Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

עזוב סקס, כמו שכתבתי במקום אחר, ב-walking dead אפשר להראות איך מישהו לוקח מחבט בייסבול ומוחץ את הראש של מישהו אחר באופן שהעין שלו יוצאת החוצה, המוח שלו נשפך ושפריצים של דם ניתזים לכל עבר, אבל אותו מישהו לא יכול להגיד What the fuck אז הוא אומר במקום What the shit. זה עד כמה האמריקאים האלה דפוקים בשכל.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

למה אתה כלכך סובל מזה?

אני יכול להבין אנשים שזה "לא מרגש" אותם, אבל אני לא רואה איך זה יכול לגרום לסבל (אלא אם אתה פנאט דתי)

אני הכי אתאיסט שיש. אגב השירות צבאי (עדיין במילואים) לא גרם לי להרגיש בנוח ליד אנשים עירומים זרים ולהיות עירום בעצמי ליד אחרים (הכוונה למקלחת). אולי זה גם קשור ואני מקרין את האי נוחות שלי אל מה שקורה על המסך וזה מפריע לי.. לא רוצה להשקיע בפסיכולוג בגלל זה, מעדיף לצמצם למינימום צפיה בתוצר של HBO. :).

ההבנה שבוחרים שחקנים על פי צורת השדיים או הז*ן שלהם גם לא מוסיפה. תחשוב איזה משפיל זה שמכריחים אותך להתפשט מול כל צוות ההפקה.. או עושים קסטינג לגבר למשל לתפקיד של חצי דקה על פי איך הכלי שלהם נראה. נראה לי מיותר לגמרי. מילא אם זה היה פורנו אמיתי, אז אי אפשר לבוא בטענות כאלה, אבל פה מדובר במיינסטרים. וחלק מהשחקניות בעיקר נאלצות להסתובב עירומות לא לאיזה סצינה אחת כמו שמקובל נגיד בסרטי הוליווד רגילים. לפעמים זה חצי פרק (תחשבו כמה זמן אמיתי זה אם יש הרבה חזרות), ממש נודיסטים כולם ב-HBO..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב סקס, כמו שכתבתי במקום אחר, ב-walking dead אפשר להראות איך מישהו לוקח מחבט בייסבול ומוחץ את הראש של מישהו אחר באופן שהעין שלו יוצאת החוצה, המוח שלו נשפך ושפריצים של דם ניתזים לכל עבר, אבל אותו מישהו לא יכול להגיד What the fuck אז הוא אומר במקום What the shit. זה עד כמה האמריקאים האלה דפוקים בשכל.

יצא לי פעם לשוחח בנושא עם מישהו שעוסק בצנזורה (מהצד האקדמי). לטענתו, הצידוק לנ״ל הוא כזה: אם ילד רואה בטלוויזיה מישהו מוחץ לזומבי את הראש עם מחבט בייסבול באופן שהעין יוצאת החוצה וכו׳, הסיכוי שהוא יחזור על האקט הזה במציאות הוא יחסית נמוך (בהנחה שהילד מספיק בוגר והוא מבין את ההבדל בין פיקציה למציאות וכו׳). לעומת זאת, אם הילד שומע what the fuck בטלוויזיה, יש סיכוי גבוה שהוא יחזור על הביטוי במציאות.

לא מצדיק, רק חוזר על מה ששמעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי שאתה לא מצדיק, אבל יש כל כך הרבה טיעוני נגד לטיעון המצחיק הזה.

לא רק שהוא מתעלם לחלוטין מהעובדה שילדים לומדים דברים מילדים אחרים או ממקורות אחרים, וגם מהעובדה שסדרות כמו המתים המהלכים ממילא אסורות לילדים קטנים.

הוא גם שוכח שהפגיעה הנפשית מלראות מוחות מתפצפצים הרבה הרבה יותר גדולה מהפגיעה לשמיעת מילה כמו Fuck, שהילדים ממילא נחשפים אליה באיזה שלב כי כל הפאקינג עולם משתמש בפאקינג מילה הזאת.

אפילו אני הזדעזעתי בצפייה בפרק המדובר ואח"כ הפסקתי לראות את הסדרה למשך כמעט שנה, כי האלימות נראתה לי לחלוטין לא מוצדקת. וגם כי זה פשוט היה מגעיל רצח (תרתי משמע).

וכל זה, מבלי בכלל להכנס להבדלים הזעומים בין Shit ל-Fuck. אז את הראשון הילד יכול להגיד כמה שבא לו, אבל אם הוא יאמר את השני אז... מה יקרה בדיוק?

