Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אתם מוכנים לנסוע "רחוק" בשביל לקנות רכב?

arik100

פוסטים מומלצים

מכיוון שלרוב המוכר לא מגלה את כל האמת ומייפה דברים, מצאתי שלנסוע רחוק מדי םשוט מיותר. יש מספיק רכבים באיזור (גוש דן) 

אלא אם כן שוב, מדובר ברכב נדיר. 

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי מחדרה עד ירושלים בשביל הקורולה הידנית רכב כזה נדיר שחיפשתי הרבה זמן לא מוצאים בארץ בטח לא עם הק"מ הנמוך שקניתי אותו לא בדקתי הוריד לי על קלאץ גמור ובולמים צמיגים מהמחירון ולקחתי בלי למצמץ

עריכה אחרונה על ידי yoav1122
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Supertigre כתב:

הכל יחסי בחיים :-) עד היום מדברים בישראל על נסיעה מתל אביב לאילת כעל איזה מבצע צבאי, בארה"ב זו הנסיעה היומית של רבים. 

אתה ממש מגזים

רוב האמריקאים לא נוסעים יותר משעה לעבודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו כאן, המדינה שלנו קטנה יחסית, שגם נסיעה לקצוות אורכת כמה שעות במקרה הרע.

אבל פתאום נזכרתי בהרפתקאה שחוויתי אי שם ב2018.

בזמנו החזקנו רכבים במסלול הנורבורגרינג שבגרמניה ולקוח פיצץ את הרכב (m3 e46 בנויה למסלול) בגדר ברמת טוטאל לוסט.

יצאנו למסע מהארץ להולנד תוך שאנו מחפשים אחר e92 m3 עבור אותה מטרה.

ובמשך כמה ימים שיטטנו בלוחות ונסענו בין גרמניה להולנד בחיפוש אחר האחת המתאימה, נתקלנו בסיטואציות הזויות, אפילו ברכב שעל פניו מטופל במוסך החברה ויצא נקי, רק שבבדיקה קצת יותר מעמיקה (carfax) התגלה שהרכב עבר תאונה קשה בארה''ב, יוצא ללטביה, ''סודר'' ונמכר לגרמני מהמבורג.

מוכר אחר שהתחזה לבעלים של איזו מבשלת בירה גדולה שמוכר את אוסף הרכבים המרשים של אבא שלו שבדיוק נפטר, קבע איתנו במקום מפוקפק ובסוף לא הופיע.

בסוף דווקא נמצא הרכב המתאים מתחת לאף בכפרים הסמוכים לרינג. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני כמי שגר יחסית בחור מבין שאין ברירה ונוסע, רק מקפיד על תיאום ציפיות מלא לפני (מדגיש בטלפון שאני בא מרחוק וחבל שסתם אסע...).

לגבי מכירה, למדתי על בשרי אני לא נוסע לאף אחד - אתה רוצה את הרכב בא אלי הבייתה או תתאם איתי בזמן שאני נוסע לעבודה ותוכל לראות את הרכב במקום יותר מרכזי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכן לנסוע לרב הארץ אבל צריך שיהיו תנאים מקדימים טובים.

נגיד במקרה שהבעלים זורם איתך בשיחה ומוכן לשלוח תמונות, מסלקה והיסטורית טיפולים בטלפון אני אסע גם שעתיים שלוש אין לי בעיה. כבר היה לי מקרה כזה עם הפורד פוקוס שמכרתי שהגיע בחור מבאר שבע אליי למרכז קיבל הכל בטלפון הוא שילם לי מראש 1000 שקל בביט שאוריד את המודעה ובא לקחת את הרכב למחרת.

רכב שהבעלים חשדן בטלפון או שמסרב למסור פרטים ובתוספת משפטים כמו "תבוא תראה את הרכב" , "יש לי הכל מודפס תבוא נסדתר" וכאלה גג חצי שעה לבזבז בכביש.

עריכה אחרונה על ידי TZR84
  • רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם את כל הרכבים שלי קניתי יחסית במרכז, אבל אני נוסע בכל פעם שיש צורך ברכב,

כמובן אחרי בירור רציני בטלפון, זכורה לי נסיעה לנהריה לרכב שעל פניו היו לו נתונים מדהימים, כמובן שעדכנתי את המוכר על כך והדגשתי שאני נוסע בשביל זה בתחב"צ שעתיים, בקיצור אני מגיע לנהריה והמוכר פשוט נעלם, החליט כנראה שעדיף לו לא למכור את הרכב ופשוט לא ענה לטלפונים והודעות, לאחר שעתיים שלש של ניסיונות להשיג אותו חזרתי עוד שעתיים בתחב"צ.

כמובן שהמקרה הזה לא מנע ממני להמשיך לנסוע למקומות רחוקים, כי בשביל רכב טוב שווה להשקיע מאמץ חד פעמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה מלא נוכלים בשוק. נותנים לך להגיע ואז אתה מגלה שקרים. ואז אתה אומר באתי מרחוק אולי אני בכל זאת אקנה את הרכב. אתה כמו חתול בשק. הוא גם חושב שאתה שבוי שלו בגלל שבאת מרחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, WE988244 כתב:

כי לקוח ברחוק (קרי פריפריה)יורוד יותר במחיר,

על סמך מה זה מבוסס?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, בהחלט.

אם המוכר שלח לי תמונות אמיתיות של הרכב, צילום רישיון ונתן לי את כל הפרטים שאני צריך, אז כמובן.

לא משנה אם זה דגם שכיח או נדיר , אם אני רוצה את הרכב - אני אסע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במדינה של קצת מעל 400 ק"מ מקצה לקצה זה באמת כזה עניין? נוסע לאן שצריך, מקסימום מסתייע בחברים בשלב הבדיקות המקדמיות.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אני מתחיל תהליך במוטיבציה...ברכב השני\שלישי שאתה נוסע מעל שעה לראות נסיכה שמורה ומגלה צפרדע במצב מזעזע אני נשאר עם האזור חיוג שלי ומעדיף לחכות בסבלנות עד שמשהו יצוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, למה לא? אני נהנה מכל הזדמנות שיש לי לנסוע עם הרכב שלי. ככל שיותר רחוק - יותר כיף.

בשביל דברים טובים, ובעיקר רכבים, צריך להתאמץ לפעמים.

במקרה הכי גרוע הרווחתי טיול ופגשתי בן אדם חדש.

הרכב הנוכחי (M235) נקנה מאשדוד, 40 דק׳ נסיעה - היה לי ממש כיף ללחוץ בכביש 4 בדרך חזור למרכז לאחר הקנייה.

עריכה אחרונה על ידי Fraysa
  • אהבתי 2

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...