Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[שאלה] מדוע קורסים לנהיגה מתקדמת כל כך יקרים?

omerroz
שימו לב! השרשור הזה בן 5417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מסכים איתך , ולכן אני גם חושב שללכת ולעשות קורס כמו שצריך , עדיף כבר לעשות באמת באנגליה , כי אם הקורס על אקסיג עולה 1000 ש"ח וזה במסלול מירוצים , זה בהחלט עדיף על להשקיע פחות על לנהוג במשפחתומטית ובכביש היכן שלא משנה מי המדריך הוא פשוט לא יוכל ללמד אותך בסביבה מבוקרת מה שאתה צריך לדעת

און צודק. קורס כמו האקסיג הזה הוא יותר חווית יום כיף מאשר קורס נהיגה פרופר. בקורס נהיגה מתקדמת, גם על משפחתומטית רגילה, אתה מקבל (וקולט!) הרבה יותר פידבק והכוונה מאשר בחצי שעה התחרעות על מסלול.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אז ככה אני רק ראיתי את השאלה אני לא מתכוון בכלל להתסכל בתגובות אבל השאלה שלך היא "קצת" מטומטמת.

כמו שנשאל עכשיו ואני סתם זורק דברים באוויר, למה דיקור סיני עולה 700 שקל במקרה הטוב, הרי זה כולה לתקוע כמה מחטים שעולים לרופא הזה חצי אגורה למחט.

למה טיפול אצל וטרינר שהחומר של החיסון עולה לו 10 שקל עולה 150 שקל שזה לוקח בדיוק שניה החיסון או למשל סירוס כלב שזה כולה להוריד לו ת'ביצים שזה בדיוק 10 דק' אחרי כל הסיפור של ההרדמה עולה איזה 600-700 שקל וגם לא עולה לו בכלל בחומרים אולי ב30-50 שקל.

ואפשר להמשיך הלאה עם עוד 10000 בעלי מקצוע.

האנשים שרוכשים את הידע שלהם עוברים הרבה במהלך החיים בשביל לעשות משהו שהרבה אנשים אחרים לא יודעים לעשות וידע עולה כסף חביבי. או למשל ללמד מישהו כמוך שלא יודע כלום בנושא איך לנהוג ומה לעשות במצבים מסוכנים אני לא מבין מה זה השאלות המטומטמות האלה.

יום טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5417 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...