Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המברגה הזו (עדיין) מומלצת?

Froyne

פוסטים מומלצים

מתאם מאימפקט לפוטר

חוסך לי להוציא את הפוטר ב90% מהשימושים, כשאני לא צריך עדינות או שליטה מוחלטת במומנט הסגירה

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא הייתי מוותר על מברגת קלאצ 12V בחיים.

צעצוע היא ממש לא. יש לי 3 מברגות, 1 אימפקט, 2 מפתחות רטיטה, מקדחה ופטישון.

המברגת קלאצ 12V בשימוש כמעט כל יום. ואני לא בעל מקצוע.

יחד עם זאת לא יודע איך אפשר להסתדר עם כלי אחד לכל משימה. לכל משימה יש את הכלי המתאים.

המברגת קלאצ משמשת בעצם לכל הברגה שלא נעשית יחד עם קידוח.

כלומר: הברגת בורג לתוך דיבל, פו"ה רהיטים, פו"ה של מכשירים, פו"ה של האינטריור ברכב.

יש מכשירים עדינים, לדוגמה לוח שעונים של רכב, שיש המון ברגים. חייב שליטה מדוייקת, וממש לא רוצה לעשות את זה עם אימפקט או מברג ידני.

הברגה של ברגים גדולים שנעשית תוך כדי קידוח לעץ גס (כגון פרגולה) משתמש באימפקט 18V.

קידוח עם המברגות - לא יותר מ5 מ"מ בעץ. משתמש בפוטר, ויש גם מקדחים עם בסיס משושה של ביט בשביל המברגה עם הזנת ביטים.

כל קידוח יותר רציני מזה רק עם מקדחה שעובדת על חשמל או פטישון.

דבר אחרון - אל תתקמצן על ביטים. תקנה מחברות טובות. למברגת אימפקט יש ביטים ייעודיים לאימפקט.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד הערה לגבי ביטים - הסטנדרטיים קצרים מאוד. אפשר לקנות מאריכים, אבל התופסנים בקצהם רחבים ועלולים להפריע, אז כדאי לקנות ביטים ארוכים (5-10 ס"מ), לפחות במידות השימושיות ביותר.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנאדם מחפש מברגב ראשונה לבית מניח שכל השימושים שלה יהיו איקאה ומדפים ואתם מייעצים לו על סמך נסיונכם בהתקנת מערכות או פירוק האינטריור ברכב? 

מי שמתעסק עם זה או צריך קידוחים מדוייקים לא היה פותח שרשור להתייעץ כאן האמינו לי.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, avargel כתב:

מתאם מאימפקט לפוטר

חוסך לי להוציא את הפוטר ב90% מהשימושים, כשאני לא צריך עדינות או שליטה מוחלטת במומנט הסגירה

בשביל מה אתה צריך מתאם מאימפקט לפוטר? אפשר להשתמש במקדחים/ביטים של אימפקט ו-SDS בפוטר ישירות בלי שום מתאם אבל לא להפך. זה בדיוק מה שכתבתי. 

לפני 7 דקות, yd b-4 כתב:

מניח שכל השימושים שלה יהיו איקאה ומדפים

בשביל איקאה ומדפים אין צורך ב-Bosch סידרה מקצועית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צורך בבוש בכלל (למרות /שכל הכלים שלי בוש) וורקס/האנטר מעולים לשימוש ביתי סט אימפקט זול והסיפור סגור לעשור קדימה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, avargel כתב:

עולה 200 ש"ח? 

אשמח להפניה

הנתון הגיע מחיפוש קצר בזאפ, אבל כשאני מנסה להיכנס לחנויות הספציפיות אני נחסם עקב גלישה מחו"ל. סורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, yd b-4 כתב:

הבנאדם מחפש מברגב ראשונה לבית מניח שכל השימושים שלה יהיו איקאה ומדפים ואתם מייעצים לו על סמך נסיונכם בהתקנת מערכות או פירוק האינטריור ברכב? 

מי שמתעסק עם זה או צריך קידוחים מדוייקים לא היה פותח שרשור להתייעץ כאן האמינו לי.

