Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך עובד דלקן ?

seffico
שימו לב! השרשור הזה בן 2301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם מסיבה כלשהי אקדח יצא קצת ונותק הקשר, תדלוק נפסק אבל עסקה לא נסגרת. יש לך כמה שניות להחזיר את האקדח, תדלוק ימשך במסגרת אותה עסקה.

אם עבר יותר זמן או שתלית את האקדח על המשאבה - עסקה חדשה.

כלומר אחרי פרק זמן מסויים (לא יודע אם זה 10 או 20-30 שניות) גם אם תיצור קירבה שוב, הדלק לא יזרום. תצטרך לתלות את האקדח ולהתחיל מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בעבר היו מקרים של גניבה סוג זה, כולל בעסקאות אשראי, שבהן הכרטיס מועבר לפני התדלוק - אם המתדלק לא היה סוגר עסקה המתדלק הבא היה יכול לחגוג על חשבונו. כתשובה חברות הדלק הכניסו טיימרים שסגרו עסקה באופן אוטומטי כחצי דקה-דקה לאחר סיום התדלוק. חברת פז השתמשה בשירות זה ("פזמן") כבסיס לפרסומות שלה משך תקופה לא קצרה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרטיס זה משהו אחר, שם יש אפשרות לסגור, עם דלקן אין לי שום אפשרות סגירה של עסקה למעט החזרת אקדח למקום... אבל אני חשבתי שחייב קבלה, אחרת חשבתי עסקה פתוחה וכל אחד שבא אחרי יכול לתדלק על דלקן שלי. עכשיו אני מבין איך זה עובד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה תלית הפיה סוגרת את העסקה, כך שאם אינך מהשוכחים את הפיה בפתח התדלוק אין לך מה לדאוג. אל תשכח שהיום מרבית התדלוקים נעשים בשירות עצמי, מה שמחייב תהליך פשוט ככל האפשר - בניגוד לתדלוק על ידי בנזינאי ששלט בכיפה עד להופעת חברת "דור". וזאת מעבר להתקדמות בטכנולוגיה של המשאבות ואמצעי התשלום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שנים מאוחר יותר...
שלום לכולם,

אתמול היה לי ויכוח עם חבר על איך עובד הדלקן / פזומט...

כידוע יש מסביב ל"חור" של הדלק מין טבעת שחורה כזאת,

אליהה מחובר חוט שנראה כמו קבל חשמל דק שנכנס אי שם לרכב...

עכשיו לעיקר...

חבר שלי טוען שניתן להוציא את הטבעת ובזה אני מסכים... לחתוך את החוט ולהלביש את הטבעת מסביב ל"חור" של רכב אחר ולתדלק חופשי... הוא טוען שהחוט הזה רק כדי שלא יוציאו את זה... ובעיגול יש מגנטים או משו כזה...

אני אומר שהחוט הזה מוביל לאיזו שהיא מערכת ששם מתקבל אישור לתידלוק חופשי...

אז מי צודק?:lol:

תודה מראש...

חבר שלך ממש טועה בקשר לאיך דלקן עובד. הטבעת שמונחת סביב לפיית התדלוק היא בסך הכל חיישן הזיהוי. היא בעצם מחוברת ל״מוח״ שנמצא בדר״כ בתא המטען מאחורי הריפוד בסמוך לפתח תדלוק הרכב. אגב, לאחרונה נכנס דלקן אוניברסלי לפעולה ואפשר לקרוא כאן על איך זה עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שעובד בחברה שמפתחת ומייצרת את התקני התדלוק:

עכשיו בתקן האוניברסלי שנכנס ישנו תג RFID פאסיבי שמכיל זיהוי בלבד ללא ק"מ (יש מוצר נפרד לק"מ)

לא ניתן להעביר מרכב לרכב ברגע שאתה מנסה לנתק את התג הוא מפסיק לעבוד. (מה שיש מסביב לפיה של הדלק זה רק אנטנה שלבד לא שווה כלום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה עובד ברוזמן ?

בתור אחד שעובד בחברה שמפתחת ומייצרת את התקני התדלוק:

עכשיו בתקן האוניברסלי שנכנס ישנו תג RFID פאסיבי שמכיל זיהוי בלבד ללא ק"מ (יש מוצר נפרד לק"מ)

לא ניתן להעביר מרכב לרכב ברגע שאתה מנסה לנתק את התג הוא מפסיק לעבוד. (מה שיש מסביב לפיה של הדלק זה רק אנטנה שלבד לא שווה כלום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2301 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...