Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שפל חדש לטויוטה עוצרים מכירות בארה"ב בגלל ליקוי מסוכן

dani12
שימו לב! השרשור הזה בן 5239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יצרניות יפניות שולטות ברוב השווקים בעולם. ישראלים טיפשים, אמריקאים טיפשים, סינים טיפשים, כולם טיפשים ורק אירופאים חכמים?

לגבי הדעות שלך כבר הבנתי שאין מקום לדיון, אתה מתיחס לאוטו כמו שאני מתייחס לבלנדר וההנאה שלך היא שהוא לא מתקלקל. סבבה.

לגבי הנתונים אתה טועה. בשוק הרכב הסיני שהוא הגדול בעולם היצרניות השולטות הן : פולקסווגן, GM, יונדאי, ניסאן BYD, צ'רי, הונדה, טויוטה וג'ילי, בסדר זה.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 502
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

צר לי לבשר לך את הלקוח הישראלי הממוצא ממש לא מעניין נוחות הנסיעה או בטיחות.

שמירת הערך והאמינות הם ערך עליון בבחירת רכב בארץ.

ומה רע בכך?

רוב האנשים קונים רכב לשימוש יומיומי ולא למטרות ספורט או חווית נהיגה מיוחדת.הם רוצים שהרכב ישרת אותם,לא יתקע ושהמכלולים שלו,כולל מכלולי הנוחות כגון ח"ח,נעילה מרכזית וכו' יפעלו לאורך זמן ושהתיקונים והאחזקה יצטמצמו לטיפולים השוטפים עד כמה שניתן.

נכון שהרכבים היפניים קצת פחות נוחים מהאירופאים אבל בואו לא נגזים-נוחות הנסיעה ברכבים יפניים מהשנתונים האחרונים לא כזו נוראה.

בנוסף,הם רוצים שהרכב יאבד כמה שפחות מערכו לקראת המכירה וזה מוצדק לחלוטין.

התדמית של היצרנים היפניים היא שהם הכי קרובים לענות על הדרישות הללו.

האם תדמית זו נכונה ואיך היא נוצרה?

האם הרכבים היפניים פחות רגישים להזנחה (שמאד מקובלת בארצנו) ולכן נחשבים אמינים יותר?

אלו,לדעתי,שתי שאלות מפתח.

בנוסף,צריך לזכור שאולי המכוניות האירופאיות סבלו מרמת תקלות גבוהה במכלולים שונים,אבל לא סבלו מתקלות במכלולים מסכני חיים כפי שדובר בשרשור זה לגבי טויוטה והוזכרו גם לגבי מיצובישי.

ולסיום,בעקבות ההערות לגבי מי צריך לגלוש בפורום:נכון שהפורום הוא מקום לאוהבי התחום המוטורי,אבל גם מהווה מקום עבור אנשים שרוצים להכיר את הרכב שלהם יותר טוב,לדעת לטפל בו באופן טוב יותר ובסכומים סבירים ולמצוא תשובות לבעיות שבהן אין להם ידע מפני שהם אינם מכונאים או מעורים בעולם הרכב,ולא רק לחובבי נהיגה או מכונאות.

ADZ

"..ואחרי שהשופט הוציא לי אדום נתתי לו את היד כומו ג'אנטלמן,מה נתתי לו מרציאנו?..קרש בראש.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

adz, ההשוואה המתבקשת היא בין מסעדה טובה לבאסטה בתחנת אוטובוס.

בשתיהן תצא שבע אבל במסעדה תהנה מהאוכל ותקבל שירות טוב תמורת מחיר יותר גבהו ובבאסטה תכין לבד את האוכל שתאכל על המדרכה אבל בזול.

זכותך להעדיף את הבאסטה אבל אני עדיין מעדיף לשלם קצת יותר עבור המסעדה.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי במקרה שלנו הבסטה עולה יותר מהמסעדה, ואחרי המסעדה אתה תלך לבלות בשרותים זמן בלתי מבוטל,לעומת הבסטה ששם תאכל,תצא מרוצה ותמשיך בדרכך.

עכשיו תחשוב מה יקרה אם תאכל כל יום במסעדה הזאת.איך ייראה חשבון הבנק שלך בסוף החודש,ואיך אתה תיראה בכלל אחרי שתעלה 10 קילו.

בכל אופן אני מעדיף את הבסטה .

