Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי וקס לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 5504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בולשיט..

הווקסים למעלה בינוניים מינוס.

החברות הבאות מייצרות ווקסים מהשורה הראשונה : 3M , MOTHERS ,meguiar, HARLY

אני מסכים עם כל מילה, אבל אוראל צודק כשזה נוגע למבחר שיש באוטודיפו....

[לאוטו שלי בכל מקרה רק JOFF]

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הדופונט והQMI (בעיקר) - הם הטובים ביותר שיש בארצנו.

את הדופונט יש בנוזלי ובנוזלי/ספריי.

כן, אם אני יצליח למצוא בACE משהו ברמה גבוהה יותר מטרטל, יש סיכוי שאני יתפנק על דופונט או QMI.

בולשיט..

הווקסים למעלה בינוניים מינוס.

החברות הבאות מייצרות ווקסים מהשורה הראשונה : 3M , MOTHERS ,meguiar, HARLY

למה בינוניים ? הוא לא הראשון שאומר שהם ווקסים איכותיים מאוד.

איפה אגב אפשר למצוא את אחד הווקסים שאתה המלצת ? והאם יש לאחד מהם גם תצורת ספריי ?

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא הייתי עדין הייתי אומר שהווקסים האלו שווים לתחת , מאחר וניסיתי כמעט את כולם , פשוט זבל.

בישראל אין סחורה איכותית .

אני מניח שב- 2009 יש כרטיס אשראי , חשבון פייפאל , EBAY ועוד כמה אתרים אמריקאיים ששולחים סחורות לא"י .

אנחנו עדיין לא במצור .

וחוץ מווקס רצוי שתזמין גם CLAY BAR (יענו פלסטלינה) מאחת החברות שציינתי .

אל תזמין פלסטלינה ללא הנוזל , זה מגיע בקיט . ותדאג להזמין מהסוג העדין המיועד לשימוש ביתי ולא למקצוענים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בינוניים ? הוא לא הראשון שאומר שהם ווקסים איכותיים מאוד.

איפה אגב אפשר למצוא את אחד הווקסים שאתה המלצת ? והאם יש לאחד מהם גם תצורת ספריי ?

אלון, הם איכותיים מאוד - ביחס לשאר הווקסים הנמכרים בארץ.

לא ניתן להשיגם בארץ - זאת בדיוק הבעיה ולכן אינם רלוונטים במיוחד.

אפשרי להזמין דרך Ebay או להביא עם חברים/משפחה שמגיעים מארה"ב (כמו שאני עשיתי) :-)

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא הייתי עדין הייתי אומר שהווקסים האלו שווים לתחת , מאחר וניסיתי כמעט את כולם , פשוט זבל.

בישראל אין סחורה איכותית .

אני מניח שב- 2009 יש כרטיס אשראי , חשבון פייפאל , EBAY ועוד כמה אתרים אמריקאיים ששולחים סחורות לא"י .

אנחנו עדיין לא במצור .

בתנאים שהרכב עובד בהם אני לא חושב שכדאי באמת לעשות כזו פרוצדורה בשביל וקס שיישמר לטיפה יותר זמן \ יראה טיפה מבריק יותר מQMI \ דופונט.

אלון, הם איכותיים מאוד - ביחס לשאר הווקסים הנמכרים בארץ.

לא ניתן להשיגם בארץ - זאת בדיוק הבעיה ולכן אינם רלוונטים במיוחד.

אפשרי להזמין דרך Ebay או להביא עם חברים/משפחה שמגיעים מארה"ב (כמו שאני עשיתי) :-)

בטוראן הבאה שלי שאני יקנה עוד 3 שנים אני כבר לא יצטרך וקס ברמת ה3M , MOTHERS ,meguiar, HARLY, כי זאת הפעם האחרונה בחיי שאני יקנה רכב שחור \ כהה בכלל.

אני נשבע לכם, כשיצאתי מACE אחרי שקניתי את הטרטל ראיתי טוראן חדשה לגמרי ( 68 ) בצבע לבן, אני פשוט קינאתי. השחור כל כך יפה, אבל כשכל שריטה \ דפיקה נראית זועקת כל כך הלבן פשוט מדהים.

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על קיט Clay Bar של Mothers - הוא כולל גם דיטיילר וווקס קרנובה (מצויין).

ואלון, אחרי הפביה הנוכחית והכהה - אין ספק שהבאה תחזור להיות בהירה (צהובה [לזכר הימים הטובים] או אדומה עם גג לבן).

הכחול כהה יפה, אבל מדכא מבחינת תחזוקה/שריטות :|

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה בדיוק יתרונות הווקסים שהמלצת עליהם על וקס כדוגמאת הדופונט\QMI חוץ מחודש נוסף שהוקס מחזיק על הרכב ?

אני באמת ישקול את זה, השאלה היא אם זה באמת שווה את תוספת המחיר והזמן עד שזה יגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, הבנתי שהחומרים מאוד מאוד איכותיים. אבל מה זה אומר לגבי ? אדם עם רכב שדורש טיפול וקס מדי חודשיים שהולך להחליף אותו ברכב אחר בעוד שנתיים. זה משנה אם אני ישתמש בוקס שנחשב איכותי בישראל או בוקס שלא נמכר סדיר בישראל אבל נחשב הכי איכותי בעולם ? לדעתי האישית לא כל כך, לכן זה לא רלוונטי עבורי. אני אמשיך בחיפושים אחרי ספריי דופונט, נשמע משהו לא רע ונוח לשימוש, תודה בינתיים :roll:.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכשהו אתם מצליחים להעיר את הנושא מחדש :evil:

אני ינסה למצוא בנוזל, אבל יש הבדל בכלל בין נוזל (נוזלי) לבין ספריי (נוזלי גם כן) ?

כי אם אני ימצא רק ספריי אז להתרחק ? :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משרשורים אחרים הבנתי שהספריי (של דופון)דווקא יותר טוב מהנוזלי.

מקישור שניתן הי שם באחר מן השרשורים, הבנתי שלא בריא לעשות ווקס לרכב בגלל שהוא מסיר את שכבת ההגנה שהיצרן שם על גבי הצבע. לי זה נשמע תמוה בגלל שאני תמיד חשבתי שהווקס מוסיף שכבת הגנה ולא מסיר.

אם יש אמת בדבר, יש טיפול שמומלץ לעשות לרכב, גם אם מודבר על טיפול שלא ניתן לעשות בבית ויש ללכת למוסך/מכון כל שהוא.

ובמידה של טיפול מומלץ מה עלותו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלהן לכולם.

ראיתי כאן המלצות על שמפו ואני בדיוק תכננתי לקנות אחד כזה היום ולפנק את הרכב (נמאס לי מהשטיפה... ) :D

אז ההמלצה שלכם היא על דופונט?

וראיתי גם שהזכרתם שיש מארז של ווקס + שמפו באוטו דיפו של החברה הזאת.

מכיוון שגם ווקס דרוש ( אבל ספק אם זה יהיה היום ), האם התוצאות שלו טובות?

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...