Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח תנועה + פסילת רשיון רכב. בגלל חמוצים. מבקש יעוץ

nex
שימו לב! השרשור הזה בן 5651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ABS שלא עובד אינו בהכרח ליקוי בטיחותי. בלמים לא תקינים הם ליקוי בטיחותי. תיכף תקרא להוריד את כל המכוניות שאין להן ABS מהכביש מיידית...

לא טענתי לרגע שכל אחד מהסעיפים בדו"ח הוא המצאה, או שבאמת אין מדובר בעבירה.

טענתי שרואים בבירור שהבוחן "התלבש" על האוטו - וחיפש כיצד להוריד אותו מהכביש.

אני רואה במו עיניי מכוניות רבות, מדי יום, שמצבן מחפיר ממש, עד כדי סכנת חיים, אם זה צמיגים מחוקים לחלוטין, אם זה אורות לא תקינים בצורה שלא מאפשרת בכלל לזהות שמולך נוסע רכב, אם זה ללא מראות בכלל, ועוד ועוד.

אבל כל אלה בד"כ משפחתומטיות לבנות או כסופות, ואף בוחן לא יעצור אותן.

רק השבוע, בביקור אצל "אנטון", ראיתי בערימת הזבל שלו צמיגים שלא הייתי מעז אפילו להבעיר בהפגנה כלשהי, עד כדי כך היו יבשים, סדוקים וללא בשר.

אני לא טוען שפותח השרשור צדיק גדול, אבל זו רק דוגמא לאטימות של מערכת התחבורה והמשטרה הישראליות כלפי כל חובב רכב ושיפורים, יהא טעמו קלוקל לחלוטין - או שיעבוד בסטנדרטים של AMG, בראבוס או כל סדנה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 207
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל עוד תמשיכו לשלם ולאכול את החר* בשקט אז נמשיך לסבול. ביום שתתחילו להלחם ותערערו על דוחות כאלה, תלכו למשפטים אז אולי זה יפסק.

רק בגלל הלד הלבן מאחורה במקום המנורה הייתי מערער. איזה שטות האור צריך להיות לבן או צהוב לא משנה אם זה מלד או ממנורה...אגזוז צריך להבדק ע"י מכשיר שמודד דציבלים ואם אכן הוא עובר את מידת הרעש המותרת בחוק. אם הוא מותקן בצורה חוקית (משמע לא בולט) לשום בוחן אין סמכות להוריד אותך על זה שהוא בצבע ניקל או עושה רעש לא סביר! שימדוד עם מכשיר קודם...

אין לי כח להמשיך כי גם ככה תשלם בשקט ולא תעשה משהו בנדון....בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור הרשימה - עדיף לו לשלם בשקט ולהמשיך הלאה. לצערנו, החוק אוסר על כל שינוי ברכב בלי אישור כתוב ממשרד הרישוי, ולכן כל בית משפט יטיס אותו מכל המדרגות - גם אם כולם יודעים שמדובר בשטויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BMW RICER, אני מצדיק אותך ב100%. אבל אין לי את הכח או הידע להתמודד עם זה במשפט.

יש פתגם האומר, עדיף להראות טיפש, מאשר לפתוח את הפה ולהוכיח.

אם אבקש להשפט, אני רק אגרום ליותר נזק לעצמי ממה שכבר נכנסתי אליו.

לגבי שאר הדברים,

הרבה פה מייחסים "זלזול" בחוקים, בתור פוטנציאל לעבירות תנועה.

וזה נורא מרגיז, כי זה ממש לא ככה.

אם בן אדם נוסע על רכב, עם כמה שטויות שמורכבות עליו, לא בהכרח הופך אותו לעבריין תנועה.

תראו לי מדינה אחרת שתז**ן את השכל על אחד מהדברים שהשוטר רשם לי.

חלונות כהים? מסכים. אני מוריד אותם בלב שקט. הורדה מהכביש + דוח של 1000 שקל? מוגזם.

