Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח תנועה + פסילת רשיון רכב. בגלל חמוצים. מבקש יעוץ

nex
שימו לב! השרשור הזה בן 5661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר חצי שעה אני קורא את השרשור הזה, ואמרתי לעצמי אני לא אגיב.... רצוי באיזור ואדי ערה. גם אם אתה עייף, תנוח קצת בצד הכביש, וזכה לראות מי *כן* חוצה באור אדום, ולא מכבד תמרור עצור. שים לב מי נוהג באוטו, ולא משנה באיזה אוטו הוא נוהג. אם זאת סובארו דיאל שנראת כאילו הרכיבו אותה משתי מכוניות תופת משומשות או סובארו דיאל ש"שיפרו אותה" מחלקי מרצדס ואאודי מכל רחבי היישובים היהודים שבאיזור.

מה גילינו פה?

גילינו שני דברים:

1. שאתה גזען!

2. שהיה עדיף באמת שלא תגיב!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 207
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בכל הפעמים שעצרו אותי בוחני תנועה, להתנהלות שלי מולם היה משקל מכריע.

תמיד, כולל תמיד יכלתי למצא עם מי לדבר בהגיון, ומתוך 6 פעמים בהן אני זוכר שנתפסתי, רק באחת הרכב קיבל הורדה מהכביש, וגם אז - זו היתה הורדה שפטורה מקנס, אלא רק חובת תיקון והצגתו בפני בוחן של המשטרה.

אוהבים להתפס פה לפרטים מיותרים - על מה הוריד, מה חיפש ואיך, אבל תכלס - אדם נורמלי והגיוני, שרכבו נבדק על ידי בוחן ומתנהל כמו אדם הגיוני [לא מתלהם, מסביר, מראה שמבין ענין] אין סיבה בעולם שלא יתחסו אליו ברצינות הראויה.

מה לעשות והרבה מבעלי הרכבים ה"מושכים" הם כנראה לא כאלה שיודעים להתנהל באופן הזה.

בברכת יום טוב

רון.

oo==00==00

למכירה אגזוז SEBRING אובלי, כניסה 2.5', פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שנפלת על בוחן ממורמר או אדם כמו haimy, אין לך מה לעשות.כמו שיחפשו את הרוצח,ולך יש סכין ביד(כי אתה חותך סלט,לא כי רצחת).אתה אשם מבחינת הנסיבות.במשפט רצח יש טעם לקחת עו"ד,במקרה של משטרע ממורמרת,עדיף לשלם ולשתוק.למחאה שלך גם ככה אף אחד לא יתיחס יותר מדי.

הרי עצם זה ששינית משהו באוטו הופך אותך לעבריין סדרתי בארץ.לי יש אוטו סטנדרטי לחלוטין,אבל ספורטיבי.ועדיין בוחן תנועה שראה אותי עצר אותי,בדק אותי ומסר לי קנס,והורדה מהכביש.הסעיפים היו אורות לא תקניים(החלק הפנימי של הפנס צבוע,מגיע ככה מהחברה) ואגזוז לא תקני(לא מבחינת רעש,הוא פשוט החליט שלא יכול להיות שלאיביזה קופרה יש כזה אגזוז מהחברה).אחרי הרבה הסברים,ושיחה ארוכה,העניין נסגר בזה שאני אגיע למתנ"א בשעות היום,ונבדוק ביחד את ה"ליקויים".כמובן שהוא לא ויתר עד שלא הגיע בוחן נוסף והסביר לו שיש שוני בין רכבים וחברות,וחלק מהחברות מוסיפות תוספות מטעמן(כמו הפנסים של הפולו,הפנסים שלי,האגזוז של המיני קופר S,וכו' וכו' וכו'),ושהוא לא יכול להוריד אוטומטית כל רכב כי זה שונה מהרגיל.

המזל שלי היה שהאוטו שלי באמת היה סטנדרטי,ככה שהייתי מספיק בטוח בצידקתי.אם האוטו שלי היה קצת יותר "מאובזר" אולי לא הייתי יוצא מזה כלכך מהר(כי אז בטח הייתי יושב ליד רוזנשטיין בכלא כי אני רוצח,נהג מופרע,וחסר כל תרבות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל הפעמים שעצרו אותי בוחני תנועה, להתנהלות שלי מולם היה משקל מכריע.

נכון מאד (מנסיון, לטוב ולרע). קראתי חוברת שכתב שוטר תנועה בדימוס (מאנגליה), גם הוא אמר כך והמליץ להתייחס לשוטר בצורה מכובדת - ולרוב תצא באזהרה. אותו שוטר גם כתב שיש מקרים שבהם זה לא מועיל - למשל, שוטר חדש תמיד יתן דו"ח כי אין לו נסיון לדעת מתי זה מיותר. מקרה נוסף - שוטר שלידו שוטרת.

