Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחוללי פשע בחברה היהודית

DareDevil

פוסטים מומלצים

לאחרונה אם אתם לא פוקדים את השרשור הפוליטי התחלתי באיזה פרויקט קטן לראות מה תהיה התגובה של משרדי הממשלה להצעה שלי לטיפול בבעיה של העסקת שבח"ים.

בפרקים הקודמים:

בתאריך 25.1.2024 בשעה 19:11, DareDevil כתב:

בנושא אחר:

screenshot-www_ynet_co.il-2024_01.25-19_05_17.png.6d16786532ea314733ca7c6c23131527.png

לא מספיק רק הגשת כתב אישום אלא צריך לעשות לו בדק בית בעסק וגם בבית, לבדוק את העסקים של שאר בני המשפחה ואם הם שכירים אז לבדוק את המקום עבודה של השכירים (גם אם זה רשת ענקית וכו'), לבדוק אם העסק ובית עומדים בסטנדרטים הנדרשים, מס הכנסה, ביטוח לאומי, כיבוי אש, רישיון עסק, איכות הסביבה וכדומה.

לבדוק אם יש לו נכסים ולבדוק גם אותם, לבדוק את המשפחה שלו כל העסקים שלהם וכל העבודות שלהם.

זה לא מספיק בימינו להגיש כתב אישום. צריך להרתיע אחושלוקי בנוגע להעסקת שב"חים.

וגם לסגור סוף סוף את הפרצות בגדר המערכת..

וד"א העלות מאוד אבל מאוד זניחה כשיעשו "שולחן עגול" של כל היחידות האחראיות על הנושאים שכתבתי.

מה גם לא נדרש לחוקק חוקים מיוחדים, החוק הנוכחי מתאים בדיוק למצבים כאלו.

אפשר להגדיר את הבנאדם כ"מחולל פשע" (שזה בעצם מה שקרה פה) והופ יש לנו את האופציה לפעול נגדו ונגד כל העסקים והעיסוקים של בני המשפחה שלו.

צריך להיות רצינים ולהיות מהירים.

שינוי תודעתי אבל זה קשוח כשיש את טלי "איפור קבוע" גוטליב בממשלה

ובשביל הצחוקים אני אשב לשלוח בקשות חופש מידע או אפנה לדוברות של המשרדים הרלוונטים, לראות מה הם אומרים על מחולל הפשע הזה.

יומיים לאחר מכן:

בתאריך 27.1.2024 בשעה 21:30, DareDevil כתב:

הלינק שהצלחתי ממנו למשוך את כל הפרטים לינק, רק כי בחלק מהאתרים לא ניתן למצוא את המיילים אלא טפסים ליצירת קשר/פניות ציבור.

היחידים שלא הצלחתי למצוא אל מי לשלוח וצריך לשלוח אליהם פנייה דרך האתר בלבד - > משרד המשפטים, משרד העבודה.

שאר המשרדים יכולים דרך האתר של המשרד (בדר"כ בתחתית הדף או בכפתור "פניות ציבור" או משהו בסגנון הזה).
או דרך הלינק למעלה שנתתי אותו. 

משרד הכלכלה, המשרד לשוויון חברתי - לא צלח את השליחה של המייל

ועכשיו נחכה לתגובות..

יום לאחר מכן נהג איטי ציפה שנהיה במלחמה הבאה, בנתיים לא התחילה המלחמה בצפון.  

בתאריך 28.1.2024 בשעה 19:59, DareDevil כתב:
בתאריך 28.1.2024 בשעה 14:01, SlowRide כתב:

עד שתקבל את המידע שאתה רוצה, כבר נהיה במלחמה הבאה.

תודה על האופטימיות שלך (;

בכל אופן הדובר של משרד האוצר הפנה אותי לטופס פניות הציבור. כאמור בהמשך השבוע אתפנה ואשלח דרך הטפסים שביקשו ממני למשרדים האנלוגים..

משרד המשפטים, משרד העבודה, משרד הכלכלה, המשרד לשוויון חברתי, משרד האוצר - כאמור יקבלו באופן אישי דרך טופס פניות הציבור את ההודעה ששלחתי במייל.

ובחייאת זום זום, אם מישהו פה מאחד ממשרדי הממשלה וקורא את הודעות הללו, תנו להם לענות אל תפתחו את הפה שלכם על הדבר הזה.. בא לי תשובה אותנטית 

ובתגובה להודעה שלי, דויד הרג אותי עם התגובה שלו

בתאריך 28.1.2024 בשעה 22:05, David32 כתב:

אלוהים ישמור.

