Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

ראיתי את שתי העונות של בית הנייר.

לא מצליח להבין את ההמולה הגדולה סביבה.

עונה ראשונה לא רעה. עלילה סוחפת שמחפה על סיפור לא כ"כ הגיוני.

עונה שנייה כבר מופרכת בצורה מופרזת.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ללא ספק ביטולה של DAREDEVIL זו אחת הנקודות הכי כואבות שאת אשמתה יש להפיל על דיסני הארורים.

סדרה טובה שסיימתי לראות השבוע היא Lost In Space - ללא ספק טובה.

בדיוק גם כן בעונה שלישית של THE EXPANSE - פשוט מעולה

אהבתי את דרדוויל אבל דיי, מספיק. לא מבינה את ההתלבטויות המפגרות שלו על כן להרוג או לא להרוג.

אם הוא היה הורג מההתחלה 80% מהבעיות שלו היו נפתרות.

שתי האחרות באמת טובות, למרות שגם שם יש לי חילוקי דעות עם הדמויות. -->(כאילו ראבק מי מוותר על רובוט??)

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

the expanse מעולה.

מד"ב יש גם את origin של יוטיוב. יש את 2 הפרקים הראשונים בחינם ביוטיוב ואחרי זה יש באופצית ההורדות החביבה עליכם (כי היוטיוב בתשלום לא עובד בארץ).

מישהו ראה את impulse של יוטיוב שקיבלה ביקורות מעולות?

ואת queen america של פייסבוק עם קטרין זיטה ג'ונס?

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את דרדוויל אבל דיי, מספיק. לא מבינה את ההתלבטויות המפגרות שלו על כן להרוג או לא להרוג.

שתי האחרות באמת טובות, למרות שגם שם יש לי חילוקי דעות עם הדמויות. -->(כאילו ראבק מי מוותר על רובוט??)

פתרת את כל הבעיות של גיבורי העל בערך, תגיש קורות חיים למרבל וDC

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צופה ב-the expanse ודי נהנה, אבל יש לי איתה בעיה. קודם כל, היא בבירור מנסה להיות סוג של באטלסטאר גלקטיקה (ולא מצליחה), אבל בעיקר, השחקן הראשי מעצבן ברמות. יש לו הבעה אחת בלבד וכישורי המשחק שלו עלובים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צופה ב-the expanse ודי נהנה, אבל יש לי איתה בעיה. קודם כל, היא בבירור מנסה להיות סוג של באטלסטאר גלקטיקה (ולא מצליחה), אבל בעיקר, השחקן הראשי מעצבן ברמות. יש לו הבעה אחת בלבד וכישורי המשחק שלו עלובים.
מסכים, אבל העונה השניה ממש מעולה שווה לנסות לשרוד את הראשונה, כיאילו זרקו את הכותבים של העונה הראשונה והביאו מישהו שאשכרה יודע לכתוב.

Sent from my SM-N9500 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בזה משהו. העונה הראשונה הייתה מבולגנת לגמרי, אי אפשר היה להבין מי נגד מי. בקושי שרדתי אותה. עונה שניה ושלישית כבר הפכו את הסדרה למשהו עם עומק. עדיין, הקפטן הזה מעצבן ברמות.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת הדמות הקומיקסית, ככה היא מתנהלת.

ג'סיקה ג'ונס זו השיכורה התמידית,

לוק קייג' אין לו בעיה עם כלום,

דרדוויל לא הורג,

איירון פיסט סתם לפלף.

אני בדיוק מסיים את the expanse, הבנתי שעונה רביעית עברה לאמזון(?)

יש לו הבעה אחת בלבד וכישורי המשחק שלו עלובים.

:lol:

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזירו את מקגייוור לעונה שלישית למי שראה,אני ואשתי משום מה חשבנו שהיא הסתיימה בעונה שניה,גם ב IMDB ושאר אתרי ה TV לא היה איזכור להמשך..

Timeless גם חזרה ל2 פרקי סיום לעונה השניה

סדרות לא להיט אבל נחמד ++

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Luther עונה 5 חזרה וכבר נגמרה, 4 פרקים מעולים, הסיום היה ככה ככה.

איזה סדרה מוזרה, יש סדרות עם כמות פרקים של 4 עונות שלה בתוך עונה אחת. עונה 4 בכלל 2 פרקים, מצחיק. :lol:

אראה בהזדמנות, תודה. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה סדרה מוזרה, יש סדרות עם כמות פרקים של 4 עונות שלה בתוך עונה אחת. עונה 4 בכלל 2 פרקים, מצחיק. :lol:

אראה בהזדמנות, תודה. :wink:

הרבה סדרות בריטיות בעלות פורמט זהה, סגנון מיני סדרה.

בגלל שהם מספר 1 ברמה מעל כולם יש להם את הפריוילגיה לייצר מיני סדרות קצרצרות וקולעות ברמה של "מה לעזאזל קרה פה עכשיו!", ראה the fall בעלת 5\6 פרקים, Happy valley בעלת 6 פרקים, Line of duty עם 6 פרקים, Broadchurch ו Marcella היו 8 פרקים כ"א וזה אפילו הרגיש כבר יותר מידי. עניין של איכות\כמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...