Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב המלצות לסדרות טלוויזיה

SmartCoupe

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

אוי, הממליץ מקודם- זה אני, אני ממש מתנצל, הייתי בטוח שכתבתי מתישהו המלצה יותר מפורטת :|

פחדתי בזמנו להמליץ עליה כי היא עדיין לא הסתיימה, ומבחינתי ריחפה עליה עדיין עננת אי הוודאות שמא היא תסתיים כמו אבודים ותתפייד אל תוך הכלום. תודה לאל, זה לא קרה.

בלי קשר יש שם כמה דמויות חזקות ביותר (מנהיגת הכת, לדוגמה) וסצינות סוריאליסטיות פנטסטיות (וכבר לא אוכל להקשיב לhomeward bound של סיימון וגרפונקל בלי לחשוב עליה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש למישהו אמזון פריים?

הייתי מחובר לפני חצי והפתיע אותי כמה שהמבחר היה מצומצם ביחס לנטפליקס. ובנוסף חלק גדול מהתוכן היה עם תוספת תשלום ולא היה תוכן בעברית לילדים.

משהו השתנה מאז?

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי יותר מדי זמן לסדרות לצערי, מדי פעם אני בוחר איזה סדרה מוצלחת במיוחד ורואה את כל העונות שלה (כמו דקסטר, breaking bad וכו). אז רק לאחרונה התחלתי לצפות ב The walking dead. כרגע באמצע עונה שלישית ואם להוציא את החצי הראשון של העונה השניה (הרבה דיאלוגים סתמיים שפשוט העברתי קדימה), זו סדרה מדהימה, הפכתי למכור כבד. מבחינתי עומדת בשורה אחת עם הסדרות הטובות ביותר. אולי בגלל שיש לי קטע עם סטינג אפוקליפטי (אני אוהב את משחקי הפולאאוט), אך לדעתי ממש לא רק בגלל זה.

אבל בטח לא חידשתי כלום לאף אחד, זה כזה ישן. :roll:

(Falou - יש ציצים. וגם בולבולים אם זה הקטע שלך. סתם שתדע)

הם חייבים להכניס את זה בכל סדרה שלהם? אני מוכן לסבול את זה רק בעונה שניה של Westworld, לא עוד סדרות של HBO..

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זוועה כזה כמו השואה או זוועה רגילה, כמו המלחמה בסוריה (לא כולל שימוש בנשק כימי)?
צוק איתן פלוס מינוס

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(Falou - יש ציצים. וגם בולבולים אם זה הקטע שלך. סתם שתדע)

אז אני על זה, אבל קודם צריך לסיים איזו סדרת אנימה.

לא מאמין שהבת שלי רואה את הדברים האלו, זה ברוטאלי ברמות...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי יותר מדי זמן לסדרות לצערי, מדי פעם אני בוחר איזה סדרה מוצלחת במיוחד ורואה את כל העונות שלה (כמו דקסטר, breaking bad וכו). אז רק לאחרונה התחלתי לצפות ב The walking dead. כרגע באמצע עונה שלישית ואם להוציא את החצי הראשון של העונה השניה (הרבה דיאלוגים סתמיים שפשוט העברתי קדימה), זו סדרה מדהימה, הפכתי למכור כבד. מבחינתי עומדת בשורה אחת עם הסדרות הטובות ביותר. אולי בגלל שיש לי קטע עם סטינג אפוקליפטי (אני אוהב את משחקי הפולאאוט), אך לדעתי ממש לא רק בגלל זה.

אבל בטח לא חידשתי כלום לאף אחד, זה כזה ישן. :roll:

הם חייבים להכניס את זה בכל סדרה שלהם? אני מוכן לסבול את זה רק בעונה שניה של Westworld, לא עוד סדרות של HBO..

א. המתים המהלכים סדרה נהדרת עד עונה חמישית/שישית. משם זה נעשה זוועה (זוועה כמו פצצת האטום על הירושימה).

ב. רגע, אתה מוטרד בגלל הציצים? כי אם זה רק בגלל הבולבולים אז אין כ"כ הרבה, וכמו שחברה שלי עוצמת עיניים בזמן שרואים אברים פנימיים, אני עוצם עיניים בזמן שרואים בולבולים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוצם עיניים בזמן שרואים בולבולים.

אני צריך לקחת אותך פעם לשחות, רק כדי לראות אותך מתנהל במלתחות של הבריכה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. המתים המהלכים סדרה נהדרת עד עונה חמישית/שישית. משם זה נעשה זוועה (זוועה כמו פצצת האטום על הירושימה).

ב. רגע, אתה מוטרד בגלל הציצים? כי אם זה רק בגלל הבולבולים אז אין כ"כ הרבה, וכמו שחברה שלי עוצמת עיניים בזמן שרואים אברים פנימיים, אני עוצם עיניים בזמן שרואים בולבולים.

6 עונות ברמה גבוהה זה הרבה מאוד. הרבה סדרות גדולות הדרדרו או שקרה משהו ממש מאולץ ולא הגיוני כדי להמשיך בסדרה (מבחינתי לפחות) אחרי 4 עונות. למשל Oz, Lost, Prison break, אפילו דקסטר..

לגבי הפורנו של HBO, באיזשהו שלב זה פשוט נמאס, באמת. אני לא רואה סדרות בשביל לראות עירום, אלא כדי לראות משהו מעניין קורה. לקראת הסוף של העונה הראשונה של Westworld זה כבר התיש אותי. אבל אני אתן סיכוי לעונה השניה בתקוה שיהיה מעניין.

עריכה אחרונה על ידי arco1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך לקחת אותך פעם לשחות, רק כדי לראות אותך מתנהל במלתחות של הבריכה.

לא הייתי רציני. אבל באופן כללי אני משתדל מתוך עקרון לא להסתובב ליד גברים ערומים. גם לא ליד נשים ערומות (מלבד החברה שלי), אבל זה מסיבה אחרת לגמרי.

6 עונות ברמה גבוהה זה הרבה מאוד. הרבה סדרות גדולות הדרדרו או שקרה משהו ממש מאולץ ולא הגיוני כדי להמשיך בסדרה (מבחינתי לפחות) אחרי 4 עונות. למשל Oz, Lost, Prison break, אפילו דקסטר..

הבעיה היא שאחרי צפייה בשש עונות טובות אתה מצפה לראות סיום ראוי לסדרה, ואז ממשיך לצפות בשתי העונות הבאות והמחורבנות רק מכוח האינרציה. זה קרה לי גם עם דקסטר, למשל.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה כלכך סובל מזה?

אני יכול להבין אנשים שזה "לא מרגש" אותם, אבל אני לא רואה איך זה יכול לגרום לסבל (אלא אם אתה פנאט דתי)

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הגיעו בתרבות המערבית לזה שאלימות אפשר להראות כמה שבא לך, אבל סקס זה big no no.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...