Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי וקס לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 5492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקיצור, הגיע לדעתי הזמן לעשות וקס לשחורה שלי, וקס כולל. (בערך חצי שנה, אולי יותר על הכביש, יום יום נמצאת בשמש הקודרת)

קניתי את ה"וקס" של טרטל :

T4088.jpg

אני מנסה להבין ולא מצליח. הליפסטיק מיועד למילוי שריטות, זה הבנתי. מה בדיוק הבקבוקון ? זה וקס ? זה וקס עם פוליש ? זה פוליש ?

האם זה מיועד לוקס כולל לרכב ?

האם כדאי בכלל להשתמש בדבר הזה או שכדאי לקנות וקס מסוג אחר ?

תודה לעוזרים.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נכון, וראיתי את ההמלצה, אבל אם לא הייתי גר בעיר נידחת איי שם ברחבי האוקיינוס כנראה הייתי קונה אותו :-)

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, יש ACE.

האם בACE יש את הספריי הנ"ל ? האם הוא כל כך מומלץ ?

אגב, יש 2 שריטות שאני מעוניין למלא אותם עם הליפסטיק. בנוסף יש כמה שריטות מאוד קלות (מהסוג שנגרמות בעקבות בד בקושי של חולצה למשל) שאני מעוניין להוריד עם פוליש. האם הוקס הזה של טרטל שלפי הבנתי מעורב עם כמה אחוזי פוליש מסוגל להוריד את השריטות ?

אני מבין שאני יכול להשתמש בטרטל בנקודות מסוימות ולאחר מכן כדאי לבצע וקס לכל הרכב עם וקס נטו, נכון ?

ואני מנסה להבין אוראל, מה פשר המילה הכאובה הזאת "למכירה" בחתימתך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי את הדופון הזה לפני חודש, הייתי צריך שמפו לאוטו ,ולא היה שום דבר חוץ מדופון באוטודיפו,אז קניתי את המארז של השמפו + ווקס ב85 שקל.

גם אני וגם חברים שנתתי להם את השמפו אמרו שממש קל לשטוף איתו את האוטו כי הוא מוריד את הלכלוך בקלות.

בהתחלה יצאתי בהרגשה ששילמתי המון על סבון לרכב א,בל אחרי השטיפה הראשונה הוא בהחלט שווה את המחיר .

עם הווקס לא השתמשתי כי שבוע לפני כן קניתי את הראלי הלבן של טרטל שהוא עדיין סגור באריזה.

יש להם תוקף כלשהו או שזה יכול להיות בארון לאיזה חצי שנה -שנה?(לווקס כמובן...)

אגב -מה עדיף ווקס בקופסה (הראלי) או ווקס נוזלי (דופון)?

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בשמפו + וקס של דלק, הזה עם המיכל הסגול.

אני מרוצה מספיק. עדיין אני מחכה לתשובות לגבי הוקס :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון, תקרא ותעבוד לפי ההוראות.

שנית, הליפסטיק הזה שווה לתחת.

מישהו ציין כאן בעבר שהמוצר הזה נופל תחת קטגוריית ה-color restorer, שזה אומר פוליש עדין שאמור להחזיר עוצמה לצבע יחד עם וקס שנשאר, למיטב הבנתי. אני השתמשתי במוצר זהה (צבע אדום) אחרי פוליש גס (בשביל כל מיני שריטות, שהליפסטיק נפל מהם במגע) ואח"כ עשיתי וקס. זה בהחלט החזיר עוצמה לצבע, אבל כשצבע נשרף הוא נשרף, זה דוהה די מהר. אני מציע לך להשתמש במוצר הזה אחרי שטיפה טובה עם הרבה מים וייבוש (חשוב). אחרי זה תשתמש בוקס איכותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון, תבדוק ב-ACE אולי יש להם את המארז של דו פונט (ווקס טפלון + שמפו טפלון).

החתימה?

מוכרים את הנוכחית ומשתדרגים לאחת קצת שונה :-)

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון לספריי, כן ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בולשיט..

הווקסים למעלה בינוניים מינוס.

החברות הבאות מייצרות ווקסים מהשורה הראשונה : 3M , MOTHERS ,meguiar, HARLY

פרוקסימה, תקרא שוב את תגובתי.

בארץ הטובים שבנמצא - דופונט ו-QMI ואולי 3M (בעבר היה ניתן להשיגו).

הלוואי והיה בארץ - Mothers/Meguiar's/Chemicalguys וכן הלאה... :|

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5492 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...