Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיפוף רצועת מתכת

ד ו ד

פוסטים מומלצים

מחפש פתרון לכיפוף רצועת מתכת אורך 70 סמ, עובי 3 ממ, כיפוף סביב ציר האורך  ברדיוס 5-7 סמ.  מי משתמש בכלים למטרה הזו, מסגרים, פחחים , אולי מישהו יכול לתת כיוון או רעיון ונראה איך מתקדמים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בסגסוגת אבל לרוב מסגר יוכל לכופף את המתכת שיש לך.

אם זה אלומניום קשה יהיה לי להאמין שתצליח לכופף את המתכת..

סליחה לא ראיתי את הכיפוף הנדרש, אלומיניום נראה לי שתצליח..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שהבנתי שכנראה לא תהיה בעיה לאתר מסגר לצורך הכיפוף, רוצה להעלות צורך נוסף. כתבתי שהכיפוף אמור להיות ברדיוס  5-7 סמ. הרצועה המכופפת אמורה להתחבר בהתאמה מלאה לפריט בעל  כיפוף נתון  ברדיוס משוער 5-7 סמ .  איך אני מודד את המידות המדויקות של הכיפוף בפריט, כדי שהמסגר יוכל על פיהם ליצר רצועה  מכופפת שאמורה להיות תואמת ברמת "שתי כפיות" .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אפשר להביא את החלק שאתה מנסה לשכפל למסגר, זה יהיה טוב ככה הוא יוכל לבדוק בזמן אמת.

מסגר טוב ידע לבצע את החישובים הנדרשים.

הנה החישוב 

https://www.jetlaser.co.il/מקדמי-כיפוף-K-FAKTOR.html

למרות בלינק הנ"ל מדובר על פח, ככה שקשה לי להגיד שזה יהיה 100 אחוז מתאים לצורך שלך.

זה החישוב אבל ממליץ בהחלט להתייעץ עם בעל מקצוע כי עברו המון שנים מאז שכופפתי מתכות וכו'.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע, מאוד מעניין גם שלא נראה שאשמש בפתרון הזה. הצורך תמיד מאתגר, ודו שיח בנושא מעלה תמיד פתרונות לפעמים מדהימים בפשטותם, נתקדם ונראה.  אתחיל בהתיעצות עם מסגרים   אבדוק ואספק את הפרטים הנדרשים בתקווה שבסופו של סיפור  אקבל את המוצר  המתאים ב"TAKE" אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מסגריה עם אפקאם תעשה את זה.

לפי התיאור אם החלק יושב בחוץ אז תעשה רדיוס מינימלי ואם בפנים תגדיל את הרדיוס. כדי למדוד רדיוס יש מדידי עלים.

באיזה איזור בארץ אתה צריך?

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, DareDevil כתב:

אם אפשר להביא את החלק שאתה מנסה לשכפל למסגר, זה יהיה טוב ככה הוא יוכל לבדוק בזמן אמת.

ואם לא ניתן להביא את החלק, אפשר אולי (תלוי בכלים שיש לך) להכין "דמה" עם הקוטר המדוייק מעץ- אם יש לך ראוטר עם מתקן לחיתוך עיגולים, תוכל לעשות עיגול מדוייק מעץ בקוטר שאתר צריך ולהביא אותו למסגר כדי שיעטוף אותו עם הפח בהתאמה טובה. 

• אהבתי 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ל @Night Driver על התגובות , ל @ברווז הצעה טובה רק מכתיבה שימוש בכלים ויכולות שאין לי. אתיעץ עם כמה בעלי מקצוע  , אבין את הכיוון לפתרון בעית הורדת נתונים שיאפשרו הכנת הרצועה המכופפת. פרויקט נחמד ומאתגר , אעדכן בהמשך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה. 

מה הבעייה עם לקחת פשוט אזיקון מתכת, ולהשתמש בו כדי לעטוף ולחזק את מה שזה לא יהיה שאתה רוצה?

אזיקון חבק מתכת

הרבה יותר קל, נגיש ומהיר (שלא לדבר על זול) מלהתחיל לכופף חתיכת מתכת ישרה לקוטר לא לגמרי ידוע. 

אפשר גם להשתמש ביותר מאחד, במקרה הגרוע. 

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווז, נראה לי שהוא רוצה לחזק פינה, בגלל זה הרצועה בכיפוף לאורך, אזיקונים לא יעזרו לו.
ולפות"ש - רדיוסים אתה מודד עם דבר כזה https://www.hashahal.com/מד-רדיוס-ins155311

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@elibaba  פגיעה מדויקת בפרשנות שלך לבעיה שהעליתי-תשובה מלאה. בקשר למכשיר מדידת רדיוסים, לא מכיר את שיטת המדידה הזו , נראה שבמקרה שהצגתי  מדובר על רדיוס 5-7 סמ כך  סוג המכשיר הזה לא מתאים, תקן אותי אם אני טועה  .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

מציע להעלות תמונה של המוצר/חפץ, יש פה מספיק אנשי פיתוח והנדסה שפותרים בעיות מורכבות ע"ב יומי.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...