Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמן מנוע מומלץ לאונו 1100

suzu
שימו לב! השרשור הזה בן 6899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רציתי לקבל המלצה לשמן מנוע המומלץ והטוב ביותר לאונו s 60 עם 170kק"מ באמתחתה.

הסיבה היא שיש לי חשש לדפיקה קלה מאזור הקראנרק ורציתי למזער את הנזק כמה שאפשר בשלב ראשוני לפני שאני מתחיל עם פרויקט של אובראול כללי למנוע.(צריך קצת לנוח אחרי שעשיתי שבוע שעבר שיפוץ לראש מנוע).

תודה רבה לעונים.

לא אכפת לי מה תהיה עלות השמן ,אני רוצה את הטוב ביותר למנוע הספציפי הזה עם הק"מ שבאמתחתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי לקבל המלצה לשמן מנוע המומלץ והטוב ביותר לאונו s 60 עם 170kק"מ באמתחתה.

הסיבה היא שיש לי חשש לדפיקה קלה מאזור הקראנרק ורציתי למזער את הנזק כמה שאפשר בשלב ראשוני לפני שאני מתחיל עם פרויקט של אובראול כללי למנוע.(צריך קצת לנוח אחרי שעשיתי שבוע שעבר שיפוץ לראש מנוע).

תודה רבה לעונים.

לא אכפת לי מה תהיה עלות השמן ,אני רוצה את הטוב ביותר למנוע הספציפי הזה עם הק"מ שבאמתחתו.לך רק על מינרלי בצמיגות 20/50!

לך על ליקווי מולי!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמן המנוע המומלץ לפיאט שלך הוא שמן 10-40 .

אף שמן מנוע לא ימנע את דפיקות הקרנק .

הדבר היחידי שאולי יקטין את הרעשים הוא שמן דבש (S.T.P ) לא בטוח תלוי בעוצמת הנקישות .

מקווה שעזרתי אייל .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מה היה לנו?

20\50, 15/40 ו10/40

עכשיו אני מבולבל לחלוטין.כולכם יודעי דבר ללא ספק אבל בואו נצא מנקודת הנחה שאלו שלוש האופציות היחידות.מה אתם הייתם עושים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחתי לתשומת ליבי את החופש בקרנק,את הראש מנוע ששופץ, עם סבירות גבוהה, שמוטל עתה לחץ גדול על מסבי הקרנק שלא הוחלף בו מסבים, ולכן המלצתי לך שמן מבעל צמיגות גבוה, שישתיק את

רעשי הקרנק, מכיוון שלא ציינת שנת היצור של הרכב אני משער שהוא מתצחת לשנות ה90, ולכן שמן מינרלי יכול להתאים לו, מכיוון שכמדומני השסתומים לא הדראולים!

ויתקנו אותי המומחים לפיאט!

בברכה

צביקה

נ.ב לא ציינת גם עם איזה צמיגות אתה משתמש כעת!

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיאט 60S זה מנוע עם הזרקת דלק והתעות שלך שהשתמשתה בשמן 20-50 ולא בשמן 10-40 .

לפיאט אונו אין מנועים עם שסתומים הידראולים .

בכל מקרה כרגע תמשיך להשתמש בשמן 20-50 אבל תוסיף לו שמן דבש כמו שצינתי מקודם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לגמור את המנוע שלך אז תוסיף שמן דבש.

השמן הכי טוב לפי דעתי למנוע שלך הוא 15W40, גם 20W50 הוא טוב אך , ה 20W50 הינו שמן מינראלי מיושן ולכן כדאי לך להשתמש ב 15W40.

הסוג הכי מומלץ לפי דעתי הוא 15W40 LM מכיוון שהוא מגיע מתוסף עם תוסף שרק יועיל למנוע שלך.

חפש את האריזה האפורה - שמן 15W40 LM .

אני לא ממליץ לך להשתמש ב 10W40 היות והוא שמן דק יותר\דליל יותר , ולרכב שלך ,למנוע שלך 170 אלף ק"מ זה עלול ליצור נזילות והרעש שיש לך רק יתגבר היות ושמן זה הוא פחות סמיך מ 15W40 או 20W50.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחל משמן 15W-40של רויאל פרפל. מניסיון, הוא מחולל ניסים בהשקטת מנועים רועשים, כולל נקישות ממיסבים ראשיים ומיסבי עקב הטלטל. אם זה לא יספיק, נסה 20W-50 מאותה תוצרת.

בהצלחה, יוסי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב עם הזרקת דלק יש ממיר קטליטי אשר רגיש מאוד לאדי שמן וניסתם בקלות .

בשמן חצי סינטתי יש תוספים שבין הייתר לא פוגעים בממיר .

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנועי 1000 סמ"ק, 1100 סמ"ק ו- 1400 סמ"ק הם בעלי מאייד (קרבורטור) עד שנת 93' כולל. בדגמים "מפוארים" היו מע' הזרקה גם לפני שנתון 94'.

משנת 94 והלאה, כל מנועי הפיאט בעלי הזרקת דלק.

שאני שאלתי שאלה דומה (רק עם אונו 1.4 שנת 93') רוב ההודעות אמרו להשתמש בשמן מינרלי 20-50.

לפותח השרשור אתם ממליצים להשתמש בשמן אחר. למה? מה ההבדל? המנוע שלי נשמע טוב, אין דפיקות ואין כלום חוץ מסתם נזילות שמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...