Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמן מנוע מומלץ לאונו 1100

suzu
שימו לב! השרשור הזה בן 6899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאני שאלתי שאלה דומה (רק עם אונו 1.4 שנת 93') רוב ההודעות אמרו להשתמש בשמן מינרלי 20-50.

לפותח השרשור אתם ממליצים להשתמש בשמן אחר. למה? מה ההבדל? המנוע שלי נשמע טוב, אין דפיקות ואין כלום חוץ מסתם נזילות שמן.

סטיו סתם נזילות שמן???!!!

משום מה עשית רושם על חברי הפורום שרכבך צורך שמן יותר מדלק?

פותח השרשור מתלונן על רעש מהקרנק , אך לא על עשן לבן/ כחול ועל צריכת שמן מןפרזת( בינתים!)

לכן נתתי לו המלצה על שימוש בשמן בעל צמיגות גבוה ומשתנה, להשקטת הרעש, והמלצת יוסי אני מצטרך

וממליץ על שמן רויאל פרפל 20/50 הבעייה שהשמן קשה להשגה!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סטיו סתם נזילות שמן???!!!

משום מה עשית רושם על חברי הפורום שרכבך צורך שמן יותר מדלק?

פותח השרשור מתלונן על רעש מהקרנק , אך לא על עשן לבן/ כחול ועל צריכת שמן מןפרזת( בינתים!)

לכן נתתי לו המלצה על שימוש בשמן בעל צמיגות גבוה ומשתנה, להשקטת הרעש, והמלצת יוסי אני מצטרך

וממליץ על שמן רויאל פרפל 20/50 הבעייה שהשמן קשה להשגה!

בברכה

צביקה

צביקה, רשמתי "סתם נזילות שמן" כדי לא לפתוח דיון על זה של 4 עמודים אבל המצב הוא שהאוטו אכן צורך יותר שמן מדלק וזה כי האוטו נוסע כ- 6-7 ק"מ ביום אז דלק צריך למלא לעיתים רחוקות, בעוד ששמן האוטו צורך גם שהוא בחנייה כי יש נזילות.

רק להמחשה, ביום שישי האחרון בדקתי שמן כאשר הרכב עמד על מקום ישר לחלוטין והמנוע היה קר לחלוטין (כל הלילה הוא לא נסע), הוצאתי את מדיד השמן ומה אני רואה? אין כלום. פשוט: כלום.

ניגבתי את מדיד השמן ע"י נייר טואלט (לא שהיה מה לנגב) החזרתי אותו למקומו, הוצאתי שוב ואותה תוצאה. יש לי מזל כ"כ גדול שלא קרה כלום למנוע. כמובן שמילאתי את המיכל שוב, אבל כבר חצי התרוקן.

*בין הבדיקה האחרונה לבדיקה ביום שישי האוטו נסע 150 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6899 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...