Making Jesus Facepalm – THE NERDY THEOLOGIAN

אחרי חודש ששום מנכל ושום בנאדם ששלחתי אליו ענו לי החלטתי לשבת ולשלוח בכל אתר ולכל גורם אפשרי את המייל ששלחתי אליו.

בתאריך 28.2.2024 בשעה 21:29, DareDevil כתב:

חוזר לעדכן שלא חזרו אליי משום משרד ממשלתי עד כה, שלחתי למשרדים הללו את המכתב שלי:

משרד האוצר - נדרשה משום מה הרשמה למערכת פניות שלהם - קצת מוזר כי כבר קיימת מערכת כזו אבל לא קריטי נרשמתי ושלחתי ללשכת השר.

משרד המשפטים - משרד המשפטים היה סביר אבל גם לו משום מה היה מערכת ייחודית עבורו.

משרד הכלכלה - בפנייה אליהם יש אפשרות לפנות לאסטרטגיה אז שלחתי אליהם גם ולא רק פניות ציבור.

המשרד לשוויון חברתי - לא יודע, נראה לי ששלחתי למנכל או למאי גולן אבל לא חזרו אליי - אין להם פניות ציבור משום מה.

משרד העבודה - נשלח דרך הפניות ציבור שלהם, למרות שאין להם פניות ציבור וזה כל מיני מחלקות ישנות שיש מאיחודי משרד וכדומה. פחות הזוי מהמשרד לשוויון חברתי

משרד הביטחון - הפניות ציבור הכי זמן שלקח לי לשלוח הודעה אליהם

משרד האנרגיה - שלחתי להם - לא בטוח שזה עבר.

משרד לביטחון לאומי - הזייה של טופס פנייה - אי אפשר לשלוח בפנייה סימן שאלה או סימן קריאה. קצת הזוי, לא?!

משרד הבינוי והשיכון - אין אפשרות לשלוח ישירות לפניות ציבור שזה קצת הזוי כי רוב הנושאים שמה זה קשור נטו לעבודת המשרד ואי אפשר לשלוח לפניות ציבור.

משרד הבריאות - יחסית קל ונוח הטופס שלהם.

המשרד לשירותי דת - הכי הטרלה שיש כי מה הם יכולים לעשות בנושא? חח

המשרד להגנת הסביבה - משהו הזוי, הטופס שלהם לא מאפשר לצרף קבצים. שלחתי מייל בזמנו אבל כמובן שהם לא ענו.

משרד ההתיישבות והמשימות הלאומיות - הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

משרד החוץ - הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

משרד החינוך - הטופס הכי לא ברור בפער

משרד החקלאות ופיתוח הכפר - עוד טופס קליל וברור - הטפסים החדשים

משרד ירושלים ומסורת ישראל =-  הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה -  הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

משרד המודיעין -  הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

משרד המורשת -  הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

המשרד לעניינים אסטרטגיים-  הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי ואין גם אתר.

משרד העלייה והקליטה - דרישת שם קובץ הכי הזויה עד כה -> שם הקובץ יכול להיות מורכב מאותיות באנגלית, מספרים, תווים ללא פסיק ,ללא רווח וללא קו תחתון, לא נראה לי שהקובץ בכלל התקבל אצלם. הזייה.

משרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי - הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

משרד הפנים - אין להם בכלל פניות ציבור אז שלחתי לרשות האוכלוסין וההגירה - הטופס הישן שהוא גם טוב..

משרד ראש הממשלה - שלא יגידו שלא משכו לו בדש הבגד.. 

משרד הרווחה והביטחון החברתי - טופס חדש והוא נוח יחסית ומהיר.

המשרד לשיתוף פעולה אזורי - הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

משרד התחבורה והבטיחות בדרכים - אין אפשרות לשלוח ישירות לפניות ציבור שזה קצת הזוי כי רוב הנושאים שמה זה קשור נטו לעבודת המשרד ואי אפשר לשלוח לפניות ציבור.

משרד התיירות- בעמוד שלפני הטופס מופיע המשפט הבא - "משרד התיירות מרכז את הטיפול בפניות/תלונות הנוגעות למתן שירותי תיירות בישראל." בתוכו אפשר להגיש על "אחר". 

משרד התפוצות והמאבק באנטישמיות - הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

משרד התקשורת - אין פניות ציבור כללי אלא רק בנושאים שהם אחראים עליהם אז הימרתי על דואר, חחח..

