Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רישיון נשק למי שלא היה לוחם?

שליקו99
שימו לב! השרשור הזה בן 203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מהיום תדע, כי יתכן שהאיש החמוש לידך, קיבל נשק כי הפעיל או שילם למקורב לשר.

זה לא חייב להיות בכסף.

כאשר הראש מושחת, הכל רקוב.

הבן גביר חתום על חלק מהנרצחים הבאים. מעניין מה הסטטיסטיקה שיהיה, כמה אנשים ינצלו מאירועי פחע וכמה יהרגו בטעות כי לתפעל נשק באירוע זה לא טרייואלי או ירצחו בכוונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, mikyl כתב:

"לתעדף בקשות מסוימות" עד עכשיו היה נשמה לי הזוי. 

אם הדבר הזה קרה - במקרה טוב מדובר בשוחד ושחיתות ארץ.ישראלית מצויה. במקרה הרע מדובר פה על ניסיון לחמש אוכלוסייה מסוימת.  בכל מקרה מתנדבי "אחים לנשק" לא היו ברשימות התיעדוף (ככל שהיו).

עריכה אחרונה על ידי Shay_u
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Shay_u כתב:

בכל מקרה מתנדבי "אחים לנשק" לא היו ברשימות התיעדוף (ככל שהיו).

משמועות שהגיעו לאוזניי בגבעת אולגה עבריינים מסתובבים על אופניים חשמליות עם נשקים שקיבלו בעזרתו של בן גביר.
הוא מחמש ע"פ תיעדוף הפוך, כלומר אם עברת את המבחן בהצלחה אתה יורד לתחתית הרשימה, אם אתה פסול אתה מקבל.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד שאני מכיר רובאי 03 לפי מה שאמר לי היה תומך לחימה וקיבל רישיון לנשק אם זה נכון או לא לא יודע כי לא ראיתי עליו נשק רק אמר שהוא קיבל אישור והוא עושה מטווחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.12.2023 בשעה 15:27, farkash7 כתב:

משמועות שהגיעו לאוזניי בגבעת אולגה עבריינים מסתובבים על אופניים חשמליות עם נשקים שקיבלו בעזרתו של בן גביר.

שמועות?

בכל מקרה, ליותר אזרחים נורמטיבים יש נשק קצר. מה שיגרום לעבריינים לאבד את היתרון בהחזקת נשק חוקי/לא חוקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Haim_gds כתב:

שמועות?

בכל מקרה, ליותר אזרחים נורמטיבים יש נשק קצר. מה שיגרום לעבריינים לאבד את היתרון בהחזקת נשק חוקי/לא חוקי

לא שמועות אדם שאני מכיר בוודאות ככה אמר לי, הוא היה טירונות 03 תומך לחימה לא קרבי הוא בן יחיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.12.2023 בשעה 10:41, KipodYam כתב:

מהיום תדע, כי יתכן שהאיש החמוש לידך, קיבל נשק כי הפעיל או שילם למקורב לשר.

זה לא חייב להיות בכסף.

כאשר הראש מושחת, הכל רקוב.

הבן גביר חתום על חלק מהנרצחים הבאים. מעניין מה הסטטיסטיקה שיהיה, כמה אנשים ינצלו מאירועי פחע וכמה יהרגו בטעות כי לתפעל נשק באירוע זה לא טרייואלי או ירצחו בכוונה.

מי שרוצה לרצוח ימצא דרך... האקדח זו לא הבעיה, אם הוא באמת מעוניין לרצוח הוא יעשה כל מה שאפשר.

גם סכין הוא כלי מאוד מסוכן וקטלני, אז גם למי שרוצה לקנות סכין צריך לעשות ועדה של רקע פלילי?

אקדח הוא כלי הגנה עצמית, מי שמשתמש בו למטרות רצח כנראה שבדיקות הרקע הפלילות/נפשיות לא היו תקינות.

לכל אזרח מגיעה הזכות להגן על עצמו!

ראינו מה קורה במצב שאנשים צריכים להסתמך על הגנה שמקורה במשטרה/צבא, אוי ואבוי אחד גדול.

ואם ישראל הייתה יותר מוכנה לשחרר כלים כמו תתי מקלע ורובי סער לידים אזרחיות (כמובן לאחר כל בדיקות הרקע והכשירות), שנינו יודעים שמספר הנרצחים האזרחי ב7.10 היה נמוך יותר משמעותית, כי להלחם נגד AK ו-RPG עם גלוק 17 או בארטה 92 זה לא באמת קרוב הוגן.

עריכה אחרונה על ידי שליקו99
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני בגלל שאני גר באשקלון רוצה נמ"ר ונגב כדי להגן על עצמי.

כשההגנה שלך מסכנת אותי לא תקבל נשק.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, Night Driver כתב:

אז אני בגלל שאני גר באשקלון רוצה נמ"ר ונגב כדי להגן על עצמי.

אני רוצה האמר, קאלאץ' וצוות משלי 

• מצחיק 3

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, stx כתב:

אני יכול לקבל רצועת ביטחון מסביב לבית?

ארבעה-חמישה ק״מ, לא יותר…

איזו אתה רוצה?

יש עם  וחבה ויש עם רדואן. אותו מחיר וזה רק עניין של טעם אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Night Driver כתב:

איזו אתה רוצה?

יש עם  וחבה ויש עם רדואן. אותו מחיר וזה רק עניין של טעם אישי.

יש משהו לפסימיים?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אפשר לשים שם גם מערכת רואה יורה ולהחנות ליד מסוק לא מתודלק אבל זה בתוספת מחיר.

• מצחיק 1
  • לא הבנתי... 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...