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפנית=אמינות ואירופאיות=נוחות זה כ"כ שנות ה-80 שזה עדיין מדהים אותי לראות את כל הסופרלטיבים האלה פה.

אני חושב שצריך להתחיל בזה שכל מי שמעולם לא החזיק רכב אירופאי שלא יכתוב פה כמה שרכב אירופאי זה לא אמין וכל מי שלא החזיק רכב יפני שלא יכתוב כמה שיפניות לא נוחות ולא מהנות לנהיגה.

לגבי מה שאמרתי בקשר לאמינות ושמירת ערך, כמובן שזה חשוב, השאלה איפה אתה מדרג את זה. אם זה הדבר הכי חשוב לך ברכב, חובב רכב/נהיגה אתה כנראה לא.

emotion of motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשתיהן תצא שבע אבל במסעדה תהנה מהאוכל ותקבל שירות טוב תמורת מחיר יותר גבהו ובבאסטה תכין לבד את האוכל שתאכל על המדרכה אבל בזול.

השוואה יפה,אהבתי..ד"א,אני הייתי מוסיף שאם אכלת בבאסטה אתה עלול גם לחטוף קלקול קיבה מסכן חיים..

שי,כולם היו מעדיפים לאכול במסעדת יוקרה אבל לא לכולם יש את היכולת לשלם,אבל כולם מוכרחים לאכול,גם אם יותר בזול-מכל האנשים שרוצים רכב לא כולם יכולים לשלם על רכב יוקרה ונאלצים להסתפק בפחות,ובניגוד לדעה שיפני זה זול - רכב יפני הוא לא בהכרח זול יותר כאשר מדובר בשוק המשומשות בשנתונים מקבילים.

יפנית=אמינות ואירופאיות=נוחות זה כ"כ שנות ה-80 שזה עדיין מדהים אותי לראות את כל הסופרלטיבים האלה פה.

אני חושב שצריך להתחיל בזה שכל מי שמעולם לא החזיק רכב אירופאי שלא יכתוב פה כמה שרכב אירופאי זה לא אמין וכל מי שלא החזיק רכב יפני שלא יכתוב כמה שיפניות לא נוחות ולא מהנות לנהיגה.

לגבי מה שאמרתי בקשר לאמינות ושמירת ערך, כמובן שזה חשוב, השאלה איפה אתה מדרג את זה. אם זה הדבר הכי חשוב לך ברכב, חובב רכב/נהיגה אתה כנראה לא.

alexk - גם אני לא מאמין לדעה הזו שיפני = אמינות ללא נוחות ואירופאי = נוחות ללא אמינות.אני נוהג ברנו מגאן 99 בנזין ידנית והרכב בהחלט אמין ונוח ומחיר הקניה שלו היה נמוך ועלות האחזקה שלו סבירה בהחלט.השאלה היא מדוע השתרשה ועדיין קיימת ההנחה שיפניות אמינות וזולות יותר לאחזקה מאשר האירופאיות ועדיין משמעותית פחות נוחות?האם זה נכון ולאיזה שנתונים?האם בכלל ניתן להשוות בין דגמים שיוצרו לפני 10 שנים לדגמים שמשווקים היום והאם ההנחות שהיו נכונות לפני 10 שנים (לדוגמא בעיות הגיר האוטו' במגאנים) נכונות לרכבים שמיוצרים היום?

סטיגמות,גם אם אינן מדוייקות,מגיעות ממקום כלשהו ולא תמיד הן לגמרי מנותקות מהמציאות,וצריך לדעת לבחון אותן בזהירות.עובדה שלמרות הסטיגמה הרעה על המגאן אני קניתי כזה ואני בסה"כ מרוצה..

לגבי חובב נהיגה:חלק גדול מחברי הפורום אינם חובבי נהיגה וספורט מוטורי אלא אנשים שהרכב משמש אותם בחיי היומיום (להגיע ולחזור מהעבודה,לבקר חברים,לצאת לקניות..) ושרוצים לדעת יותר על רכבם,איך לטפל בו,מה נכון או לא נכון להתקין ואיך לאתר ולפתור בעיות נכון יותר ובמחיר סביר יותר.האם יש בכך פסול?

ADZ

"..ואחרי שהשופט הוציא לי אדום נתתי לו את היד כומו ג'אנטלמן,מה נתתי לו מרציאנו?..קרש בראש.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואתה מסתפק במערכת של 1000שח לאוטו ואני אוהב מערכת של 15אלף. אז מה זה אומר? שאתה לא אוהב מוזיקה?