כל השאר זה שטויות. ABS זאת תקלה ידועה לי, ותיקונה הוא יקר מדיי. מי שטוען שאני מסכן בזה את החיים שלי ושל האחרים, שימשיך לטעון. מה תגידו על רכבים שמגיעים מראש ללא ABS? צריך להוריד אותם מהכביש? הם עברייני תנועה?

כל בלימת חירום הם יהרגו? לא. ABS נועד לעזור. לא כלי חובה. יש גם מיומנויות נהיגה שמאפשרות להתגבר על מכשולים.

אני גם חסיד גדול של ABS, למרות שטפו טפו טפו, עד היום לא יצא לי לנצל ABS, ועד הרכב הזה, הייתי עם ABS כל הזמן.

אבל התיקון של המערכת הזאת הוא יקר, במיוחד ברכב כמו פולו, שABS יכול ללכת בכל רגע נתון. במיוחד אם קונים משומש.

שאר הדברים, זה כבר שטויות. לדים, איתותים, מגבים, לוחית רישוי, פילטר ואפילו אגזוז. זה כבר סתם בשביל לחפש. אף אחד לא היה מוריד רכב מהכביש על הדברים האלה.

אין פה שום סיכון לעצמי, ולא לזולת.

זה שהחוקים במדינה דפוקים, לא אומר שזה מסכן אנשים אחרים.

ובטח ובטח שזה לא משקף שום דבר, ואפילו לא טיפה, לגבי הנהג. ותרבות הנהיגה שלו!

SEAT IBIZA CUPRA R

בעבר vw polo GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו מכיר עורך דין שיכול לתת יעוץ בחינם לגבי ערעור על גודל העונש?

1000 זה מוגזם לפי דעתי על השטויות האלה

זה כאילו עברתי אור אדום

SEAT IBIZA CUPRA R

בעבר vw polo GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

nex,

לגבי נושא הABS, אני לא בטוח כל כך שאתה צודק שאפשר להמשיך לנסוע עם זה כך, אני אנצל את השרשור הזה ואשאל את המבינים בדבר מפני שאני לא יודע ולא רוצה להגיד סתם.

כאשר נורית הABS דולקת, מכל סיבה שתהיה, האם מערכת הבלמים לא תפעל ב100% תקינות?

האם ינעלו הגלגלים בכלל? או שהגלגלים ינעלו ולא תופעל מערכת הפמפום?

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BMW RICER, תראו לי מדינה אחרת שתז**ן את השכל על אחד מהדברים שהשוטר רשם לי.

!

להראות לך אחת?, אני דווקא יתן לך את אלו שלא.

אנגולה, בנגלדש, רואנדה, טוגו, זימבבואה...להמשיך?

בסינגפור, אגב גם היו מכניסים אותך לכמה ימי "רענון" בכלא.

אז תפסיק לספר לנו שהחוק הישראלי והאכיפה הישראלית מהמוקפדות. זה פשוט לא כך.

אולי אחרי שעוד כמה ילדים זחוחי מוח ילמדו לקח (בדרך הקשה) יהיה פה קצת יותר כבוד למחוקק, למשטרה ולמערכת השיפוט ולא כל טמבל עם איפרזה 1.6 "טורבו" ירעיש לנו את השכונה ויעשה כישר בעיניו.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ABS שלא עובד אינו בהכרח ליקוי בטיחותי. בלמים לא תקינים הם ליקוי בטיחותי. תיכף תקרא להוריד את כל המכוניות שאין להן ABS מהכביש מיידית...

.

שמר, אתה? לא מתאים לך!

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמית, אתה טועה בנקודה הנ"ל - בפולו GTI (קוד דגם 6N2) - קסנון מקורי, תוצרת Hella (כולל מתזים וכו').

המידע נמסר ע"י גורם בצ'מפיון. צ'מפיון היו מוסרים את הרכבים ל"רדיו מילאנו" לשם התקנה ומכרו אותם כ"מקורי".

אז מה תגיד על כל הרכבים שאין להם מגב אחורי (ויש הרבה ואפילו המון כאלה).

