Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגביי טיפול 120K לרנו מגאן

ליאור_פ
שימו לב! השרשור הזה בן 5302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לחברי הפורום

ברשותי רנו מגאן 2003 שעברה 120K קילומטר.

הגיע הזמן לטיפול גדול הכולל רצועת טיימינג.

קיבלתי הצעת מחיר ממוסך מורשה בעלות 4,000 ש"ח.

העלות מאוד גבוהה עבורי ורציתי לדעת האם אכן יש הכרח בהחלפת כל חלקים שהם רושמים בתדירות גבוהה או שיש דברים שאפשר לחכות איתם.

צירפתי את הצעת המחיר שלהם, תוכלו להמליץ במה אפשר לקצץ ביינתים, האם המחירים שהם רושמים הגיונים ואולי מישהו מכיר מוסך טוב באזור אשדוד - ראשון לציון שיכול לעשות את העבודה במחיר שפוי יותר.

תודה מראש לעוזרים.

1111.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בת"א מוסכים שאינם מורשי היבואן שמתמחים ברנו והנם מקצועיים, אמינים וזולים יותר, האם זה יתאים לך?.

בברכה - רפי לין

היי רפי

בהחלט יכול להיות רלוונטי, ובכל זאת, לאיזה מחיר ניתן לצפות בסה"כ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש לך הסטוריה של הרכב ?

כי אם הוא טופל במורשה כל השנים, הוא היה צריך לעשות טיימינג כבר לפני שנתיים (כלומר אחרי 5 שנים על הכביש)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתעלק על השירשור עם שלוש שאלות:

1. ע"פ הצעת המחיר עלות החלפת טיימינג בלבד היא 2130 ש"ח לפי הפירוט הבא:עבודה 846 ש"ח,סט טיימינג 594.41 ש"ח,סט רצועה למנוע 396.06 ש"ח(האם חלק מהחלפת טיימינג?), ועוד מע"מ.בפורום תמיד חוזר הסכום של 3K~3.5K להחלפת טיימינג למגאן במוסך מורשה יבואן.למה ההבדל או האם אני מפספס משהו?

2. כבר פירקנו טיימינג,אז מה התוספת להחלפת משאבת מים (עלות המשאבה ועלות העבודה)?

3. האם מישהו מכיר מוסך שאינו מורשה יבואן אבל מקצועי ברכבי רנו (מגאן 99 בנזין..) באזור העמקים-עפולה והסביבה?

בתודה מראש,

ADZ

"..ואחרי שהשופט הוציא לי אדום נתתי לו את היד כומו ג'אנטלמן,מה נתתי לו מרציאנו?..קרש בראש.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי בפורום יש לאנשים נטיה להגזים, ובהרבה מקרים המחירים לא ממש קרובים למציאות. אפשר לסמוך רק על תגובות של בעלי הרכבים, ממקוור ראשון.

בכל אופן, אני לפני כחודש עשיתי טיימינג לקליאו 1600 שנת 2000 במורשה. אני חושב, שזה אותו מנוע כמו במגאן 1999.

אם מעניין אותך, אני יכול לפרט, כמה זה עלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

buki,בהחלט מעניין אותי,אם תוכל לפרט ולעדכן אז הרבה תודה.

ADZ.

"..ואחרי שהשופט הוציא לי אדום נתתי לו את היד כומו ג'אנטלמן,מה נתתי לו מרציאנו?..קרש בראש.."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת על מחירים של חלקים למגאן 2000-2003 :

סט טיימינג מקורי רנו כולל :

רצועה

מותחנים 2

פקקים 2

רצועת טיימינג

מחיר: 700-750 ש"ח.

בנוסף:

רצועת אביזרים 70-80 ש"ח של GAETS

משאבת מים - מקורית של רנו 300-350 ש"ח , ישנן גם חברות איטלקיות וספרדיות למשאבות מים אך אין לי ניסיון איתן.

מחזירי שמן גל זיזים 2 - 120 ש"ח.

בנוסף חובה ביותר לבדוק פולי אלטרנטור,רצוי ביותר להחליף אם לא הוחלף בשנים האחרונות - 70-100 ש"ח.

לפותח השרשור - האם הצעת המחיר היא ממורשה יבואן ? בכל מקרה מחיר שעת עבודה שם לא פחות משערורייתי.

235 ש"ח לשעה לא כולל מע"מ :shock:

- המחיר של השמן (של פז ) בהצעת מחיר ממש הזוי.