רק אצל האמריקאים הורה יכול לתבוע את חברת הטלוויזיה: "ישבתי עם בני בן השבע לצפות בפרק של המתים המהלכים, מיד אחרי שאחד הרעים פוצץ למישהו את הפרצוף עם מחבט בייסבול, הוא אמר את המילה Fuck! מאז הבן שלי למד לקלל ונפשו הרכה נפגעה לעד. תביאו מיליון דולר!".

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגזמתי בכוונה בשביל הדוגמא. אבל האמת, עכשיו היה לי קצת זמן לגגל ומצאתי שהצינזור במקרה הזה לא מגיע מהממשל האמריקאי מכיוון ש-AMC (שעושה את הסדרה) לא חייבת בצינזור של ה-FCC. הצנזורה בעצם מגיעה מ-AMC עצמם, ככל הנראה בגלל המפרסמים שלהם שלא מוכנים לשמוע מילות קללה מסוימות. זה יוצר את המצב המעוות שאלימות היא בסדר, אבל להגיד Fuck אסור.

קראתי גם ש-AMC הקלו קצת על הסדרה ושהחל משנה שעברה מותר להגיד פעמיים Fuck בכל עונה, אם כי בשידור בטלוויזיה הם מצנזרים גם את זה עם Beep.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפילו אני הזדעזעתי בצפייה בפרק המדובר ואח"כ הפסקתי לראות את הסדרה למשך כמעט שנה, כי האלימות נראתה לי לחלוטין לא מוצדקת. וגם כי זה פשוט היה מגעיל רצח (תרתי משמע).

זה אמנם לא סדרת טלוויזיה אלא סרט, אבל אני ממליץ לצפות באפוקליפטו לשם קבלת פרופורציות...

אגב, אם אני לא טועה, למדיה נרטיבית באמת אין כוח סוגסטיבי חזק מאוד: צפיה בסרטים וסדרות אלימות לא תהפוך את קהל הצופים לאלים יותר. לא כל שכן, כשמדובר על נרטיב שכולל אלמנטים פנטסנטיים (במובן של Hightened) כמו זומבים.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מריץ את ה-Lefovers.

פאק... מזמן לא ראיתי משהו שעובד על כ"כ הרבה רמות של מחשבה.

יונג היה עושה מזה צימעס...

נ.ב. מתחבר בהרבה רבדים ל-Wild Wild Country.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מריץ את ה-Lefovers.

פאק... מזמן לא ראיתי משהו שעובד על כ"כ הרבה רמות של מחשבה.

יונג היה עושה מזה צימעס...

נ.ב. מתחבר בהרבה רבדים ל-Wild Wild Country.

עדיין בעונה הראשונה? כי היא מאוד שונה משתי האחרות - בכניסה לעונה השניה הסיפור מקבל פתאום עוד כמה רובדים וגם עולה ברמת העניין.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחלתי את השנייה. הראשונה מעניינת. השנייה, לפנים.

לא איכפת לי מה יהיה הסוף. כל פרק עומר בפני עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הגיעו בתרבות המערבית לזה שאלימות אפשר להראות כמה שבא לך, אבל סקס זה big no no.

זה לא קשור לתרבות. זה קשור לטלוויזיה גרועה.

לראות רלימותזה מעניין, זה אקשן, זה מה שהצופה מצפה לקבל בסדרה.

סקס זה פשוט מיותר. כולם יודעים איך ילדים באים לעולם, אין בזה שום דבר מעניין או מוסיף לעלילה.

פשוט עוד סצנה גרועה לאוסף, כמו למשל סצנות מבטים של שחקן שחושב מעניין לי את הביצה שהוא חושב עכשיו 13 שניות קלוז אפ על הפנים שלו.

סה טו.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולנו גם יודעים איך נראה כדור בראש. סקס רלוונטי כמו כל אינטראקציה בין אנשים.

חוצמיזה, זה מחרמן, שזה גם רק טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סצנת הפתיחה של העונה השניה פשוט mind-blowing :shock2:

כן אה? במשך כמה דקות לא היינו בטוחים שאנחנו צופים באותה סדרה :-D

יש סצנת פתיחה דומה (מבחינה קונספטואלית) בעונה השלישית אבל היא פחות טובה. מעבר לזה - העונה השלישית מדהימה לא פחות, וכמו שעפר אמר - כל פרק מצליח גם לעמוד בזכות עצמו אבל עדיין לתרום באופן קריטי להתפתחות העלילה.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...