Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

זה עד כדי כך טוב?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

צ'רנוביל סדרה מעולה. מדהים עד כמה הם שיחזרו את הסביבה של אותה התקופה.

הרבה אנשים לא מבינים/לא יודעים איזו סכנה הייתה מהאסון הזה לעולם!

עם דבר אחד אני לא מסכים וזו הצורה שבא מציגים את המהנדס אנטולי דיאטלוב, לדעתי בסה''כ המשטר החשוך הזה הוציא אותו שעיר לעזאזל.

למי שמבין רוסית יש רעיון איתו שנה לפני מותו בו הוא מציג את הגרסה שלו:

בסרטון הוא מסביר שהייתה בעיה בתכנון הכור.

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיחקת בחדש? חבלז.

כנראה יש משהו באנרגיה גרעינית.

בדיוק הבוקר שמתי לינק ביוטורנט, אני הולך לעשות במכנסיים?

אגב שמתי את הסדרה להורדה, היום נראה פרק ראשון.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד משהו שחשוב לציין בהקשר של הסדרה:

לא הייתה שום מדענית בשם "אוליאנה" וזו המצאה של היוצרים. התפקיד שלה הוא כאילו להיות ה-"מצפון" של פרופסור לגסוב. לגסוב נרצח("התאבד" בגרסה הרשמית) ע''י השלטון בגלל שסירב והתכוון לספר לעולם את הגירסה האמיתית ואת הסיבה לפיצוץ.

חבל שעכשיו מנסים לדחוף בכוח כמעט בכל יצירה היסטורית נשים,שחורים,גאים וכו' בלי שום קשר למציאות...

שדדו פה חלק מאישיות של אדם שהציל את המצב מקריסה טוטאלית, אחד הראשונים באסון, והיה לסוג של פרמדיק בשטח לכור שדימם ואף אחד לא ידע מה לעשות איתו... פשוט אירוני שבסדרה היא מציגה לו עצמו את הרעיונות שלו :loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק הבוקר שמתי לינק ביוטורנט, אני הולך לעשות במכנסיים?

אגב שמתי את הסדרה להורדה, היום נראה פרק ראשון.

ממשק טוב,סיפור די טוב,לדעתי אחד מהטובים שיצאו בשנים האחרונות ומטרו בכללי עולים ברמה ממשחק למשחק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי לראות את צ׳רנוביל, אומנם נרדמתי באמצע פרק ראשון מסיבות לא קשורות, אבל עושה רושם של סדרה סוחפת שעשויה טוב.

זה גם נושא די קרוב לליבי, גרנו בקייב, 120 ק"מ משם, אמא שלי עבדה במוקד של מכבי אש, וקיבלה קריאה 3 דקות אחרי שזה קרה (גם דאגה עוד באותו יום לשלוח אותי עם הסבתא לקרובי משפחה בדרום אוקראינה), ואבא השתתף במאמצי הפינוי של תוצאות האסון.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד משהו שחשוב לציין בהקשר של הסדרה:

לא הייתה שום מדענית בשם "אוליאנה" וזו המצאה של היוצרים. התפקיד שלה הוא כאילו להיות ה-"מצפון" של פרופסור לגסוב. לגסוב נרצח("התאבד" בגרסה הרשמית) ע''י השלטון בגלל שסירב והתכוון לספר לעולם את הגירסה האמיתית ואת הסיבה לפיצוץ.

חבל שעכשיו מנסים לדחוף בכוח כמעט בכל יצירה היסטורית נשים,שחורים,גאים וכו' בלי שום קשר למציאות...

שדדו פה חלק מאישיות של אדם שהציל את המצב מקריסה טוטאלית, אחד הראשונים באסון, והיה לסוג של פרמדיק בשטח לכור שדימם ואף אחד לא ידע מה לעשות איתו... פשוט אירוני שבסדרה היא מציגה לו עצמו את הרעיונות שלו :loco:

ראית את ההסבר שHBO נתנו על יצירת הדמות?

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית את ההסבר שHBO נתנו על יצירת הדמות?

ראיתי את ההסבר באנגלית וגם ברוסית. ברוסית הוא שונה מההסבר באנגלית...

ההסבר באנגלית נשמע יותר הגיוני... למרות שעדיין לא היו שום נשים בתחום המדע ששיחקו שם תפקיד.

אני רק רוצה לציין שאני לא מנסה להוביל פה איזו דעה סקסיסתית! פשוט אני לא סובל ניסיונות לשנות את ההיסטוריה למען הנרטיב החדש.

בכל מקרה, אני מכיר אישית מספר אנשים שהשתתפו במבצע, אחד מהם הוא קולגה של אבא שלי, ד''ר לפיזיקה שגר באריאל. מאז אותו הסיפור הוא כבר חלה בסרטן פעמיים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממשק טוב,סיפור די טוב,לדעתי אחד מהטובים שיצאו בשנים האחרונות ומטרו בכללי עולים ברמה ממשחק למשחק.

יש לך לינק עם אנגלית? מוצא רק ברוסית (למשחק...)

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי לראות את צ׳רנוביל, אומנם נרדמתי באמצע פרק ראשון מסיבות לא קשורות, אבל עושה רושם של סדרה סוחפת שעשויה טוב.

זה גם נושא די קרוב לליבי, גרנו בקייב, 120 ק"מ משם, אמא שלי עבדה במוקד של מכבי אש, וקיבלה קריאה 3 דקות אחרי שזה קרה (גם דאגה עוד באותו יום לשלוח אותי עם הסבתא לקרובי משפחה בדרום אוקראינה), ואבא השתתף במאמצי הפינוי של תוצאות האסון.

סדרה טובה. זורמת ועל נושא מעניין.

ממליץ.

כאשר daredevil עונה 3 יצא, לא הצלחתי לשרוד את הפרק השני. הרגישה לי עייפה ואיטית.

בעקבות החוות דעת כאן, החלטתי לתת לה ניסיון נוסף. מה אני אגיד לכם, טוב שחזרתי עליה, עונה טובה וחבל שהסדרה בוטלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...