בהצלחה.

כל עוד מפרקים שם 6 תימניות בלילה...המטרה מקדשת את האמצעים!
:roflmao:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירים יקרים,כנראה אופיני לקרסו.

סתאם לשם השוואה,בטויוטה טיימינג עולה 900 שקל כולל עבודה במורשה טויוטה.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

buki,בהחלט מעניין אותי,אם תוכל לפרט ולעדכן אז הרבה תודה.

ADZ.

כאמור, קליאו 1.6 שנת 2000, מנוע 8 שסתומים 90 כ"ס, כמו במגאנים עד (לא כולל) שנת 2001, לא כולל מגאן קופה.

רצועת טיימניג - 172 ש"ח

רצועת אלטרנטור - 97 ש"ח

רצועה למדחס - 108 ש"ח

מותחן רצועה - 499 ש"ח :shock:

משאבת מיים - 685 ש"ח

נוזל קירור - 128 ש"ח

החיוב על העבודה כלל רק חיוב על החלפת משאבת מיים, שזה כולל פירוק טיימינג, ולכן לא היה חיוב נפרד על החלפת טיימינג - 963 ש"ח.

סה"כ - 2652 לפני מע"מ, או 3076 כולל מעם.

ללא משאבת מיים זה בערך 1000 ש"ח פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אווווף, מכעיס לקרוא תגובות של אנשים שמחחוים דעה על סמך שמועות ומחירים שאפשר לברר בשיחת טלפון למוסך.

הוראות היצרן הן לבצע טיפול טיימינג (וכמעט תמיד כדאי להחליף באותו טיפול משאבת מים) נעשה במגאן 2 ובסניק כל 90,000 ק"מ או 5 שנים. העלות במוסך מורשה היא 3000-3300. יש בפורום כמה שירשורים על הנושא. יש גם אלטרנטיבות זולות יותר בצורה משמעותית.

לדעתי אפשר למצוא מוסך לא מורשה שהוא אמין ומקצועי. אם תעבר את "וועדת הקבלה" של בני ל שלנו - תופתע לטובה. אני ממליץ גם

על המוסך הירוק בקרית אריה בפתח תקווה, פנה לאמיר.

לגבי הטיפול בלי טיימינג - מעניין להשוות את ההצעה שקיבלת למה ששלמתי במאי 2009, לפני כ-8 חודשים, על טיפול 120,000 בסניק. עשיתי במוסך רייך ולא אמליץ עליו, יש שירשור על הסיבה.

כנראה יש לקרסו מדד מחירים שאינו זהה למדד הלמ"ס. לפי שער היורו שלהם כדאי להציע לבנקים לפתוח קרן השקעות צמודה לשער היורו שלהם - הרווח מובטח....

המחירים ללא מע"מ. בסוגריים המחיר שהציעו לך.

טיפול מקיף 584 (634)

שמן מנוע סינטטי ופילטר 206 (245)

מסנן שמן 58 (58)

אטם מתכת 9.75 (7.59) איזו ירידה מחיר לטובת הלקוח!

מסנן אויר 84 (87)

אום דרם 68 (68)

מסנן דלק 73 (74)

מסנן 'לאב'.. 186 (97) זה מעניין! אני החלפתי רק אחרי 120,000 ולא כל טיפול

נוזל בלמים 32 (32)

נוזל קירור 149 (128)

מצתים 126 - (מחליפים כל 60,000)

פקקים לא החליפו אצלי. החלפתי גם רפידות בלם אחוריות ולולא הייתי בודק את החשבון הייתי משלם על חריטה שלא נעשתה!)

כמו בהרבה תחומים - שווה לעשות סקר שוק ולהשוות מחירים. אם נתעלם מהירידה המשמעותית של 2 ש"ח במחיר האטם - יש פערים

ולגבי הטיימינג - זה יגיע למאות רבות של שקלים.

ילה גבר בא נראה! מר +1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי לפני כחודשיים.

2600 כולל מע"מ,עבודה וחלפים.

מוסך אדמונד - חולון.

אם תרצה פרטים נוספים רק תגיד.

אחרי 5 מוסכים שונים כולל מורשה - אני חוזר רק אליו.

אמין,מקצועי ומעל הכל בן אדם.

שבת שלום,

אורי

" ! The fender bender bent more than just your fender "

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5302 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...