Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

טעות שלו.

שם הסדרה 'מרי הורגת אנשים' לי אישית אין מושג בסדרות בכלל.

מקווה שזו הסדרה שאתה מבקש.

http://magazine.hot.net.il/%D7%9E%D7%A8%D7%99-%D7%94%D7%95%D7%A8%D7%92%D7%AA-%D7%90%D7%A0%D7%A9%D7%99%D7%9D-%D7%97%D7%95%D7%96%D7%A8%D7%AA-%D7%9C%D7%A2%D7%95%D7%A0%D7%94-2/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

משחקי הכס זה בכלל מחוץ להבנתי. שרדתי שני פרקים של טמטום הכי מרוכז שראיתי בחיים שלי ועזבתי. רק ההתחלה של הפרק הראשון הייתה מבטיחה, מה שקרה אחר כך... :roll: דמויות שעושות דברים אידיוטיים וחסרי הגיון, כנראה עם מטרה אחת בלבד - לקחת את העלילה למקום כלשהו. לא בשבילי.
לא שרדתי את הפרק הראשון.

וחבל שquarry בוטלה אחרי עונה אחת.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משחקי הכס זה בכלל מחוץ להבנתי. שרדתי שני פרקים של טמטום הכי מרוכז שראיתי בחיים שלי ועזבתי. רק ההתחלה של הפרק הראשון הייתה מבטיחה, מה שקרה אחר כך... :roll: דמויות שעושות דברים אידיוטיים וחסרי הגיון, כנראה עם מטרה אחת בלבד - לקחת את העלילה למקום כלשהו. לא בשבילי.

כנראה שלא ראית הרבה סדרות אם אתה חושב שזה "טמטום הכי מרוכז שראית בחיים שלך". זתומרת, אל תבין לא נכון, לא מדובר בכתיבת מופת אה-לה שייקספיר, כן? אבל טמטום?

ואגב, דמויות תמיד עושות דברים במטרה לקחת את העלילה למקום כלשהו.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל כשזה עובר גבול מסוים, אני לא יכול לסבול את זה.. רוב הסדרות שנטשתי היו בגלל זה ולא בגלל שהן הפכו משעממות. כך היה עם דקסטר אחרי ארבע עונות (אם כי חזרתי וראיתי את הסדרה עד הסוף אחרי איזה שנה הפסקה כשנרגעתי:lol:), הכתום זה השחור החדש בתחילת העונה השניה והרבה אחרות. בוא נחליף את המילה טימטום באילוצים מיותרים של כותבים חסרי כשרון, יותר טוב?

לגבי משחקי הכס אני עומד מאחורי מילה טמטום. כבר פירטתי יותר בהודעה אחרת. אפשר להרחיב עוד קצת. כאשר אחות בוגדת באחותה ופוגעת בה בגלל איזה ילד שהיא רק ראתה לפני שניה ושכמעט הרג את אחותה? מבחינתי זה טימטום. כאשר אח שיש לו אפס כריזמה ומנהיגות מוכר את אחותו לאיזה שבט של ניאנדרטלים שהולכים להתעלל בה בשביל להפוך למנהיג בעזרתם, זה לא רק טימטום, אלא גם הזוי, הוא גם זרק איזה אמירה שהוא היה נותן להמון לאנוס אותה או משהו כזה, לא זוכר). בהשוואה לזה אפילו incest שקרה שם מתגמד. בקיצור, שני פרקים של ה nonsense הזה הספיקו לי ולא ראיתי יצירה קולנועית רצינית גרועה מזה אי פעם. אולי רק Battlefield Earth יכול להתמודד (לדעתי בלבד, כן?) על התואר הזה עם משחקי הכס.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שרדתי את הפרק הראשון.