חלק אוהבים אוטו אמין וחלק אוטו עם "ביצועים". אין מה לעשות, כל אחד והטעם שלו

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שומאכר, אישית אני מעדיף רכב נוח ושאני נהנה מהנסיעה בו על פני רכב ששומר על ערכו אבל אני לא קובע עבור כולם שזה מה שנכון כי לכל אחד יש את הדברים שחשובים לו.

הדוגמא של המערכת שנתת רק ממחישה את הדברים כי קודם כל יש הרבה דברים באמצע ואם אקנה מע' ב 1000 ש"ח מן הסתם אני פחות אוהב מוזיקה ממי ששם על מע' 10,000 ש"ח.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בדיוק, יכול להיות שזה שקנה מערכת ב10K אוהב מוזיקה פחות ממני אך יש לו הרבה יותר מזומן.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואולי אם אני קניתי קורולה ב125 ואתה מיטו ב150 אז לך יש יותר מזומן?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התנתקתי מהשרשור הזה, אבל בקשר להשוואה הזאת, הרשה לי להציע השוואה ויתר ריאלית שמתאימה לסיטואציה.

בסטה ומסעדה זה פער קיצוני מדי בשביל לשמש השוואה למכוניות יפניות/אירופאיות.

זה כמו להשוות בין 2 מסעדות, שבאחת יש מלצריות כוסיות והאוכל מוגש בצורה מדהימה - תאווה לעיניים! אבל הטעם ממוצע, לעומת מסעדה שנייה שבה הדודה השמנה והמשופמת של השף היא המלצרית, אין תפאורה מפוארת, האוכל מוגש על הצלחת בלי עיטורים אבל הטעם - ליגה עולמית!

בשתי המסעדות תשלם מחיר דומה לארוחה, ובשתיהן יש סיכוי קטן שיום אחד תגיע הביתה עם קלקול קיבה.

יש מי שיעדיף כל יום לאכול במסעדה האסטתית, ויש מי שיעדיף כל יום לאכול במסעדה הטעימה.

זהו.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה רמזתי את זה???

אלכס, אתה כתבת על רודפי האמינות המוחלטת אשר במוחו של סוברו לויאל מתקשרת ליפניות. לכן הגיב הבחור בשצף על בעלי האירופאיות המתפרקות.

אני הערתי שעצם ההיעלבות של סוברו ידידנו אינה במקום ואינה לעניין.

הפניה הייתה אליו ולא אליך.

בהסתכלות נוספת על השירשור, זה בהחלט מדהים ההיצמדות של לקוחות למותג וערכיו כמו שבונים ומוכרים לנו אותו.

חי

סאן רוף פתוח וכסאות מחוממים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהסתכלות נוספת על השירשור, זה בהחלט מדהים ההיצמדות של לקוחות למותג וערכיו כמו שבונים ומוכרים לנו אותו.

חי

לפי דעתי אכן מדהים!

אבל זה לא רק פה בשירשור או בפורום ,ולא רק בישראל ,אלה בעולם כולו, אז לרגע לא חשבת ש... אוליי יש בזה משהו......?!

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חי

לפי דעתי אכן מדהים!

אבל זה לא רק פה בשירשור או בפורום ,ולא רק בישראל ,אלה בעולם כולו, אז לרגע לא חשבת ש... אוליי יש בזה משהו......?!

אין בזה ולא כלום.

הרבה מאוד מותגים וחברות שנחשבו אמינות התנפצו ונעלמו אחרי שגילו כולם שבתוכם לא היה כלום.

המשבר האחרון בכלכלת העולם הראה באיזה רשלנות לעיתים פושעת התנהגו מותגים גדולים עם כספי הציבור.

גם החברה שאתה מגונן עליה בחירוף נפש הראתה בדיוק את יכולותיה להסתיר מידע רלוונטי ללקוחות שלה , זה לא מונע ממך ומעוד רבים להמשיך ולגונן על החברה בחירוף נפש ראוי לציון.

מה זה אומר ?

שלהודות בבעיה ובטעות זה קשה מאוד לבני אדם לבצע, וגם שטויוטה סורחת קשות, קשה לחבר המעריצים להודות שהחברה סרחה והעלימה מידע.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...