משרד התרבות והספורט - הזיה שאין להם טופס נורמלי אבל גם פה שלחתי מייל בזמנו. לא חזרו אליי

שיהיה לנו בהצלחה והמשרד הפעיל ביותר ינצח 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

כמה ימים לאחר מכן:

בתאריך 29.2.2024 בשעה 18:53, DareDevil כתב:

קצת אימלוק אם מישהו לא זוכר, שלחתי לפני חודש מכתב דרך המיילים ואתמול שלחתי מכתב עם הקטע שצריך לפעול מול בעל עסק שמעסיק שבחים.

נתתי כדוגמה את ההצעה של אבו עלי שמתייחסת למחבלים בעלי ת.ז. כחולה. לינק

מעבר לקבלת שיחה מרשות הגירה והאוכלוסין, לא קיבלתי עוד שיחות וגם לא בדקתי סמס או מיילים שקיבלתי במהלך היום. מה שאומר שתוך כדי כתיבת שורות הללו, אני יחד איתכם בעצם מגלה מה כל משרד ענה לי.

חשוב לי להסביר שיש פה מידה רבה של רצינות אבל מעט מזה, זו הטרלה כי בסופו של יום, זה לא משהו שיעשו אלא אם זה יגיע ישירות מהשר (במידה והשר נותן יד חופשית לעובדיו זה כבר משהו אחר). דבר נוסף יש כמה רבדים, אחד מהם זה היכולת של המשרד הממשלתי או הגוף שפניתי אליו, להתייחס ברצינות לנושא, להגיב בטאקט וגם להבין שזה פאקינג מהגרי עבודה עם פוטנציה גדולה להיות מחבלים, לא מדובר פה בארה"ב שהרוב שמגיע מהגבול הדרומי שלהם זה מהגרי עבודה לא מסוכנים. פה לעומת זאת הפוטנציה שלהם גדולה יותר וגם מוחשית יותר כי קורים פה פיגועים ואנשים מתים ברחובות בגלל אוזלת היד של משרדי הממשלה וגורמי האכיפה.

עם כל ההקדמה הזו, נתחיל בשיגעון..חח..

נתחיל עם סמסים, לאחר מכן מיילים - אין פה סדר כרונולוגי בכלל..

נראה לי שאני אחלק את התגובות למשרדים שכבר ענו לי וסגרו פנייה ומשרדים שלא התקבלה עדיין תשובה בנושא.

לא התקבלה תגובה סופית עד כה:

1. משרד האוצר - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה 
  2. משרד המשפטים - המשרד שלח סמס עם מס' פנייה, המשרד שלח מייל עם מס' פנייה 
  3. משרד הכלכלה - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, שלח מייל נוסף עם מספר פנייה, מסתבר שהגשתי בטעות פעמיים שלושה.. תגובת המשרד "הועברה לטיפול לשכת שר הכלכלה והתעשייה."
  4. משרד הביטחון - התקבלו סמסים על קבלת הפניה וסיום הטיפול בה, התבקשתי לשלוח שוב מייל אבל לכתובת המיילים שלהם(?) 
  5. משרד לביטחון לאומי - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, 
  6. משרד הבריאות - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, 
  7. המשרד לשירותי דת - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, 
  8. משרד החינוך - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, 
  9. משרד החקלאות ופיתוח הכפר - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, 
  10. משרד העלייה והקליטה - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, 
  11. משרד ראש הממשלה - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, דווקא היה מצופה מהמשרד הזה להשים במייל מלל יותר רציני מ3 שורות..
  12. משרד הרווחה והביטחון החברתי המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, 
  13. משרד התיירות- המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, 
  14. משרד התקשורת - המשרד שלח סמס עם מס' פנייה, המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, 

התקבלה תשובה ונסגרה הפנייה

1. משרד העבודה - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, תגובת משרד העבודה -> "מבדיקת הפניה עולה כי הטיפול בה הוא בתחום טיפולו של רשות ההגירה והאוכלוסין"
  2. משרד האנרגיה -המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, תגובת המשרד "נושא שוהים בלתי חוקיים  -  אינם מצויים בתחום סמכות ואחריות המשרד"
  3. המשרד להגנת הסביבה - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, תגובת המשרד "נושא זה אינו בתחום סמכותו של המשרד להגנת הסביבה.נשמח לסייע בעתיד בנושאים אשר בתחום סמכותנו." היחידים שהשקיעו עד כה ושלחו תגובה בקובץ PDF.
  4. משרד הפנים - קיבלתי שיחה ממישהי ברשות ההגירה והאוכלוסין, לטענתה הרשות יכולה לפעול במידה ויש צו בית משפט או שהמשטרה מבקשת שהם יגיעו. המשרד שלח מייל עם מס' פנייה.
  5. משרד הבינוי והשיכון - המשרד שלח סמס עם מס' פנייה, המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, תגובת המשרד "פנייתך התקבלה במשרד הבינוי והשיכון ואינה רלוונטית למשרדנו, אנו ממליצים לך לגשת לגורם הרלוונטי לפנייתך."

