Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

לא לך, לarco1 שלא צופה בסדרות חסרות היגיון כמו בחיים האמיתיים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איפה ראית אותי כותב על ייחוס כלשהו לחיים האמיתיים? דיברתי על מעשים חסרי כל הגיון בריא מבחינתי בלבד.

אפילו לא אמרתי שאין טעם שיעשו סדרות כאלה. בבקשה, שיעשו ומי שמתאים לו שיצפה בהן, לא אני. :wink:

גם לא ניסיתי לשכנע אף אחד לא לראות. תיארתי מעשים ספציפיים של הדמויות ושאני חושב שזה מטומטם מה שגרם לי לא להמשיך ברומן עם משחקי הכס. OK, לא בסדר הנכון, קודם סתם כתבתי שלא שרדתי את הטימטום של שני פרקים הראשונים, עובדה שאני לא היחיד פה - benzi גם לא העריך את ה-greatness של זה.

ו-Breaking Bad זו אחת הסדרות האהובות עליי, אחת המעטות שראיתי את כל העונות עד הסוף.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה חי לפי ההיגיון הבריא שלך, לא? כמו כולנו.

הכוונה שאם היו עושים סדרות לפי מה שהגיוני לעשות בתכלס (לך, לי, לא משנה למי) לא היה עניין לצפות בזה, זה הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרח נכון, למשל סדרה שאני אוטוטו עובר לעונה האחרונה שלה - The Wire, לחלוטין מתארת מציאות ריאלית לגמרי. והדמויות מתנהגות הגיוני בהחלט בהתאם למציאות בה הן נמצאות.

למרות זאת, סדרה מעולה. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

The wire זאת סדרה שאפשר לצפות בה רק אם אתה מובטל ואין לך משהו אחר לעשות.

ככה היא לא מעניינת ולא סוחפת ברמה של "מתי כבר יוצא עוד פרק? אני מת לדעת מה יקרה אחרי שX עשה Y". בכל עונה מעמיסים עליך עוד דמויות לא ברורות ועוד קווי עלילה מסורבלים שקשה ולא מתגמל לעקוב אחריהם, ממש כמו העונה השניה של בלש אמיתי.

אגב אם כבר סדרה על עלילה שמתחילה הזוי והופכת להזויה מרגע לדודלי, אז יצאה עונה שלישית של The Man In The High Castle.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה מתאר מציאות של חוקרים וסוחרי סמים, לא מציאות שבאמת מוכרת לנו (לפחות לי). בגלל זה, זה מעניין.

אותו דבר משחקי הכס, הם עושים דברים קשים כדי לקדם את האינטרסים שלהם שנראים לא הגיוניים לבן אדם נורמלי, אבל זה הסיפור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה היא לא מעניינת ולא סוחפת ברמה של "מתי כבר יוצא עוד פרק? אני מת לדעת מה יקרה אחרי שX עשה Y". בכל עונה מעמיסים עליך עוד דמויות לא ברורות ועוד קווי עלילה מסורבלים שקשה ולא מתגמל לעקוב אחריהם, ממש כמו העונה השניה של בלש אמיתי.

אגב אם כבר סדרה על עלילה שמתחילה הזוי והופכת להזויה מרגע לדודלי, אז יצאה עונה שלישית של The Man In The High Castle.

כל אחד ודעתו, וזה בסדר גמור. לי, למשל העלילה שם ממש לא מסורבלת והיא כן סוחפת אותי. אפילו משמעותית יותר מהעונה השמינית של המהלכים (אולי זה לא חוכמה, הרמה שם ממש ירודה בינתיים, מעניין אם ישתפר והאם בעונה 9 יצליחו לשקם את הסדרה).

מתוך סקרנות בדקתי ומסתבר שהעונה 9 כבר התחילה. :roll:

זה מתאר מציאות של חוקרים וסוחרי סמים, לא מציאות שבאמת מוכרת לנו (לפחות לי). בגלל זה, זה מעניין.

אותו דבר משחקי הכס, הם עושים דברים קשים כדי לקדם את האינטרסים שלהם שנראים לא הגיוניים לבן אדם נורמלי, אבל זה הסיפור.

סבבה, אז המציאות של משחקי הכס לא בשבילי פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית את כולה או רק כמה פרקים ראשונים?

כי אני לא יכולתי להתנתק ממנה אחרי אמצע העונה הראשונה..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו משמעותית יותר מהעונה השמינית של המהלכים (אולי זה לא חוכמה, הרמה שם ממש ירודה בינתיים, מעניין אם ישתפר והאם בעונה 9 יצליחו לשקם את הסדרה).

סבבה, אז המציאות של משחקי הכס לא בשבילי פשוט.

אתה מתלונן על החוסר-היגיון בבחירות של הדמויות במשחקי הכס אבל הגעת לעונה 9 של המתים המהלכים? :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראית את כולה או רק כמה פרקים ראשונים?

שרדתי עד העונה הרביעית (הייתי מובטל במשך חודש).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתלונן על החוסר-היגיון בבחירות של הדמויות במשחקי הכס אבל הגעת לעונה 9 של המתים המהלכים? :lol:

עוד לא, עדיין ב-8. לא הרגשתי משהו יוצא דופן במיוחד שעיצבן אותי בסדרה הזאת עד העונה הזאת. רק אישתו המתה מזמן של ריק והמחסור של מורגן עד לשלבים מאוחרים יחסית של הסדרה עיצבנו אותי, אבל לא ברמה קיצונית כדי לפרוש.

העונה לעומת זאת משהו כזה כן קרה, לכן שמתי את הסדרה בינתיים בצד. אבל בגלל שאני פאנבוי רציני של הסדרה, כנראה שזה לא יפריע לי להמשיך בעוד איזה שבועיים, נחיה ונראה. אם זה מעניין (spoiler alert), אז המעשה הטיפשי הוא שריק הלך ל-scavengers לבד אחרי שהם בגדו בו. בעצם לא היה שום הגיון לעשות את זה, כי מבחינת scavengers שום דבר לא יהפוך לגרוע יותר אם פשוט יהרגו אותו במקום. בשני המקרים (אם יסרבו או אם יסרבו ויהרגו אותו) האיום הוא שיחוסלו על ידי אנשי ריק, הוא גם במפורש איים עליהם כשהגיע לשם לבד. זה מעשה אידיוטי באופן קיצוני מבחינתי, אכן. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתים המהלכים מתישה, חוזרת על עצמה, והייתה צריכה להיגמר לפני איזה ארבע עונות.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שרדתי עד עונה חמישית בערך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בניכוי דרקונים, כשפים ותופעות פראנורמליות אחרות, לא קרה כמעט שום דבר במשחקי הכס שלא קרה בהיסטוריה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם במשחקי הכס ניכרת שחיקת הזמן וביחוד מאז שנגמרו הספרים עליהם היא מתבססת.

ספוילרים בהמשך:

ניכרת תחושה של צורך לסגור קווי עלילה ולהתכנס לסיום:

מסעות שהיו נמשכים עונה שלמה, נעשו בעונה האחרונה בחצי פרק.

דמויות משנה שיש להן פוטנציאל להשפיע, כמו נחשיות החול ואמא שלהן, מחוסלות כהרף עין.

האכזבה הכי גדולה שלי: המאסטר מיינד שהניע את כל העלילה, זה שתמיד חייך מהצד וגרם לי לחכות במתח לתחבולה המתוחכמת שלו, אצבעון בייליש, מוצא מותו באבחת סכין, כשכל המזימה שלו מסתכמת בזה שניסה להסית את האחיות אחת בשניה. מאכזב.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...