Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

Altered Carbon - אני בפרק 3, אבל כנראה שאוותר על הפרקים הבאים.

העלילה פשוט מסורבלת מדי, ולא מספיק סוחפת כדי שיהיה לך רצון להשקיע זמן ומחשבה כדי לעקוב אחריה.

מכות וציצים זה לא מספיק כדי לעניין.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש מספיק מכות ביוטיוב וציצים ביופורן.

בעצם יש מספיק ציצים גם ביוטיוב.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין של טעם בעקרון, מד"ב עמוק במיוחד לאוהבי הז'אנר, אני אחד שחולה על זה ואת בלייד ראנר לדוגמא לא אהבתי (הבנתי שהולכים לעשות על זה סדרה)

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואאוו ''סמוך על סול'' עונה 3 יצאה, לכל חובבי הסדרה המצויינת הזו

נטפליקס:

https://www.netflix.com/search?q=%D7%A1%D7%9E%D7%95%D7%9A%20%D7%A2%D7%9C%20%D7%A1%D7%95%D7%9C&jbv=80021955&jbp=0&jbr=0

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואאוו ''סמוך על סול'' עונה 3 יצאה, לכל חובבי הסדרה המצויינת הזו

נטפליקס:

https://www.netflix.com/search?q=%D7%A1%D7%9E%D7%95%D7%9A%20%D7%A2%D7%9C%20%D7%A1%D7%95%D7%9C&jbv=80021955&jbp=0&jbr=0

לא הבנתי,

עונה 3 יצאה לפני שנה..

מה אתה בא לומר פה?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארץ פראית מאוד (Wild Wild Country)

סדרה תעודית בת 6 פרקים 50 דק' כל פרק,

ככה בלי לשים לב מצאתי את עצמי בסוף פרק 4,

צופה בעיון וריכוז.

הסיפור של קהילת הראג'ניש והאושו המפורסם העומד בראשם.

בשנת 1981 עברו מפונה הודו לאורוגון בארה''ב יחד עם עדת מאמינים

גדולה שצירפו אילהם,

אז מתחילות המחלוקות עם האוכלוסיה המקומית העויינת אותם עד מוות.

מרתק בעיני צורת השחזור המאד אובייקטיבי של הדברים כפי שקרו.

http://www.imdb.com/title/tt7768848/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולה כבר שבועיים, אז במצב בינג' תמידי (לא יכול לקרוא ממושכות)...

מאוד אהבתי את Wild Wild Country. לא הכרתי את הסיפור בכלל, והוא הראה לי שוב את הטבע האמיתי של החיפוש אחר אוטופיה חברתית.

מסמך אנושי מרתק.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חולה כבר שבועיים, אז במצב בינג' תמידי (לא יכול לקרוא ממושכות)...

מאוד אהבתי את Wild Wild Country. לא הכרתי את הסיפור בכלל, והוא הראה לי שוב את הטבע האמיתי של החיפוש אחר אוטופיה חברתית.

מסמך אנושי מרתק.

תהיה בריא.

אני הכרתי טיפה את הסיפור מכתבה שראינו ב TV במילואים בעשור הקודם.

אחד החבר'ה סיפר משכיר מישהו שהיה פעיל בכת הזו בארץ, כנראה שהיה

להם סניף כאן.

אכן סדרה מרתקת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפורה של שיפחה

סדרה מרתקת אפוקליפטית, העולם נכבש ע''י ישות דתית קיצונית,

וחלק מהנשים הופכות לשפחות לצורך רביה,

אני כבר בפרק ה 5. ממש מעניין.

http://www.imdb.com/title/tt5834204/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שבועיים יש עונה 2.

אז המשכתי לראות Altered Carbon, ראיתי עד סוף העונה. דווקא אחרי פרק 4 העלילה משתפרת, לקראת הסוף אפילו נהיה מעניין.

בכל מקרה, עוד שבועיים יש גם עונה 2 של Westworld.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לפני שלוש שנים כתבתי פה רשימה של סדרות ואחת מהן נקראת The leftovers. היא הייתה אז אחרי עונתה הראשונה. לפני פחות משנה, אחרי שהיא הסתיימה, מישהו פה כתב את השם של הסדרה בתור המלצה, אבל אחרי שהיום סיימתי לצפות בפרק האחרון של הסדרה, אני יכול בוודאות לומר שזה לא עושה איתה חסד.

The Leftovers היא כיום ללא ספק בעשירייה הפותחת של הסדרות האהובות עלי. גבוה גבוה ביחד עם הסופרנוס, הסמויה וסדרות אחרות.

בדיוק התווכחתי עם חברה שלי עכשיו אחרי שסיימנו לצפות. היא טענה בהתחלה שהסדרה לא הסבירה מה קרה. אני טוען בדיוק הפוך.

היוצרים של הסדרה הם הסופר של הספר שעליו היא מבוססת, והיוצר של Lost. הסדרה הזאת היא כמו הדרך של היוצר של אבודים לכפר על מה שנותר ממנה. היא כל מה שאבודים הייתה צריכה להיות ובסוף לא הייתה.

The Leftovers נבנתה מהתחלה ועד הסוף בתור סדרה שפותחת המון סימני שאלה, וסוגרת רק את סימני השאלה שהיא צריכה לסגור. היא מסבירה בדיוק את מה שצריך להסביר, ומשאירה פתוח את מה שלא באמת דורש הסבר. היא לא מדברת על ה-2% שנעלמו, היא מדברת על ה-98% שנותרו. והדברים הפלאיים שקורים במהלכה לא באמת דורשים הסבר, כי אם יום אחד נעלמו 2% מהאוכלוסיה בבת אחת כאילו לא היו מעולם, אתה תתחיל להאמין בפאקינג ניסים.

במיוחד מתאים לחובבי שלוש העונונת הראשונות של "אבודים" אבל ממש לא רק. זו לא סדרת פנטזיה, על אף כל הדברים הפלאיים שקורים במהלכה.

ואגב - אסור לפספס אף פרק. הכל מתחבר ביחד. להכל יש משמעות. גם כאשר פתיחת הפרק נראית כאילו בטעות התחלתם לצפות בסדרה אחרת לגמרי (זה קורה, לפחות 3 פעמים לאורך 28 פרקי הסדרה)

בקיצור, אם לא הייתי ברור מההתחלה - סדרה חובה. חובה חובה חובה.

(Falou - יש ציצים. וגם בולבולים אם זה הקטע שלך. סתם שתדע)

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...