Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף עם דלתות מתרוממות

ali-g
שימו לב! השרשור הזה בן 7173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו שמע על הגולף החדשה עם דלתות מתרוממות? חבר שלי אמר לי היום שהוא ראה באיזשהו אתר (אני לא זוכר איזה אני אברר אח"כ) גולף עם דלתות מתרוממות, אני יודע שהוא לא מזיין לי תמוח כי הוא נתן עליה קצת פרטים והוא אמר שהיא עולה 170 אלף שח ל 1.6 ליטר האצ'באק 3 דלתות. רציתי לדעת אם מישהו שמע עליה והייתם שמים עליה כסף בשביל פוזה כאזת? זה נראה לי תוספת של בין 40 ל-50 אלף שח.

בתמונות אני מעלה רעיונות איך הדלתות עלולות להראות.

BMW%20Z9%20-%2002.jpg

14947680qITzVeMNFO_ph.jpg

14989211tOYJeiugtt_ph.jpg

Lamborghini%20Murcielago%202002%20-%20035.jpg

היום אני דופק 100 אולי 150 בחורות ליום!

מי שטרח בערב שבת, יכול להספיק לאפטר פרטי באומן 17

אל תוסיף שמן למדורה = אל תוסיף פנקייקס למחבת

מה אמרו השיחים לגנן? הגזמת

http://www.pic.co.il/UserAlbum.asp?uid=C23D8F905E2C45C591A28AC1EF5D235B&alid=29894

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה לא שאתה קונה את זה ב170K דרך היצרן, אם כבר, אתה קונה את הרכב מהיצרן והולך לסנדא לשפוך ייים כסף בשביל הדבר הזה. בארץ בכל מקרה זה לא יהיה חוקי.

לדוגמא פה במקרה של M3 הזו (למרות שיש בה הרבה יותר שיפורים חוץ מהדלתות)

frank_bmw_07.jpg

ומי שרוצה את התמונה בגדול שילחץ פה:

http://www.redline.co.zw/images/Supercars/nov2001_update/07-2001_bmw_hamann_laguna_seca_ii-1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שזה בדרך כלל עולה כלכך הרבה להסב כך דלתות שזה לא נעשה בדרך כלל במכוניות רגילות ובחיים שלי לא שמעתי על מישהו שהשקיע הון כזה על גולף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להונדות מוצע בכ-14K ש"ח. בחו"ל.

בהחלט לא חוקי בארץ שבה מקבלים הורדה על דוושות אלומיניום.......

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גליון "רכב" דצמבר 2003 (ניראה לי האחרון .. זה אם המבחן של הפורשה קאררה GT)

עמוד 67

"

אחת לשנה נערכת בארה"ב תערוכת SEMA של יצרני ציוד האפטרמטקט, כלומר כל מה שאפשר לצייד בו את המכונית ושאינו מגיע עם המכונית.

בשנים האחרונות יצרני הרכב מתייחסים לתערוכה ביתר רצינות ומציגים בה מכוניות משופרות וספורטיביות המיעדות בעקרן לשוק האמריקני.

אלה אינן מכוניות חשובות במיוחד והן אינן נושאות בשורות וגם אינן חורגות לרוב מיבשת צפון אמריקה.

אנחנו בחרנו הפעם להביא מהתערוכה כמה חידושים והמצאות שאולי כן ימצאו את דרכם לישראל.

"

"

כמו למבורגיני -

יצירת מופת הנדסית של התקן רב צירי, ניתן להסרה, המאפשר גם לדלת של מכוניתכן להיפתח בסגנון דלותו למבורגיני, כלפי מעלה והכל במאמץ מינימלי.

"

זה מה שכתוב ואני מעריך שאתה מדבר על זה... צר לי שאין לי מצלמה בנושא הזה.... (חייב לקנות אחת דחוף!!)

יש שם עוד כמה דברים כגון :

"

תצוגה אורקולית של פעילות המנוע -

עם העילה בסל"ד ה-Extreme Exhaust Flare Tip, טורבינה הנמצאת בקצה האגזוז,

מגבירה את מהירותה וביחד עם רעש המנוע הגובר, יוצרת תצוגה שמע ומראה מרהיב של התעצמות פעולת המנוע.

