתי לראות את DARK, שתי העונות. לדעתי הסיום היה מיותר, כי עונה שלישית תהיה כבר מסורבלת מדי. למעט הדקה האחרונה, שתי עונות מושלמות והיה צריך לסיים כאן, אולי להוסיף עוד כמה פרקים לסיים את הסיפור.. היצירה הכי טובה על מסע בזמן שראיתי. מקוה שבכל זאת יצליחו להתמודד עם הכתיבה לעונה השלישית.

מאיפה הורדת כתוביות לשני העונות? אשמח לקישור.

גרמנית שפה קשה.. :-P

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צופה בזה פשוט בנטפליקס, תנסה להשיג יוזר אפילו.

מה עם BSPLAYER? ברגע שמפעילים שם סדרה זה מוריד אוטומטית כתוביות בהתאם בעברית או אנגלית, כמו כן יש את האתר wizdom subs

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BSPlayer מוריד כתוביות, אם הם קיימות באתרי כתוביות. (Dark עונה 2 אין. אני באמצע עונה 2 של הסדרה )

בכל אופן, במחיר של מנה שווארמה יש לך נטפליקס בבית. (סדרות איכותיות בכלום כסף)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה הורדת כתוביות לשני העונות? אשמח לקישור.

גרמנית שפה קשה.. :-P

ראיתי בנטפליקס.. לא מרגיש שפיספסתי הרבה שבחרתי לצפות באנגלית. פשוט לא רציתי להתבסס רק על קריאת כתוביות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...