Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפוץ רולס-רויס סילבר-שאדו {צללית-הכסף}

בני ל
שימו לב! השרשור הזה בן 4242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 306
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עלה לי רעיון... מישהו יודע אם יש עדיין שירות מעבורת שאפשר להעמיס עליה רכב בין ישראל ליון או לקפריסין?

מעבורת שאתה יכול לנסוע עם הרכב?

לפי ידיעתי, נגמר שירות כזה.

אפשר לשלוח את הרכב בנפרד, ולטוס לפגושו בפיראוס.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום.

יש פו אי הבנה.

הרולס-רויס פנטום יפה מצורה מדהימה להבדיל

מהרולס-רויס פנטום המשופצרת היא צחמוביל.

אגב אפשר לקרוא לרולס-רויס האלה בלי שום טעות BMW

בברכה בני ל.

עוד פעם הגעתם ל- BMW אתם לא יכולים להפסיק עם זה !!?

ה - RRR של בני היא אשכרה רולס ספיטפייר והיא לא BMW וה BMW שלי היא לא רולס - די !!

מצא משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו מלא ,רק במוסך יש לו6 רולס רויס

טלפון אין לנו כי מהרנו חזרה, אבל תמורת 200$ אתה מגיע אליו באוניה . סיבוב קטן באיזור התעשיה ויש לך כמה מציאות.

לדבריו כל חלק שהוא מזמין מאנגליה מגיע אליו אחרי יומים

שלום בני,

ניסיתי למצוא לך את המס' טלפון של המוסך בלרנקה, נסה למצוא את הבנאדם בטלפון 24663909 (הקידומת של קפריסין 00-357) או בנייד 99561094 קוראים לו סטיבן לא בטוח שזה אותו מוסך אבל גם אם לא הוא מייבא חלקים ל-RR ויש לו גם סטוק.

יש לו גם אתר: http://www.carmechanicslarnaca.com/

בתור אחד שגר שם תקופה אני יכול להגיד שזה לא רכב כ"כ נדיר באי.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

שלום.

נו חזרנו מהחשיכה אל האור ולאחר הפסקה ממושכת מאוד חזרנו לענינים.

האמת אחרי פתרון בעית האקומולטור הבן אלף שרטוטות שניסדק והבאתי מחו"ל שיפצתי והרכבתי שמח וטוב לב הנעתי את הרולס שלי ואז הסתבר שהמצב חרבנה אמיתי.

האמת התיאשתי וזרקתי את האוטו מהעינים שלי פשוט לא יכולתי לראות אותו יותר . ובחיי שהלואי שהבן זונה שמכר לי את האוטו יבזבז את כול הכסף שקיבל ממני על רופאים מיכיון שהזמן הוא מרפה אז חזרנו לענינים ויש שתי בעיות עיקריות שצריך לטפל.

א} הבלמים ניתפסים

ב} הצנרת האחורית כול כך רקובה והרוסה שצריך להחליף את כול הצנרת ההידראולית ברכב.

וכול זה אחרי שהחלפתי בחלק הקדמי של הרכב את כול הצנרת והצנורות הגמשים.

מיסתבר שיש מלפנים עוד צינורות גמשים שלא רואים אותם והם בדיעבד היו סתומים לגמרי.

אז בכללי החלפתי 18 צינורות בלם גמשים {לא כולל צנרת גומי ללחץ נמוף}

ולא תאמינו בערך 60 מטר צינורות פלדה למערכת ההידראולית תיכף תראו תונות ותבינו.

והיום אני יכול להודיע שהההההההההה סימתי את החלפת כול הצנרת ושיפוץ המערכת ההידראולית .

שתבינו להחליף ולשפץ את המערכת ההידראולית זה לא עסק פשוט ביכלל . לפי הוראות יצרן וגם אחרי לימוד הנושא לעומק דרך פורומים ומועדונים של רולס רויס מכול העולם חייבים למעשה לפרק את כול המיתלה האחורי חד משמעי זין בעין איזה סרט שחור ורע זה לפרק את המיתלה האחורי. {פה אני חייב להודות לקובי מילוא על העזרה הרבה שקיבלתי ממנו ביצירת קשרים אם פורומים ומועדונים בחו"ל} אני החלטתי שאני בעל האוטו ואני יעשה מה שנראה לי הכי הגיוני וחבריה פשוט חתכתי את הריצפה מתחת למושב האחורי תוכלו ראות בתמונות ושיפצתי את כול העסק. הבדיחה הגדולה שאיזה אהבל מאוסטרליה כתב לי שאם אני יפתח את הרצפה זה יפגע בניקוד של שיפוץ המכונית אין בעיה!!!:-P בקיצור אחרי שאכלתי לוקשים מחברת לוקשון ולקרדה!

אולי מחר אני ינסה לנקז אויר ולהרים דוושה שזה פרויקט מסובך מאוד.

בברכה בני ל.

CIMG2987.JPG

CIMG2989.JPG

CIMG2996.JPG

CIMG3014.JPG

CIMG3024.JPG

CIMG3029.JPG

CIMG3032.JPG

CIMG3036.JPG

מילים כמו: שטויות, אהבל,טיפש,תלמד, זה לא קללות אז לא להעלב!!!

:multi::onfire:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני , ברכות על הנחישות ועל הביצוע.

מערך הצינורות שהיית נדרש להחליף, זה משהו מטורף.

עכשוו חשוב ביותר להשאיר את הפתחים בתחתית המושב האחורי פתוחים - למקרה של תיקון, ולא להושיב במושב זה שמנים.

יפה, עתה משנסתיים פרק הבילום וכבר כל השאר תקין - רוצים סיבוב !!

מצא משה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4242 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...