וחבל שquarry בוטלה אחרי עונה אחת.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

לי לקח כמעט חצי עונה להיכנס לדמויות/עלילה. כל פעם שאלתי את עצמי נו,מה קורה כאן? מי זה? מדוע, למה? בקיצור זו סדרה שאתה חייב לתת לה כמה פרקים עמוק לתוך עונה ראשונה. ברגע שאתה צולח את ההתחלה? אתה לא יכול להפסיק. ככה היה עם הבת זוג שלי. אני ראיתי לפניה כי היא לא הצליחה להבין על מה המהומה. (גם הייתה עסוקה)

יום אחד היא אומרת לי (הייתי מחוץ לבית לצרכי עבודה) אחרי שבועיים בערך "אני כבר בעונה רביעית" מה... אני שואל!? את רצינית? לא יכול להיות?

כמובן לא חייבים לאהוב אותה. אבל לא ניתן להתעלם ממנה.

Quarry גדולה. באמת חבל שבוטלה. זה קורה להרבה סדרות, גם המוצלחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי משחקי הכס אני עומד מאחורי מילה טמטום. כבר פירטתי יותר בהודעה אחרת. אפשר להרחיב עוד קצת. כאשר אחות בוגדת באחותה ופוגעת בה בגלל איזה ילד שהיא רק ראתה לפני שניה ושכמעט הרג את אחותה? מבחינתי זה טימטום. כאשר אח שיש לו אפס כריזמה ומנהיגות מוכר את אחותו לאיזה שבט של ניאנדרטלים שהולכים להתעלל בה בשביל להפוך למנהיג בעזרתם, זה לא רק טימטום, אלא גם הזוי, הוא גם זרק איזה אמירהוא היה נותן להמון לאנוס אותה או משהו כזה, לא זוכר). בהשוואה לזה אפילו incest שקרה שם מתגמד. בקיצור, שני פרקים של ה nonsense הזה הספיקו לי ולא ראיתי יצירה קולנועית רצינית גרועה מזה אי פעם. אולי רק Battlefield Earth יכול להתמודד (לדעתי בלבד, כן?) על התואר הזה עם משחקי הכס.

אם כולם היו מתנהגים בצורה הגיונית, הסדרה הייתה מסתיימת אחרי 10 דקות של הפרק הראשון.

הילד תפס אח ואחות משתגלים? ילד, קח 50 שקל תקנה לך ממתקים או משהו, לא ראית כלום, הבנת? ואל תספר לאף אחד, למה לא יהיה טוב.

מר ווייט, גילו אצלך סרטן ריאות. לך תוציא טופס 17 ונקבע לך תור לכימוטרפיה. דרך אגב, אותו שותף לשעבר שלקח לך את הרעיון והחברה? הוא מציע שתשלימו, תחזרו להיות שותפים, תעבור לגור בסיליקון וואלי עם המשפחה, והצרות שלכם ייגמרו. גיסך יבוא לבקר אותך מדי פעם לשתות בירה ולהתפאר בפשיטות על מעבדות סמים שהוא עושה.

אפשר לתת המון דוגמאות שבהם הגיבורים עושים מהלכים מטומטמים נטו כדי לקדם את העלילה, אבל בסופו של דבר הצופים רק מרוויחים מזה.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-10 דקות של הפרק הראשון היו טובות דווקא, אפשר היה לסיים שם. :lol:

אצל מר וויט אם אינני טועה לא היה כסף למימון הטיפול. ראיתי מזמן, אז אני יכול לטעות. אז זה נשמע סביר לתחילת חיי הפשע שלו. ומשם זה התגלגל לסדרה מצויינת. בקיצור, אולי יש לי גבולות של סביר/לא סביר לא סטנדרטיים, אבל זה מה יש. בדיוק זה קרה לי אתמול עם ספר שקראתי והפסקתי לקרוא אחרי רבע ספר, כי אני פשוט לא יכול להמשיך אחרי משהו ממש אידיוטי שקורה בסרט/סדרה/ספר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
ה-10 דקות של הפרק הראשון היו טובות דווקא, אפשר היה לסיים שם. :lol:

אצל מר וויט אם אינני טועה לא היה כסף למימון הטיפול. ראיתי מזמן, אז אני יכול לטעות. אז זה נשמע סביר לתחילת חיי הפשע שלו. ומשם זה התגלגל לסדרה מצויינת. בקיצור, אולי יש לי גבולות של סביר/לא סביר לא סטנדרטיים, אבל זה מה יש. בדיוק זה קרה לי אתמול עם ספר שקראתי והפסקתי לקרוא אחרי רבע ספר, כי אני פשוט לא יכול להמשיך אחרי משהו ממש אידיוטי שקורה בסרט/סדרה/ספר.