עד כה מהאבסורד: 

משרד העבודה טוען שזו העבודה של הרשות להגירה ואוכלוסין אבל הרשות בעצמה טוענת שהיא לא יכולה לעשות שום דבר אם אין צו בית משפט או פנייה מהמשטרה.

שורה תחתונה וממה שהכי חששתי, הם קוראים את הכותרת וישר נכנסים למסגור שזו העבודה של מישהו אחר מאשר לחשוב מחוץ לקופסא, למרות הפירוט הרב.

יכול לעדכן שחזרו אליי במהלך השבוע במייל ובטלפון (משרד הכלכלה בלבד אאל"ט) מעוד כמה משרדים.

על פני השטח זה נראה שלוקחים את זה ברצינות ועונים בטאקט. יום שישי נעשה מצווה ונכתוב כמו שצריך את שאר המשרדים ששלחו. וקצת מהתשובות שלהם.

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו, דבר ראוי.

הבעיה...אלה משרדי ממשלה. הם עובדים לפי תבנית קבועה.

חריגה הכי קטנה, ומיד הם מחפשים איך להעביר את זה למישהו אחר או לחלופין לקבור את זה.

ת'כלס, זאת בעיה שאף אחד לא רוצה לטפל בה. מצריכה השקעת אנרגיה. עבודה רבה. ואין בזה שום תהילה.

אולי פעם בהרבה זמן (או אחרי אירוע רלוונטי)  יעשו "מבצע" כנגד מעסיקי שב"חים, אך ביום-יום זה לא מעניין אף אחד.

תבין - אתה, ואני בתור אזרחים - לא מעניינים אף אחד.

רק אם יהיה רעש בתקשורת או לחץ מגורם משמעותי (למשל גורם פוליטי) - רק אז יש סיכוי שהנושא יעלה על סדר היום.  עד אז - אתה סתם מבזבז אנרגיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר יש פעילות שהיא בין-משרדית, בדרך כלל התשובה היא משרד ראש הממשלה שהוא אמור לרכז ולנהל את הפעילות - לדוגמא: שיקום העוטף.

לכן, רוב המשרדים בכלל לא מבינים מה לעשות עם הפניה שלך. המנומסים פשוט עונים שזה לא בתחום שלהם, ואחרים מפנים אותך למישהו אחר.

מי שאתה צריך ממנו תשובה זה בעצם משרד ראש הממשלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במהלך השבוע האחרון התקבלו עוד מיילים ושיחה אחת ממשרד הכלכלה.

כמו פעם קודמת מחלק את זה ל2 קטגוריותL

לא התקבלה תגובה סופית עד כה:

1. משרד האוצר - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה - התקבל מייל מפניות הציבור והפנו למשרד השר - נשלח מייל
  2. משרד לביטחון לאומי - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, 
  3. המשרד לשירותי דת - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, 
  4. משרד החינוך - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, 
  5. משרד החקלאות ופיתוח הכפר - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, 
  6. משרד העלייה והקליטה - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, התקבלה תשובה עם בקשה להבהרה, נשלח מייל
  7. משרד הרווחה והביטחון החברתי - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, 
  8. משרד התיירות- המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, 
  9. משרד התקשורת - המשרד שלח סמס עם מס' פנייה, המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, - המערכת שאני הכי שונא מכל המערכות לפניות ציבור זו המערכת של משרד התקשורת - לינק שאני אוכל להגיע אליו.. - https://moc-il.my.site.com/portal/s/
  10. משרד הביטחון - התקבלו סמסים על קבלת הפניה וסיום הטיפול בה, התבקשתי לשלוח שוב מייל אבל לכתובת המיילים שלהם(?) - התקבלה תשובה והפנייה הועברה ללשכת השר

התקבלה תגובה סופית מהמשרד:

1. משרד ראש הממשלה - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, דווקא היה מצופה מהמשרד הזה להשים במייל מלל יותר רציני מ3 שורות.. אבל קיבלתי מייל נחמד מ קארין אלקיים 
    ציטוט

שלום רב,

מאשרת קבלת פנייתך מתאריך ה - 28 בפברואר, 2024.

