Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רישיון נשק למי שלא היה לוחם?

שליקו99
שימו לב! השרשור הזה בן 203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעה, oryo כתב:

המקרה הזה לא היה מגיע בכלל כל הדרך עד קארספורום. 

אני כנראה הייתי מביא את זה לקארספורום והייתי מקבל התעלמות או תגובות שמכנות אותי סמולני יפה נפש.

הבאתי בשרשור הפוליטי לפני כמה שבועות מקרה שבו נער גבעות הגיע לכפר פלסטיני, התעמת עם התושבים והרג אחד מהם למרות שלא היה בסכנת חיים.

האירוע מצולם מ3 זוויות שונות. האירוע זכה לאפס תגובות.

אז אם אותו נער מתגייס לצבא, הוא לא משנה את המיינדסט שלו, שערבי טוב זה ערבי מת. וזו התוצאה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיעוד הירי הטרגי בירושלים!

מגדלור - המכון ללימודי שפת גוף ותקשורת בין-אישית.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פינדר כתב:

אני כנראה הייתי מביא את זה לקארספורום והייתי מקבל התעלמות או תגובות שמכנות אותי סמולני יפה נפש.

הבאתי בשרשור הפוליטי לפני כמה שבועות מקרה שבו נער גבעות הגיע לכפר פלסטיני, התעמת עם התושבים והרג אחד מהם למרות שלא היה בסכנת חיים.

האירוע מצולם מ3 זוויות שונות. האירוע זכה לאפס תגובות.

אז אם אותו נער מתגייס לצבא, הוא לא משנה את המיינדסט שלו, שערבי טוב זה ערבי מת. וזו התוצאה.

על מה אתה מדבר? על האירוע בבורקה ?

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתנצל אני לא מבין מה אני רואה שם בטח שהתקרית מצולמת מהאמצע ולא מבינים מה קורה. 

מי זה הבחור המצולם למה יש שם חיילים?

נשמע הזוי ש4 מתים ואין שום אינפורמציה על זה. 

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקרית הספציפית הזו יש מת אחד.

אתה רואה מתנחלים מגיעים לישוב פלסטיני, אחד מהם מתקרב לתושבים ומתעמת איתם, יורה בבחור ערבי ואז הם נסוגים ומסתלקים מהמקום. בשניים מהסרטונים רואים את הירי עצמו.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, ArikC כתב:

למה?

הוא טען בשיחה עם ינון מגל שהמטרה היא לעשות x על הנשק ,יש חיילים חרמנים על ההדק.

כמו שאמרתי מקודם אני לא חושב שהצבא עושה מספיק סינון מי מקבל נשק,אנחנו לא יודעים כמה מטורללים מסתובבים בנינו כי לא יצא להם להיתקל בסיטואציות בעייתיות. 

בכל מקרה הלמה לא מעניין,הלמה זה בינו  ולבין עצמו, לא הלכת לפי ההוראות? עכשיו תקבל בראש. 

אנחנו מסכימים על זה שמגיע לו להיענש.

אבל זה כן חשוב לנסות להבין למה זה קרה אם אתה רוצה לנסות למנוע את הפעם הבאה.

הסיבה שזה קרה, לדעתי, היא שנוצרה אווירה שכל מחבל הוא בן מוות ואת גזר הדין הזה צריך להוציא לפועל בשטח.

כלומר אפשר וצריך לקחת את החוק לידיים - בתרגום לעברית זה אומר שאין חוק.

לדעתי הקונספירטיבית, זו הסיבה שהאווירה הזו נתמכת מלמעלה.

מתחילים מקונצנזוס ש99.9% מהעם מסכים איתו, כלומר כל מחבל שמוציא לפועל פיגוע הוא בן מוות ועל הדרך דורכים על החוק.

אם העם מחליק על עבירה של הריגה, כמו במקרה של אלאור עזריה והחייל במקרה הזה, יותר קל לקבל עבריין אחר.

רוצים להרוג כל מחבל גם אחרי שהוא נכנע? תעבירו עונש מוות למחבלים וסגרו עניין.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם הקביעה הזו,בתור לוחם בצה"ל דבר מספר אחד שהחדירו לנו זה טוהר הנשק,שום פוליטיקאי דמגוג שמנסה לחמם את השטח לא ישנה את זה,ואם זה כן עושה למישהו משהו,זה כי יש לו בעיה במוח,ההוראות לא ברורות,הן סופר ברורות ועוברים איתך על זה 100 פעמים ביום וגם בתדריכי יציאה.
אגב ,עונש מוות למחבלים כבר קיים,רק צריך להוציא את זה לפועל.

• אהבתי 1

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין קביעה, זו דעה.

אני לא מסכים עם 'בעיה במוח' - זה לטמון את הראש בחול - אני לא זוכר שבמקרה של אלאור עזריה, מישהו טען לאי שפיות כקו הגנה.

כמו שראית, כשחשבו שהבחור שנורה אתמול באמת היה מחבל - היו רק צהלות. מר מגל שאל אותו 'אם עשית וידוא הריגה', לא 'אם היית עדיין בסכנה כשירית בו'.

אני מקווה שברור לך שלא אכפת לי כהוא זה מהחיים של המחבל, במקרה של אלאור עזריה אם הוא היה אומר 'סליחה, טעיתי, חשבתי שהוא זז ויש לו מטען' והצבא היה נותן לו עשרים ואחת יום כלא, לא היה מפריע לי יותר מדי.

אכפת לי מההשלכות של זה שלוקחים את החוק לידיים, ושהופכים את זה לנורמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דניאל עמרם - יובל קסטלמן כל מה שקרה שם מהתחלה ועד הסוף

לא יודע איך אתם תגדירו את זה אבל אני מגדיר את זה בתור טרור יהודי.

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא פספס את העובדה שהבחור גם נער גבעות לשעבר וגם בוגר יחידת "ספר המדבר" שהיא פלאנגה של נערי גבעות, שצהל נתן להם הכשרה, נשק ורכבים.

יחידה קטנה שלא מדברים עליה, כי היא של נערי גבעות, שמשרתים קרוב לבית ועושים מה שהיו רוצים לעשות. אז חוץ מפירסומים בכל מיני אירגוני סופר שמאלניים כמו בצלם, היחידה לא קיימת כמעט ברדאר התקשורתי.

https://mobile.srugim.co.il/article/870563?amp=1

מה שהבחור לא הפליל את עצמו, אישתו סגרה את הפינה, סיירת מטכל אעלק.

חייל פח שכנראה מעולם לא לימדו אותו מהי חיילות.

זה לא דיבור של חייל קרבי נורמטיבי. זה דיבור של מישהו שמשתוקק כל כך לחסל ולפגוע וממש שש אלי קרב. חייב לציין שעד שהוא יצא מהרכב, זה נצח במובן של אירוע.

גוזר מזה שהנשק בכלל לא היה עליו בנסיעה.

מהשיחה עם ינון מגל עולה שהוא ירה רק במחבל אחד. כל מה שקשור ליותר ממחבל אחד ינון מדבר על שני החיילים. המקסימום שהחיילציק הזה עשה זה וידוא הריגה במחבלים האמיתיים חוץ מרצח יובל זל.

אני מבין ששני החיילים יצאו מאותו הרכב?

הגיעו בטרמפ ביחד? היה עוד מישהו ברכב? לא ברור.

לגבי נשק, אני בחיים לא שמתי נשק לא עלי. לא עם ההורים. לא בטרמפים המקסימום זה להחזיק אותו ביד, הרבה פעמים הייתי מוריד אותו רק לשים חגורה ואז שם אותו בתלה צוואר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...