"

ויש עוד כמה אבל לא משנ הכבר.. (אין לי כוח לכתוב :? )

בכל מיקרה המשך דיון נעים.

ממני ברק ג.

המשך יום נעים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא חוקי בישראל........

יש קיט בארה"ב שהופך את דלתות הקמארו שלי לדלתות שחף, משהו מטריף!....אבל..לא יאשרו את זה בחיים...אני רוצה לראות שבטסט אני פותח את הדלת כמו בלמבורגיני קונטאש וזה עובר בשתיקה.... :roll:

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא שאתה קונה את זה ב170K דרך היצרן, אם כבר, אתה קונה את הרכב מהיצרן והולך לסנדא לשפוך ייים כסף בשביל הדבר הזה. בארץ בכל מקרה זה לא יהיה חוקי.

לדוגמא פה במקרה של M3 הזו (למרות שיש בה הרבה יותר שיפורים חוץ מהדלתות)

frank_bmw_07.jpg

ומי שרוצה את התמונה בגדול שילחץ פה:

http://www.redline.co.zw/images/Supercars/nov2001_update/07-2001_bmw_hamann_laguna_seca_ii-1.jpg

גיא מאיפה הוצאת את התמונה הזאת?

האמר הוא כמו פטיש רק שהוא שוקל טיפה יותר ויש לו

4 גלגלים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קיט בארה"ב שהופך את דלתות הקמארו שלי לדלתות שחף, משהו מטריף!....אבל..לא יאשרו את זה בחיים...אני רוצה לראות שבטסט אני פותח את הדלת כמו בלמבורגיני קונטאש וזה עובר בשתיקה.... :roll:

ליאור.

שניה אני לא מבין את הבולשיט אם אתה שם את הקיט צריך להיות כתוב ברישיון דלתות מתרוממות?!?! כאילו שהטסטר יוכיח שהדלתות לא באו ככה

למה? ככה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור.

שניה אני לא מבין את הבולשיט אם אתה שם את הקיט צריך להיות כתוב ברישיון דלתות מתרוממות?!?! כאילו שהטסטר יוכיח שהדלתות לא באו ככה

זה בא תחת ההגדרה של שינוי מבנה. דברים כאלו לא עוברים טסט מפני שאז כל חכמולוג ינסה לחתוך ולרתך את האוטו שלו מחדש בחצר.

במדינות נאורות יותר יש בדיקות שאתה יכול לעשות ולאשר את הרכב. פה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גולף עם דלתות מתרוממות???

בארץ - מקסימום פולו עם חלונות נופלים :lol:

יניב

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדקתי אפשרות לעשות את זה לאוטו שלי...

יש כל מיני קיטים בחו"ל החל מ 500$ למשהו פשוט ועד 3000$ לקיט שהדלתות מתרוממות עם לחיצה בשלט.

http://www.customautotrim.com/bodykits/lambo-doors/deluxe_lambo_kit.htm

HIN2K30RL048.jpg

HIN2K30RL046.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדקתי אפשרות לעשות את זה לאוטו שלי...

יש כל מיני קיטים בחו"ל החל מ 500$ למשהו פשוט ועד 3000$ לקיט שהדלתות מתרוממות עם לחיצה בשלט.

את האמת? ברכב יחסית נדיר ומעוצב כמו שלך, בהחלט יכול להיות שטסטר שלא מכיר את הרכב יחשוב שזה פיצ'ר אורגינלי ולא שינוי מבנה. במיוחד אם זה קיט איכותי.

בדיוק כמו שהסיכוי שבוחן יחפש להוריד אותך מהכביש על דוושות אלומיניום או חצאיות קטן יותר מאשר אילו הם היו מורכבים על פיז'ו 205.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור.

בינינו ליאור ברור שהמטרה הסופית שלך בהתקנת דלתות מתרוממות (לא נראה לי שמשרד הדתות יאשר זאת-זה לא פוליטיקלי קורקט)

הוא כדי שתוכל להמריא מכל כביש ובכך תסכן את הציבור כולו. :evilbat:

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10- יופי עדיין נשאר קצת שכל

like a G-L-O-V-E

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...