Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחת הסדרות הטובות, אבל אני מפחד להתאכזב מעונה החדשה.

חלק מהביקורות כותבות שהם יותר מידי מתמקדים בלהראות שטיקים של שנות השמונים ופחות בפיתוח העלילה.

אני בינתיים מאוכזב, אבל לא מזה, דווקא אהבתי מאוד את כל הסטינג של שנות ה-80. הכל קלישאתי מדי עד כדי כך שזה מעייף כבר בסופו של הפרק השלישי. אבל אומרים שזה משתפר. אך שתי העונות הראשונות היו טובות בהרבה ללא ספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

The boys מעולה בינתיים ותומר קפון הצליח להפתיע אותי, הוא היה מוכר לי אבל עד שלא ביקרתי ב-IMDB לא קישרתי בכלל שמדובר בישראלי.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The boys

ממש מגניבה, קונספט שדובר בעבר אך לא קיבל במה כזו, אהבתי שהגיבורים לא מהווים 99 אחוז מהעלילה והם עושים טעויות שתמיד חשבתי בתור ילד איך גיבורים לא עושים. לוקאס הוד מבאנשי עושה קאמבק [emoji6] סיום יפה מאוד לעונה הראשונה! משאיר הרבה ציפיות

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרק הראשון של The Terror: infamy היה משובח לטעמי, הרבה סיפור רקע והתמקדות באיכות הסיפור והתעמקות העלילה, זיק של הפחדה פה ושם ובאופן כללי תחושה אפרורית ומה שאני יכול לתאר רק באנגלית כ Ominous (מנבא רעות), כיאה ל The Terror.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיני סדרה המבוססת על סיפור אמיתי של כת שהתבצרה במבנה וכו', בעלת 6 פרקים וציון IMDB 8.0.

לדעתי Cant go wrong.

מה שם הסדרה?

האם אתה מתכוון לארץ פראית מאד?

https://www.imdb.com/title/tt7768848/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאה מיני סידרה חדשה בנטפליקס בשם the naked director

על החיים והקריירה של במאי הפורנו היפני Toru Muranishi שנחשב מהפכני בתחומו (ולתקופתו).

לדעתי הסידרה מדהימה, בעיקר איך שמראים את החיים ביפן של שנות ה80, היחסים הבין אישיים בין יפנים והתרבות שלהם.

יש לציין שהסדרה מלאה בסצנות אירוטיות, מהבחינה הזו נטפליקס התעלו אפילו על HBO. מצד שני לא מדובר בעירום מאולץ כמו בHBO, אלא פשוט "חוסר צינזור" מאולץ של סצנות כמו שרואים ביצירות לכל המשפחה, לצד שיחזור סצנות שהיוו אבני דרך משמעותיות בחיים שלו, ובמקרה גם היו ארוטיות, מאוד.

יש לציין שלא כל מה שמראים בסידרה תואם את ההסטוריה ב100%, לאחר רפרוף בדף הויקיפדיה של טורו, אני מבין שישנם מקומות בהם הבמאי קצת הקצין כל מיני אירועים, כניראה בשביל להוסיף עיניין לסידרה.

אישית, אחרי 6 פרקים (מתוך 8 ) אני ממליץ.

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שם הסדרה?

האם אתה מתכוון לארץ פראית מאד?

https://www.imdb.com/title/tt7768848/

לא חבר, זו היתה תגובה להודעה הזו:

חברימוס,

האם אתם ממליצים על הסדרה

ווייקואנגלית: Waco) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור,

אם היית מלכתחילה מצטט היה עוד יותר ברור.

קראתי בויקיפדיה ונשמע מאד מעניין רצתי לחפש.

תודה.

https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%95%D7%99%D7%99%D7%A7%D7%95_(%D7%A1%D7%93%D7%A8%D7%AA_%D7%98%D7%9C%D7%95%D7%95%D7%99%D7%96%D7%99%D7%94)

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...