Seven 7 כתב:כבר חצי שעה אני קורא את השרשור הזה, ואמרתי לעצמי אני לא אגיב.... רצוי באיזור ואדי ערה. גם אם אתה עייף, תנוח קצת בצד הכביש, וזכה לראות מי *כן* חוצה באור אדום, ולא מכבד תמרור עצור. שים לב מי נוהג באוטו, ולא משנה באיזה אוטו הוא נוהג. אם זאת סובארו דיאל שנראת כאילו הרכיבו אותה משתי מכוניות תופת משומשות או סובארו דיאל ש"שיפרו אותה" מחלקי מרצדס ואאודי מכל רחבי היישובים היהודים שבאיזור.

מה גילינו פה?

גילינו שני דברים:

1. שאתה גזען!

2. שהיה עדיף באמת שלא תגיב!

נו.

1. למה אם יש למישהו דיעה שונה משלך, "עדיף שלא יגיב"?

2. אם הוא היה אומר שמבחינה סטטיסטית, להרבה כושים יש עור כהה - גם אז היית אומר שהוא "גזען"?

ולכותב ההודעה המקורית: לזה קוראים בעברית "אכלת אותה". אין ספק שהשוטר הקפיד אתך קצת מעבר למה שסביר. אבל, מרגע שמצא ולו ליקוי אחד אמיתי - הסיכוי שלך לצאת מזה טוב במשפט או בתלונה משמעתית הוא קטן, גם אם שאר הסעיפים לא רק מוגזמים אלא גם מוטעים. כך זה עובד כאן וזהו. לדעתי, תעביר את האוטו טסט ותרד מהענין.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. למה אם יש למישהו דיעה שונה משלך, "עדיף שלא יגיב"?

2. אם הוא היה אומר שמבחינה סטטיסטית, להרבה כושים יש עור כהה - גם אז היית אומר שהוא "גזען"?

1. גם להיטלר (בלי חו"ח כוונה להשוות) וגם לרב כהנא (עם הרבה כוונה להשוות) יש דעות שונות משלי, אז זה אומר שכדאי שהם ידחפו את האג'נדה המסריחה שלהם לפורום רכב?

2. אתה לא פחות גרוע, אתה אומר שבדיוק כמו שזאת עובדה גנטית שכל כושי יש עור כהה, ככה זאת גם עובדה גנטית שכל תושבי ואדי ערה הלא יהודים נוסעים ככה:

חוצה באור אדום, ולא מכבד תמרור עצור. שים לב מי נוהג באוטו, ולא משנה באיזה אוטו הוא נוהג. אם זאת סובארו דיאל שנראת כאילו הרכיבו אותה משתי מכוניות תופת משומשות או סובארו דיאל ש"שיפרו אותה" מחלקי מרצדס ואאודי מכל רחבי היישובים היהודים שבאיזור

ולסיכום, יש לנו מספיק חארות בנינו שנוהגים גועל נפש, לא צריך לרוץ ולחפש אותם בקרב הערבים (לא שהם קדושים, אבל בטח גם אנחנו לא מי יודע כמה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בשביל הפרוטוקול.

הווינקרים המדוברים הם לא הקדמיים, אלא הצידיים.

זה א'.

ב',

היום שמתי את האוטו אצל רון לתיקון הליקויים.

הנזק הכספי שיוצא משם שם את הקנס בכיס הקטן (לא שאני חו"ח מפקפק במחירים של רון)

וברגע שיהיה מוכן אקח אותו לבדיקה.

לגבי הקסנון יש אישור מצ'מפיון

וגם לאגזוז יש אישור. כיוון שלא נגעו בשאר הצנרת והממיר.

חשבתי לערער לפחות על מחיר הקנס, אבל הבנתי שללא משפט, אין דרך לערער, נכון?

SEAT IBIZA CUPRA R

בעבר vw polo GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקנס הוא לא דבר הנתון לשיקול דעת של השוטר.

אם על הורדה מקבלים 1000 שקל - מספיק דבר אחד כדי שזה יהיה סכום הקנס.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב אני אומר: נו.

אתה לא פחות גרוע, אתה אומר... שכל תושבי ואדי ערה הלא יהודים...

אצלי בהודעה לא הופיעה המילה "כל". גם לא אצל "seven". יחי ההבדל הקטן, שלא תמיד הוא כל כך קטן.

שאלה אליך בשני חלקים:

א. האם אתה חושב שב"אוטובאהן" בגרמניה נוסעים אחרת מאשר באיילון?

ב. אם ענית "כן" לסעיף 'א', האם אתה "גזעני"?

ההבדל בצורת הנהיגה של הנהג הממוצע בלונדון, פריז, ירושלים ורמאללה הוא ברור ובולט. אינני מאמין שישנו חובב נהיגה אחד בעולם שיסע בכל הערים האלו ולא יבחין בכך. אם אתה רוצה לכנות את המציאות בשמות גנאי - בבקשה.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורך רשימת הליקויים הוא לא העילה להורדה.

