Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

התחלתי לראות את העונה, והיא ממש טובה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ראיתי הכל כולל הפרק הראשון של העונה השנייה...

בתכלס זה די עלוב, לחשוב שזה הכי טוב שיש כרגע בסצנה :(

מצטרף,אכן פח אשפה,שלחתי מכתב לחברת ההפקה שישיבו לי את השעות האבודות.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן פח אשפה, וולברין מיתהפך בקברו...

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי לראות בדיוק Limitless, לא ידעתי שיש קשר לסרט, אז ראיתי אתמול את הסרט (שגם כן מצוין).

לדעתי הסדרה מעולה, אני אמנם רק בפרק רביעי אבל עושה חשק של עוד בכל פרק.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אהבתי ממש את הסידרה וממש אהבתי שנתנו לשחקן הראשי של הסרט לשחק גם בסידרה, הפך אותו לרציני יותר ולא סתם חיקוי לסרט. לא מבין למה לא הצליח.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק קח בחשבון שאין עונות נוספות לסדרה Limitless

ככה שזה די מבאס. אבל תראה, לא רוצה להרוס חלילה.

היה דיבור שאמאזון יקחו על עצמם את העונה השנייה, וגם הם ויתרו בגלל נטפליקס וCBS (סמים)

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני יודע - למרות שלא נראה לי שהייתי ממשיך איתה. לא בגלל שהיא לא הייתה טובה

אלא מפני שיש היום כל כך הרבה אופציות איכותיות/טובות/רעננות שאין עבורן מספיק זמן חיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאנגלופילים וחובבי בית המלוכה הבריטי, ממליץ בחום על "הכתר\THE CROWN" של נטפליקס.

אני באמצע העונה השניה ונהנה מכל רגע. לדעתי, גם פה, כמו בסדרות אחרות, שחקני המשנה גונבים את ההצגה.

לא יודע כמה פעמים אמרתי לעצמי "לא יכול להיות שזה היה במציאות, הם סתם הגזימו עם העלילה"> רצתי לבדוק בויקיפדיה> הכל אמת לאמיתה...

Opel Astra K 2018 1.4T Enjoy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסיים בקרוב לראות עונה 8 של המתים המהלכים ומחפש מחליפה ראויה. שוקל את American Horror Story. מישהו יכול לחוות דעה? או להמליץ על עוד חלופות איכותיות מתחום האימה?

אגב, בעונה 8 פעם ראשונה נתקלתי בפרק ממש גרוע והוא הפרק השני. ראיתי שהרבה קטלו את העונה ה-7 גם, אבל אני דווקא נהניתי ממנה לא פחות מהקודמות. אבל דווקא המלחמה עצמה שהעונה ה-7 הייתה סוג של build up לקראתה בינתיים מאכזבת.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

American Horror Story סדרה טובה, הבעיה שיש נפילות תלולות בן העונות.

אני זנחתי אותה בעונה 5 או 6? צריך לבדוק. (רשום אצלי, או רשמתי ביקורות באיזה פורום? לא זוכר)

יש עונות עשויות נפלא, ויש כאלה שהנושא לא מעניין. בנוסף חלק מהשחקנים המרכזיים לא מופיעים בכלל.

מכוון שכל עונה היא בפני עצמה היא לא שומרת על רמה אחידה.

שווה צפייה? אישית מאסתי בדמויות/עלילה/ז'אנר/קונספט - אבל שווה לנסות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

the sinner

מיני סידרה בת 8 פרקים. אמא נורמטיבית מהפרברים, לפתע רוצחת אדם בדקירות סכין במקום ציבורי.

במהלך הסדרה מנסים החוקרים להבין מה קרה בעברה של האישה, שהביא אותה לעשות זאת מבלי שהתכוונה.

סידרה חזקה מאוד, אני בלעתי אותה ביום. ניתן לצפות בנטפליקס.

אם כבר ברוצחת עסקינן :p

אשתי שאלה אם אני יכול לנסות להשיג לנו לראות סדרה כלשהי,מבוסס על שתי רוצחות

כמובן שאין לה שם של הסדרה כי "חברה" שלה בעבודה אמרה לה..או איזה עונה,או מתי שודרה,אפילו לא שם (!)

נשים..זורקות רבע רמז ויאללה תשבור ת'ראש :evil:

רבע רמז יחידי נוסף שאני יכול לחשוב עליו - החברה המדוברת כנראה רואה בכבלים,אז ייתכן שזה משהו חדש \ יצא לאחרונה (או לפחות בשנים האחרונות)

מישהו מכיר ?

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זנחתי הרבה סדרות אחרי עונה4 מקסימום, המתים המהלכים היא אחת היוצאות דופן הבודדות.

אז אם יש 4 עונות ברמה טובה, מתאים לי. :)

יש הרבה סדרות טובות, במיוחד בתקופה האחרונה. אפילו מעולות. תן ז'אנר מועדף?

ezuf, אני מעודכן על רוב הסדרות שיוצאות או קיימות.

על שתי רוצחות? לא שמעתי. אתה בטוח שזה לא טלנובלה?

בכל אופן, יש סדרה חדש בשם Killing Eve אבל מדובר על רוצחת אחת, השנייה מנסה לעצור אותה.

אולי דוקו? יש כמה על רוצחים, לא זוכר על שתי רוצחות. ספק יותר אינפורמציה. הכי פשוט לשאול את החברה,לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממתי יש משהו פשוט עם נשים? :lol:

אין לי שמץ,וכנראה גם לה..מכפת לי - שתשיג עוד מידע וזהו או שלא (כתבתי "חברה",כנראה אחת לא ממש מסמפטת את השניה ;))

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...