Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם חוקי להתקין אורגן אורות ברכב?

114508534
שימו לב! השרשור הזה בן 6911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא הכי בקיאה בנושא אבל ממה ששמעתי ניתן לקבל על כך דו"ח תנועה.

יש תאורה כחולה שניתן להתקין ברכב אך גם היא אינה חוקית ומי שאינו מעוניין בדו"ח מחבר אותה למערכת של פתיחה וסגירת הדלת.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באדיבות KOMPY, פורסמה כבר בעבר התקנה בנושא:

תקנה 350 - פנסים ואורות נוספים

(א) ברכב וכן בגרור ובנתמך לא יותקן פנס או מתקן מפיץ אור, נוסף על הפנסים והאורות שנקבעו בתקנות, אלא אם רשות הרישוי התירה התקנת פנסים נוספים או מתקני תאורה נוספים.

(ב)הוראות תקנת משנה (א) לא יחולו על הארת פנים הרכב, ובלבד שלא יהא בה כדי להפריע לנוהג באותו הרכב.

המשמעות - אין להתקין כל אור חיצוני נוסף ברכב, ואור פנימי מותר להתקין רק בתנאי שלא יפריע לנהג. ומה מפריע לנהג זו לא החלטה אישית שלו אלא נראה כמו פתח לשיקול דעת של שוטר.

בנוסף - כל תוספות האורות האלו שמנסים להפוך גרוטאה לעץ קריסמס הן מכוערות, מעצבנות ובעיקר - פתטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף - כל תוספות האורות האלו שמנסים להפוך גרוטאה לעץ קריסמס הן מכוערות, מעצבנות ובעיקר - פתטיות.
כשעשיתי את הסטאז' שלי באיכילוב, הגיע ערב אחד לחדר המיון בחור צעיר שדיווח שהתקנת "תאורה ערסית" (כפי שהוא כינה אותה) גרמה להצטמקות של אבר המין שלו. מקרה עצוב במיוחד.

לידיעתכם.

הערה: המציג אינו רופא. הוא בקושי שפוי.

אל תשאל מה אתה יכול לעשות בשביל תרבות מוטורית, שאל מה תרבות מוטורית יכולה לעשות בשבילך.

המלצת השבוע: יפני זה money.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל תאורה פנימית כדאי להתקין עם מתג קרוב זמין כך שאם אתה נעצר לביקורת אתה פשוט מכבה אותה. אלא אם כן השוטר ראה אותה מרחוק (ואז סימן שבאמת הגזמת...)

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה ימים ראיתי משהו מגעיל ביותר,

איזשהו ערס עם הונדה סיויק חתך אותי אבל אותת (כן נוגד אחד את השני )

בזמן שהוא אותת חשבתי שכבר יום ההעצמאות מרוב כל ההאורות שהיו לו

בדלת בגג בכל מקום היה, אני הצלחתי לספור 4 צבעים

הם יכולים לפתוח מועדון קטן בתוך האוטו עם הסאב הענק והאור

הכחול רק חסר שומר בכניסה לאוטו

אבל היה משעמם בלעדיהם בכביש :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו וכדור דיסקו זה חוקי להתקין ברכב? מידה XXL

ופליקר? האאא והכי חשוב, מכונת עשן?

באימא שלך דן תגיד לי, מה קרה לך? אתה הופך לערס מרגע לדודלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם חוקי לשים עמדת מנגל בבגאז'?

מה לגבי פתיחת מכון עיסוי על הכנף הקדמית בצד של הנוסע?

אולי בית גידול לטיגריסים בנגאליים על הדשבורד?

אולי די עם השאלות הדביליות האלו?

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...