אתה נוסע עם תקלה במערכת ששולטת על הבלמים וחלונות מושחרים שמונעים ממך לראות הולך רגל שיורד לכביש בלילה וזו הסיבה להורדה. על השאר רוב הסיכויים שהיית מקבל אזהרב או דו"ח אבל לא הורדה.

צריך להבחין בין דברים שכל נהג יודע שאסור והם לא בסדר (כמו לנסוע עם נורת אזהרה של מערכת בטיחותית) לבין דברים שהנהג הממוצע לא אמור לדעת כמו פילטר פתוח או פנס ערפל עם בקליט שבור (שזה מאוד מסנוור אם אתה לא מודע לזה ומפעיל אותו).

בחרת לנהוג ברכב שמושך אש אז כשאתה נכווה אל תבכה. זה חלק מלהחזיק רכב כזה ואין לך קייס מול השוטר.

לי כבר הורידו טנדר פז'ו 504 על זה שאין לו פגוש אחורי למרות שלפי התקנות הוא לא חייב בכזה ושהיבואן נתן אישור שכך הרכב מגיע וכך הוא עובר תקינה. עד שלא בניתי לו פגוש לא הסכימו לבטל את ההורדה.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אני, זה אתה שמשכת את העניין לכיוון הגזענות כשהזכרת הבדלים גנטים בין גזעים שונים!

לא תרבות ולא נעליים, אלא הבדלים על בסיס גזע.

אם עכשיו אתה בוחר להתפטל ולדבר על סגנונות נהיגה שונים, יבושם לך אבל בהודעה המקורית שלך דיברת על הבדלים גנטים!

לא צריך להגיד "כל" במפורש, אתה מכיר כושי שאינו כהה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפריקאים לא כהים. זה סוג של מוטציה שגורמת גם להם להיות לבקנים.

אגב, אפשר הפניה להערה הגזענית? לא מצאתי אותה, בין השאר כי צורת הכתיבה טיפה הפריעה לי.

albino.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו, אחרי שעשית פרסה, וסיימת שוב את כביש 6, בהנחה שאתה לא עייף מדיי, פנה ימינה או שמאלה בעירון, ועמוד באחת הצמתים לכמה שעות. רצוי באיזור ואדי ערה. גם אם אתה עייף, תנוח קצת בצד הכביש, וזכה לראות מי *כן* חוצה באור אדום, ולא מכבד תמרור עצור. שים לב מי נוהג באוטו, ולא משנה באיזה אוטו הוא נוהג. אם זאת סובארו דיאל שנראת כאילו הרכיבו אותה משתי מכוניות תופת משומשות או סובארו דיאל ש"שיפרו אותה" מחלקי מרצדס ואאודי מכל רחבי היישובים היהודים שבאיזור.

מספיק ברור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא אני, זה אתה שמשכת את העניין לכיוון...

יתכן שאתה מבלבל ביני לבין "seven".

...לכיוון הגזענות כשהזכרת הבדלים גנטים בין גזעים שונים!

האם יש לך ספק כלשהו שיש הבדלים גנטיים בין גזעים שונים? האם אתה חושב שאתה צריך להתכחש למציאות כדי שלא להיות "גזעני"?

לא צריך להגיד "כל" במפורש, אתה מכיר כושי שאינו כהה?

כן (מקובל לקרוא לבני תערובת בשם "כושי").

אני חוזר ואומר: א. יש הבדלי נהיגה ברורים בין עמים שונים. ב. אם אתה חושב שראית המציאות כפי שהיא פירושה "גזענות" - בבקשה.

לי אין שום כוונה לעקם את האמת כדי למצוא חן בעיני כל מיני "פוליטיקלי קורקט" ושאר צורות של המילה "שקר".

ואני שב ומעיר כי הבעיה הזו קיימת גם בהקשר של רכב - למשל, כל המחנה של "יותר מהירות = יותר תאונות" חושב בדיוק לפי ההגיון (ליתר דיוק - אי-גיון, או שגיון) הזה.

דני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"באחת ההורדות " ?

i rest my case

כן היו כמה מה לעשות, אם אתה חושב שאנשים כמוך יגרמו לי לוותר על התחביב שלי אתה טועה. גם עוד 1000 הורדות הרכב שלי נישאר כמו שהוא...:mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בשביל הפרוטוקול.

הווינקרים המדוברים הם לא הקדמיים, אלא הצידיים.

זה א'.

גם לא לפרוטוקול, הבנו היטב שמדובר על מכוון כיוון צד(ראה בתגובתי - "אתת צד"), וצבעו גם כן צריך להיות כתום/ערמוני.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5661 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...