אין לכם מושג לגבי ביטוח בריאות בארה"ב, הא?

631.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה, אובמה לא עשה להם ביטוח בריאות חובה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שחושב שמשחקי הכס הייתה נגמרת ב 10 דקות אם בראן לא היה תופס את סרסיי וג'יימי באמצע אקט לא הבין בכלל את העלילה

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ בדיוק מה שדוד 32 אמר. זה היה רק הקטליזטור של אירועים שהיו מתרחשים בכל מקרה.

חוץ מזה שמשחקי הכס היא סדרה (וסדרת ספרים) בעלת עלילה מאוד מורכבת, שמתכתבת הרבה עם ההיסטוריה של אנגליה בימי הבניים (מלחמת הוורדים וכו').

מרטין שייך לקבוצה מצומצמת של סופרים שהצליחו לברוא עולם שלם, עם היסטוריה ומיתולוגיה שלמה.

רק חבל שהוא לא יודע לסיים את מה שהתחיל.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה לא שהוא לא יודע, הוא כנראה לא יספיק לסיים כי הוא ימות באמצע.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר אחות בוגדת באחותה ופוגעת בה בגלל איזה ילד שהיא רק ראתה לפני שניה ושכמעט הרג את אחותה?

מי?

למה?

אני חושב שלא הבנת.

ם. כאשר אח שיש לו אפס כריזמה ומנהיגות מוכר את אחותו לאיזה שבט של ניאנדרטלים שהולכים להתעלל בה בשביל להפוך למנהיג בעזרתם, זה לא רק טימטום, אלא גם הזוי, הוא גם זרק איזה אמירה שהוא היה נותן להמון לאנוס אותה או משהו כזה, לא זוכר). בהשוואה לזה אפילו incest שקרה שם מתגמד.

מה "מטומטם" בזה?

לאורך כל ההיסטוריה נישואים שימשו לכריתת בריתות פוליטיות, גם ע"י חסרי כריזמה.

נאנדרטלים זה משהו שונה לגמרי. אולי התכוונת למונגולים או שסתם בחרת מילה?

יש בעיה עם העיבוד הטלוויזיוני, כי הוא הרבה פחות מפרט את המוטיבציה של הדמויות מהספר, אבל אין שם שום תופעה אנושית שלא ראינו בהיסטוריה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כמעט ולא היו סרטים או סדרות אם הדמויות יתנהגו לפי סטנדרטים של אנשים נורמטיביים ממוצעים בני ימנו. מקסימום כמה דרמות שכמעט לא קורה בהן כלום כי רוב האנשים לא מספיק שאפתנים באמת כדי להפליל את הבוסים שלהם ולהתקדם בעבודה או לעשות סקס עם בני משפחה. בסטנדרטים כאלה וולטר וויט לא היה עושה קריסטל מת' כחול עם איזה ילד ערס ומסתכסך עם מאפיונרים, סביר להניח שהיה מתאשפז וממשכן את הבית שלו או פשוט מת מסרטן. זו כנראה האופציה היותר מציאותית אבל בתכלס עדיף לראות סדרה על מורה לשעבר שגוסס בבית מסרטן או על בן אדם פשוט ועני שהופך לברון סמים כדי לשרוד?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע, רגע, אתה רוצה לומר לי שרוב הסרטים והסדרות לא באמת מייצגים את המציאות? :shock::shock::shock:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...