לרכבי סדאן אין כל צורך במגב אח' בשל סרח תא-המטען אשר מונע מכל הג'יפה להתיז ולהצטבר על השמשה האח' וזאת לעומת כל רכבי ההאצ'בק/נוצ'בק/סטיישן אשר מחוייבים בהם(מתחת ל-92'-93' לא לכולם היה).

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד תמשיכו לשלם ולאכול את החר* בשקט אז נמשיך לסבול. ביום שתתחילו להלחם ותערערו על דוחות כאלה, תלכו למשפטים אז אולי זה יפסק.

רק בגלל הלד הלבן מאחורה במקום המנורה הייתי מערער. איזה שטות האור צריך להיות לבן או צהוב לא משנה אם זה מלד או ממנורה...אגזוז צריך להבדק ע"י מכשיר שמודד דציבלים ואם אכן הוא עובר את מידת הרעש המותרת בחוק. אם הוא מותקן בצורה חוקית (משמע לא בולט) לשום בוחן אין סמכות להוריד אותך על זה שהוא בצבע ניקל או עושה רעש לא סביר! שימדוד עם מכשיר קודם...

אין לי כח להמשיך כי גם ככה תשלם בשקט ולא תעשה משהו בנדון....בהצלחה.

חזר איש האורז.

עדיף שלא תציע לו עצות אחיתופל שאינן מבוססות על כל יידע ונסיון במערכת,שהוא ,ולא אתה, יישלם עליהם/יישלל רשיונו.

העדתי בלא מעט משפטי תעבורה. אני מעז להניח שייגזרו עליו עונש הרבה יותר חמור מברירת הקנס של 1000 ש"ח על רשימה כזאת של זלזול בחוק.זה מקרה קלאסי של יוצר אנטיפטיה ומרגיז שופטים, שחושבים (אם זה מוצא חן בעיני שמר או לא,- גם הוא לא זה שיישא בתוצאות הגבורה שלו על הנייר כאן) בקו שהעליתי כאן :- אוטו שהוא הפגנת זלזול בחוק = נהג שדורש ריסון לפני שיעלה בדם.

ובצדק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחת ההורדות שהיתה לי נשפטתי מיוזמתי וקיבלתי 300 שקל כנס בסך הכל ולא 1000. שופטים גם אוהבים שוטרים טמבלים שחושבים שכל שטות זה סיבה להשבית את הרכב ולתת לבן אדם הורדה עם 1000 שקל כנס...

הסיבה היחידה שאני לא נשפטתי על שאר ההורדות שהיו לי כי אני מחזיר את הרכב שלי לכביש בלי להוריד שום דבר:arrow:

אז סע לשלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידע נמסר ע"י גורם בצ'מפיון. צ'מפיון היו מוסרים את הרכבים ל"רדיו מילאנו" לשם התקנה ומכרו אותם כ"מקורי".

כל עוד ההתקנה נעשתה בידי היבואן והוא העביר את הרכב תקינה בעל הרכב יוכל לקבל אישור יבואן שיפטור אותו מהצורך להוריד את הקסנון.

Peugeot 208GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

HAIMY היקר.למרות שזה פורום פתוח,וכל אחד רשאי לכתוב כאן את דעותיו.

אתה בפירוש לא מתאים לפורום הזה.התבטאויות כשלך שייכות לתקופות מוטוריות חשוכות.

קו המחשבה שלך מדגים בדיוק את קו המחשבה המעוות של המשטרה.

שטויות כמו "נהג ברכב עם אגזוז לחץ,הוא עבריין מועד" הינן בגדר הבל גמור!

אין,ולא קיים מכנה משותף בין פורעי החוק המסוכנים,לבין בחור שהרכיב אגזוז לחץ (יהיו הסיבות אשר יהיו)

כל זמן שאנשים כמוך מאיישים תפקידים במשטרה.אנו נמשיך לסבול מהיטפלויות כאלו ואחרות.

נכון,חוק הוא חוק הוא חוק.אבל כפי שציינו קודמיי,אתה ושכמותך מחפשים את המטבע מתחת לפנס.

שהרי להתעסק עם עבריינים כבדים? מה פתאום! להחמיר את אכיפת הנהיגה תחת אלכוהול? לא צריך.

