Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

יש הרבה סדרות טובות, במיוחד בתקופה האחרונה. אפילו מעולות. תן ז'אנר מועדף?

כתבתי בהודעה הראשונה שאני מעוניין בסדרת אימה איכותית.

אבל אולי תוכל לעזור עם עוד כיוון. במקביל אני רואה סדרה ישנה The Wire, אז אם יש סדרה איכותית מהסוג הזה, גם אשמח. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני באמצע העונה השנייה של Hung.

סדרה נחמדה, הבעיה העיקרית שלי איתה היא הדמות של טניה שמחרבת את ההנאה מהסדרה (ההשראה לדמות של ריצ'רד מסיליקון וואלי?).

נחמד אם אין משהו אחר לראות.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבתי בהודעה הראשונה שאני מעוניין בסדרת אימה איכותית.

אבל אולי תוכל לעזור עם עוד כיוון. במקביל אני רואה סדרה ישנה The Wire, אז אם יש סדרה איכותית מהסוג הזה, גם אשמח. :)

כאמור סדרות איכותיות לא חסרות, להבדיל מסרטים שרובם עלובים/מבישים/לא ראוים להקרנה.

רשימה קצרה על קצה המזלג. (תרצה עוד? אין בעיה,שלם...)

* Taboo. לדעתי סדרת מופת ! וכל מילה מיותרת.

* The.Missing. חובה.

* Quarry. עשויה היטב.

* Mr Mercedes. משובחת.

* Tabula Rasa. אחת מסדרות המתח אימה הטובות של השנים האחרונות. (מוריד את הכובע ליוצרים)

* Dark. תסריט מבריק בשילוב מתח ומשחק מרשים.

* La Mante. משחק מצוין, עלילה חכמה.

* La Casa De Papel. קלילה ונחמדה. רק בשפת המקור. לא רואים, בשום מצב, סדרות בדיבוב.

אגב, יש ביקורת מאוד פורטת שכתבתי על The Wire. כדי להשתמש במנגנון החיפוש כאן.

היום אני ממעט לכתוב ביקורות על סרטים/סדרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זנחתי הרבה סדרות אחרי עונה4 מקסימום, המתים המהלכים היא אחת היוצאות דופן הבודדות.

אז אם יש 4 עונות ברמה טובה, מתאים לי. :)

הסדרה הזאת היא מת מהלך בעצמה.

אבל כן, אף סדרה, אפילו סופר מוצלחת, לא צריכה להימשך מעבר ל-5-6 עונות. בעונה החמישית לרוב מתחילים להיגמר הרעיונות, לפני העונה השישית עוזבים מרבית צוות ההפקה וחלק מהשחקנים בתפקידים הראשיים והמשניים, נגמרים סופית רעיונות לפרקים חדשים, ובעונה שביעית והלאה תוקעים מדי פעם אלקטרודות בגופה, כדי שהמת יזוז ובתקווה יהיה אפשר לסחוט עוד כמה שקלים ממנו.

עכשיו זה נכון לסדרות סופר מוצלחות. לרוב נגמר האוויר עוד בעונה השלישית או השניה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

yogev20

לא מצאתי את הביקורת, כן מצאתי שכתבת שהיא משעממת. כנראה שהטעם שלנו שונה, כי אני לא מסכים בכלל. קרה שראיתי שני פרקים של שעה ברצף. רק העונה הרביעית התחילה בינתיים בצורה די סטמית, בעיקר כי המחלקה שלהם פורקה ועניין הבחירות פחות מעניין אותי, ה-3 הראשונות היו מעולות.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסדרה הזאת היא מת מהלך בעצמה.

אבל כן, אף סדרה, אפילו סופר מוצלחת, לא צריכה להימשך מעבר ל-5-6 עונות. בעונה החמישית לרוב מתחילים להיגמר הרעיונות, לפני העונה השישית עוזבים מרבית צוות ההפקה וחלק מהשחקנים בתפקידים הראשיים והמשניים, נגמרים סופית רעיונות לפרקים חדשים, ובעונה שביעית והלאה תוקעים מדי פעם אלקטרודות בגופה, כדי שהמת יזוז ובתקווה יהיה אפשר לסחוט עוד כמה שקלים ממנו.

עכשיו זה נכון לסדרות סופר מוצלחות. לרוב נגמר האוויר עוד בעונה השלישית או השניה.

איזו אמירה כוללנית ומוגזמת, תסלח לי.

סופרנוס, סיינפלד, משחקי הכס, חברים, המגן, האמריקאים, 24, האוס, סקראבס... לא חסרות סדרות נהדרות עם יותר מ-5 עונות.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

yogev20

לא מצאתי את הביקורת, כן מצאתי שכתבת שהיא משעממת. כנראה שהטעם שלנו שונה, כי אני לא מסכים בכלל. קרה שראיתי שני פרקים של שעה ברצף. רק העונה הרביעית התחילה בינתיים בצורה די סטמית, בעיקר כי המחלקה שלהם פורקה ועניין הבחירות פחות מעניין אותי, ה-3 הראשונות היו מעולות.

