Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחירים לטיפול 10K

punto_S
שימו לב! השרשור הזה בן 6829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עשיתי טיפול בעצמי לאונו וקניתי חלפים מקוריים+ שמן איכותי של ac delco וכל העניין הסתכם ב220 שקל אבל במורשה זה מחיר סביר רק תדע שעם קצת חוש טכני אתה יכול לעשות את זה בעצמך ולצאת עם 300 שקל ספייר לביזבוזים אחרים!

[SIZE=5][COLOR=red][/COLOR][/SIZE]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יקר ....

אם תעשה את זה לבד זה יעלה לך בערך 150 פלוס מינוס. אבל אני לא מכיר את הרכב הזה ...

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי עלה, ויעלה שוב בקרוב מאוד, 300 שקל.

זו סך הכל סובארו לאונה, רכב פשוט ביותר. בטח ברכב הבא שלי (צרפתי גרמני) המחיר יכפיל את עצמו לפחות.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה יש לי הרבה נסיון עם צרפתיות,והמחיר לא שונה.

525 סלח לי על הניסוח אבל זה מחיר דפיקה בתחת.

300 שקל עולה לי החלפת פלאגים+פילטר שמן+פילטר אויר+שמן,היתי עושה את זה לבד אבל אין לי לאיפה לרכב את זה השמן וגם אין לי זמן להתעסק אם זה.

אם אתה באיזור חדרה אני יכול להפנות אותך למוסך מצויין שעושה את זה במחיר הנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר לגרמניות וצרפתיות.

לפני שבוע קניתי חלקים לטיפול בפאסאט,שהם לא מהזולים, והכל עלה לי 250,עם פלאגים מקוריים ופילטרים חליפיים.

זה הכל תלוי באיזה מוסך יחליפו לך ,אם זה במורשה ,לא הייתי יוצא עם פחות מ 1000 שח לטיפול 10K .

מישהו סיפר לי פה שהם לוקחים על הפלאגים 280 שח במוסך מרכזי, שקניתי אותם לבד זה עלה 116.אותם פלאגים בדיוק.כל המוסכים גנבים ,על כל טיפול כזה הם עושים רווח של מאות אחוזים ביחס לחלקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הקשר לגרמניות וצרפתיות.

לפני שבוע קניתי חלקים לטיפול בפאסאט,שהם לא מהזולים, והכל עלה לי 250,עם פלאגים מקוריים ופילטרים חליפיים.

זה הכל תלוי באיזה מוסך יחליפו לך ,אם זה במורשה ,לא הייתי יוצא עם פחות מ 1000 שח לטיפול 10K .

מישהו סיפר לי פה שהם לוקחים על הפלאגים 280 שח במוסך מרכזי, שקניתי אותם לבד זה עלה 116.אותם פלאגים בדיוק.כל המוסכים גנבים ,על כל טיפול כזה הם עושים רווח של מאות אחוזים ביחס לחלקים.

איזה מנוע יש לפאסאט ?

כי יש מספר מנועים בקונצרן שהפלאגים עולים לא פחות מ250 שקל בחוץ - לפעמים יותר

כמו כן הרכב שלך (כמעט בטוח...תלוי במנוע) דורש 5\40 סינטטי מלא : אז נתחיל :

שמן 5\40 סינטטי מלא ליקוויד מולי (אוטו שלך - לא תשקיע בטיפול נאות ?) 140 שקל

פילטר שמן 50 שקל, פילטר אוויר 40 שקל, פילטר דלק עוד 50 שקל

פלאגים הכי זולים שמתאימים לקונצרן זה 110 שקל, והכי טובים נגמרים באיזור ה400

אז או שהתמשת בציוד חרא - וככה גם נראה הטיפול הזה....או שיש פה טעות...

ואני בכלל לא נכנס לזה שפלאגים 116 + שמן 140 עובר את הסכום שנקבת פה ובכלל לא נגענו בפילטרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עתיד אני אפרט-מנוע בנזין 1.8

פלאגים 116 שח של NGK בדיוק כמו שהוצאתי מהרכב -שהיו מקוריים מהמוסך.אבל ממש בדיוק בדקתי מס סידורי.

פילטר אוויר 21 שח חליפי.

פילטר דלק 26 שח חליפי.

פילטר שמן 22 שח כנראה חליפי כי הוא היה שונה טיפה ממה שהוצאתי מהרכב ,למרות שהוא תוצרת גרמניה ונאמר לי שהוא "מקורי".

שמן חצי סינטטי של WOLF 55 שח נאמר לי שהוא טוב. היה גם חצי סינטטי של מולי ב 80 אבל החלטתי לוותר.

את האמת עתיד ראיתי שאתה מתמצא ברכב הזה ושכחתי לשאול אותך,חצי סינטטי זה בסדר נכון? למרות שהמליצו במוסך מרכזי על סינטטי מלא?

ועוד דבר חשוב מאד שאני מנסה לברר ,שמעתי שיש בפילטר שמן המקורי שסתום או קפיץ וחובה להשתמש רק במקורי ,שמעת על זה?מה ידוע לך על הסוגיה הזו?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי טיפול לפיאט פונטו שלי במוסך של פיאט האם המחיר 525 שקל לכל הטיפול ,החלקים+העבודה סביר?
איזה שנתון הפיאט שלך?

את הטיפול עשית במוסך רשת פיאט?

נתי

נתי קובלנץ

מיתחם נמל ת"א מ1950

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי טיפול לפיאט פונטו שלי במוסך של פיאט האם המחיר 525 שקל לכל הטיפול ,החלקים+העבודה סביר?

בשביל מוסך מורשה פיאט - סביר.

במוסכים אחרים אפשר בפחות כסף.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...