מכתבך נקרא בעיון רב.

אני מודה לך ששיתפת ברעיונותייך ובהצעותייך לטיפול בנושא.

פנייתך הועברה לידיעת הגורמים המקצועיים במשרדנו.

בברכה לימים שקטים ורגועים,

אז אפשר להגיד בוודאות שתפסתי בדש המעיל של ראש הממשלה..חח..

2. משרד המשפטים - המשרד שלח סמס עם מס' פנייה, המשרד שלח מייל עם מס' פנייה - התקבלה תשובה מהם ושלחו אותי אל משרד לביטחון לאומי

3. משרד הבריאות - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, התקבלה תשובה לקונית שזה לא באחריותם 

ציטוט

שלום רב,

תודה על פנייתך לאגף השירות משרד הבריאות

מקריאת המסמך  פנייתך אינה בסמכות אגף השירות פניות הציבור

נשמח לסייע בכל נושא אחר

לימים יפים יותר

מילא יכלו להעביר הלאה לגורמי אכיפה ששייכים למשרד הבריאות - המשרד הזה חולש על המון תחומים בחיים שלנו אז ברגע הזה, שהוא קריטי. זה לא בתחום שלהם? 

4. משרד הכלכלה - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, שלח מייל נוסף עם מספר פנייה, מסתבר שהגשתי בטעות פעמיים שלושה.. תגובת המשרד "הועברה לטיפול לשכת שר הכלכלה והתעשייה." - קיבלתי שיחה ממשרד הכלכלה שבו הנציג שמטפל בפניות די חזר על עצמו וגם הסברתי את עצמי שאולי שם זה יטפטף יותר חזק - שאולי השר רוצה קצת הון פוליטי למרות שאין לו שום יכולת לעשות ועיקר הדברים של אותו נציג היה שהשר דואג להגדיל את מספר המדינות שמהן יגיעו עובדים זרים. לא היה לי את השכל להגיד לו, שיפתחו כבר את התחום הזה ויאפשרו לכל מיני אנשים מרחבי העולם להגיש בקשות לויזת עבודה, כמו שעושים בקנדה ושאר מדינות העולם שצריכו ידיים עובדות (כמובן בכפוף לבדיקות של השב"כ/מוסד ושאר הבדיקות הרגילות - אם עושים בכלל)

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.3.2024 בשעה 19:36, DareDevil כתב:

משרד הכלכלה - המשרד שלח מייל עם מס' פנייה, שלח מייל נוסף עם מספר פנייה, מסתבר שהגשתי בטעות פעמיים שלושה.. תגובת המשרד "הועברה לטיפול לשכת שר הכלכלה והתעשייה." - קיבלתי שיחה ממשרד הכלכלה שבו הנציג שמטפל בפניות די חזר על עצמו וגם הסברתי את עצמי שאולי שם זה יטפטף יותר חזק - שאולי השר רוצה קצת הון פוליטי למרות שאין לו שום יכולת לעשות ועיקר הדברים של אותו נציג היה שהשר דואג להגדיל את מספר המדינות שמהן יגיעו עובדים זרים. לא היה לי את השכל להגיד לו, שיפתחו כבר את התחום הזה ויאפשרו לכל מיני אנשים מרחבי העולם להגיש בקשות לויזת עבודה, כמו שעושים בקנדה ושאר מדינות העולם שצריכו ידיים עובדות (כמובן בכפוף לבדיקות של השב"כ/מוסד ושאר הבדיקות הרגילות - אם עושים בכלל)

קיבלתי מייל תגובה נוסף שהפנייה שלי הועברה לטיפול לשכת מנכ"ל הכלכלה והתעשייה.

נראה מה יהיה..

רק מזכיר ששלחתי לכל מיני גורמים במשרד הכלכלה..

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

spacer.png

ועדיין זה לא עוזר, צריך לעשות את מה שהצעתי בתור מענה ראשוני.

חקיקה לא תעזור פה

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לכם עדכון -

1. לפני מספר ימים קיבלתי מהח"כ שרן השכל בפייסבוק - שהיא קיבלה והיא תקרא את זה.

2. קיבלתי הודעה מ"היחידה לתיאום ממשקי ציבור וגורמי ממשל"/עוזר השר -

ציטוט

מאשרים קבלת המייל ביחידתנו, אנו מודים לך על תשומת הלב והנכונות לסייע.

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...