בבקשה,

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?325510-%D7%92%D7%99%D7%91%D7%95%D7%91-%D7%94%D7%9E%D7%9C%D7%A6%D7%95%D7%AA-%D7%9C%D7%A1%D7%93%D7%A8%D7%95%D7%AA-%D7%98%D7%9C%D7%95%D7%95%D7%99%D7%96%D7%99%D7%94/page67&highlight=Wire

חשבתי שזה ברור שכל מה שאני כותב מבוסס על טעמי בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו אמירה כוללנית ומוגזמת, תסלח לי.

סופרנוס, סיינפלד, משחקי הכס, חברים, המגן, האמריקאים, 24, האוס, סקראבס... לא חסרות סדרות נהדרות עם יותר מ-5 עונות.

לא ראיתי את השאר, אבל האמריקאים, משחקי הכס והאוס רק מאמתות את הכלל הזה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי את השאר, אבל האמריקאים, משחקי הכס והאוס רק מאמתות את הכלל הזה.

העונה האחרונה של האמריקאים הייתה נהדרת. אפשר לטעון שאחת העונות שלפניה הייתה רק בינונית, אבל למעט זאת - סדרה מופלאה.

משחקי הכס - כנראה עניין של טעם. בכל מקרה אין ירידה משמעותית באיכות לאורך העונות כך שאם לא אהבת לא אהבת בכלל ואם כן - כן.

האוס גם שמרה על עקביות רוב הזמן, ועונה 7 הייתה מצוינת (אם כי העונה האחרונה הייתה לא משהו, נכון).

בכל מקרה, לא מסכים איתך.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר ברוצחת עסקינן :p

אשתי שאלה אם אני יכול לנסות להשיג לנו לראות סדרה כלשהי,מבוסס על שתי רוצחות

כמובן שאין לה שם של הסדרה כי "חברה" שלה בעבודה אמרה לה..או איזה עונה,או מתי שודרה,אפילו לא שם (!)

נשים..זורקות רבע רמז ויאללה תשבור ת'ראש :evil:

רבע רמז יחידי נוסף שאני יכול לחשוב עליו - החברה המדוברת כנראה רואה בכבלים,אז ייתכן שזה משהו חדש \ יצא לאחרונה (או לפחות בשנים האחרונות)

מישהו מכיר ?

תנסה ''להרוג את מרי'' באדיבות בן דוד שלי שהוא פריק של סדרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה ''להרוג את מרי'' באדיבות בן דוד שלי שהוא פריק של סדרות.

אפשר שם של הסדרה באנגלית? גם אני "פריק" לא קטן של סדרות, ועל זה לא שמעתי.

אם כוונתו לסדרה Killing Eve? אז ציינתי אותה למעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משחקי הכס זה בכלל מחוץ להבנתי. שרדתי שני פרקים של טמטום הכי מרוכז שראיתי בחיים שלי ועזבתי. רק ההתחלה של הפרק הראשון הייתה מבטיחה, מה שקרה אחר כך... :roll: דמויות שעושות דברים אידיוטיים וחסרי הגיון, כנראה עם מטרה אחת בלבד - לקחת את העלילה למקום כלשהו. לא בשבילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משחקי הכס זה בכלל מחוץ להבנתי. שרדתי שני פרקים של טמטום הכי מרוכז שראיתי בחיים שלי ועזבתי. רק ההתחלה של הפרק הראשון הייתה מבטיחה, מה שקרה אחר כך... :roll: דמויות שעושות דברים אידיוטיים וחסרי הגיון, כנראה עם מטרה אחת בלבד - לקחת את העלילה למקום כלשהו. לא בשבילי.

אתה רציני? גם שלא אוהבים סדרה לא קוראים לה מטומטמת/אידיוטית

במיוחד שחצי עולם חושב הפוך ממך וטוען שהיא מופת. (ואני בתוכם) אז מה כולם מטומטמים!?

הודעה מיותרת שלא תורמת מאומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סבלתי את הבגידות המטומטמות (כן כן) של הדמויות בבני משפחה שלהם, אחת ללא סיבה חצי מוצדקת, השניה מסיבה הזויה. היה גם סקס בין בני משפחה אם אינני טועה כבר בפרק הראשון. כבר לא זוכר מה עוד לא אהבתי, אבל זה דחה אותי הכי חזק. אחותי אמרה לי שכדאי היה להתחיל מעונה שלישית, אבל כבר לא הייתי מסוגל לחזור לזה. ולמה אסור לי להגיד את דעתי השלילית על סדרה שהרוב אהבו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...