העיקר לעמוד בישורת,בשבת לפנות בוקר,ולחפש את ה"רוצחים" למיניהם.

בטח אתה גם מצדיק את הפארודיה של פקד ג'בלי הליצן,כשביים "תאונה" בכביש שש ,בכדי לתפוס רוכבי אופנוע

שאינם מסכנים אלא את עצמם.

אם בטיחות היא אכן בראש מעיינך,אנא כתוב מכתב חריף למע"צ על כל הליקיים הבטיחותיים באיילון.

אנא התרע על מעקי הבטיחות המסוכנים בכביש.

אנא החמירו את האכיפה על הבדוואים פורעי החוק בכבישי הדרום.

וקיימות עוד דוגמאות למכביר.צר לי שאדם עם דעות כשלך כותב כאן על דפי הפורום.

אבל צר לי עוד יותר,שאדם כמוך מתנדב/משרת במשטרת ישראל!

נכון,פותח השרשור אכן נסע ברכב שלא עומד בדרישות החוק.

אבל מלבד החלונות הכהים וצבע האיתותים ברכב.כל שאר הליקויים הם הבלים

שאינם משפיעים מאומה על בטיחות הרכב/משתמשי הכביש

אני גם מסכים עם שמר שמערכת ה ABS ברכב צריכה להיות תקינה.

אבל אין לזה דבר וחצי דבר בנוגע לשאר משתמשי הדרך,ויעידו על כך עשרות אלפי הגטסים ליסינג.

לסיכום,למרות שפותח השרשור אכן שגה,והדו"ח מוצדק במידה מועטה.

אין שום סיבה שבעולם שצדקנים טרחנים כמוך,ישתלחו בו ללא רסן.לא כל שכן יסיקו מסקנות לגבי אופיו

תואר הפסיכולוג מחכה לך במשרדי,אתה מוזמן לאסוף אותו.

שבוע טוב.זכי

נ.ב אין בנכתב כאן משום פגיעה אישית במשתמש HAIMY.

אני מכבד אותו כאדם וכחבר לפורום.

סה"כ אני מיצר על דעותיו וקו מחשבתו.

HAIMY באם נפגעת מדבריי כאן קבל את התנצלותי הכנה.

renault megane 5dr 2010 1.6

mazda mx5 nb 2004 1.8 mt

נציג מכירות רנו-אולם תצוגה ת"א-קרסו מוטורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין חלק מהתגובות פה מגעילות באופן מדהים !

כל מי שכותב פה שרשור כזה או אחר , לרוב זה קורה על המסכן שהורידו אותו מהכביש בגלל שהשוטר לא יודע איך האוטו יצא מהחברה , כמה עצוב . או על האגזוז שבטוח שמפריע לכולכם בחיים .

חלק מהתגובות חייבות לעקוץ , לתקוף , להגיד לו שהוא מפריע לכם , לספר לו כמה שזה מסוכן , ובתכלס לבלבל הרבה את המוח , זה פשוט לא יאומן מה שהולך פה , למה להיות כזה מצתדק בצורה מגעילה לחלוטין .

אדון haimy היקר איך לעזאזל קבעתה שהוא "נהג שדורש ריסון לפני שיעלה בדם" מאיפו הבאתה את המשפט הגאוני הזה ?

מה אתה עושה בפורום שכל כולו מרוכז סביב חובבי רכב , ועוד יותר מה קשורות התגובות האלה ?

היתי רוצה שכל בעיית הזלזול בחוק במדינתנו היתה מתחילה ונגמרת בבחור שנוסע אם אוטו מצידי של 700 כוח סוס בנתיב ליד גם אם זה גאסטי אם ברקסים של STI ממש לא מעניין אף אחד .

וחבל מאוד חבל שזה הדפוס שחלק מחלקי הפורום מנסים להריץ פה , מחפשים להסכים אם חלק מחוקי "דפוק את הראש בקיר ".

יכול רק לאחל לך שזה יגמר במינימום הוצאות מיותרות , ושעל המצתדקים יפול בוחן תנועה משועמם ומבין מאוד .

אור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5651 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...