בדיוק בגלל שפות"ש לא אמר מה הוא מתכנן לעשות - ציינתי את כל המקרים בהם אני בוחר בכלי הזה ולא בכלי אחר.

בין השימושים שציינתי גם הרכבה של איקאה ומדפים.

• אהבתי 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yd b-4 כתב:

אין צורך בבוש בכלל (למרות /שכל הכלים שלי בוש) וורקס/האנטר מעולים לשימוש ביתי סט אימפקט זול והסיפור סגור לעשור קדימה. 

כי במחיר הזה אתה מקבל כלי איכותי. כמה תחסוך אם תקנה worx?

אגב, לי יש הגרסה הקודמת של המברגה  - זו שקרויה 10.8 וולט (למעשה זה אותו דבר) - הערכה המקבילה עלתה כפליים, השימוש שלי קל מאוד, ואני לא מצטער לשניה שיש לי כלי איכותי. בשימוש קל המכשיר, כולל הסוללות, יחזיק הרבה שנים.

ואם הוזכר kress, זה מותג שני של החברה המייצרת את worx. לא יודע האם ההבדל במיתוג או בתכונות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מדברים פה על מקדחות פוטר, פותח פה מיני דיון:

מה בעצם ההבדל בין שלושת המקדחות של בוש?

IMG_8433.jpeg

IMG_8432.jpeg

עריכה אחרונה על ידי lolmit
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מחיר זול ושימוש ביתי https://ksp.co.il/web/item/102497

לא רואה סיבה לקנות את מה שהבאת..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, lolmit כתב:

מה בעצם ההבדל בין שלושת המקדחות של בוש?

יש הבדל באיבזור המצורף. תיק/מזוודה ומספר הסוללות.

לגבי המפרט הטכני, באחת מצויין שהיא Brushless אבל לא הייתי סומך על זה. תמיד לבדוק מפרטים באתר היצרן.

לפני 3 דקות, DareDevil כתב:

אם כבר מחיר זול ושימוש ביתי https://ksp.co.il/web/item/102497

לא רואה סיבה לקנות את מה שהבאת..

זה כלי טוב אבל הוא עובד עם כבל 220V. לא פיתרון למקומות שצריך כלי עם סוללה.

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, amosbmw כתב:

יש הבדל באיבזור המצורף. תיק/מזוודה ומספר הסוללות.

לגבי המפרט הטכני, באחת מצויין שהיא Brushless אבל לא הייתי סומך על זה. תמיד לבדוק מפרטים באתר היצרן.

זה כלי טוב אבל הוא עובד עם כבל 220V. לא פיתרון למקומות שצריך כלי עם סוללה.

אז בעצם שלושתן אותו הדבר עם רמות אבזור שונות? כי על כל אחת מהן רשום דגם שונה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הן דומות מאוד, יכול להיות שיש הבדלים מזעריים במשקל או נתון אחר. 

הדבר היחיד שבאמת משמעותי הוא, אם אחת עם פחמים והשנייה בלי - בלי זה יותר טוב.

נהיה מנהג להוציא דגם חדש כל שנה בגלל התחרות העזה בתחום.

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסטאפ שלי כמשתמש ביתי:

מברגת פוטר 20v של וורקס:

https://mashiach-tech-build.com/CATALOG.asp?Page=NewShowProd.asp&PRodID=2441700&aff=GMC&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjwgJyyBhCGARIsAK8LVLNbgvilq_Lz_HvNUnPmOh4K-YYtJfhSpikgFEl2UXurEI4mliXPK6oaAiFUEALw_wcB

פטישון האנטר:

https://www.toolsonline.co.il/items/3775537-פטישון-חשמלי-26-מ-מ-800W-Hunter

הזמנתי סט ביטים של dewalt מאמזון, סט מקדחים Deli מעלי אקספרס, ויש לי תשובה ל99.9 אחוז מהמקרים.

לא מעניין אותי שמתקין פרגולות צריך אימפקט כי אני לא מתקין פרגולות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...