Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח הפרעה לתנועה של שומרי הדרך. האם מוצדק? (עריכה - הדו"ח בוטל) עריכה: לא עדכנו את בית המשפט בביטול

פוסטים מומלצים

לפני 10 דקות, sperial כתב:

שומר הדרך

WTF?!?  בכלל לא הייתי מודע לקיומו של הדבר הזה.

גיגלתי ונכנסתי לאתר שלהם וקראתי קצת, ונראה לי שיש כאן בכלל טעות בזיהוי.

הדבר הראשון שקפץ לי הוא:

חשוב לדעת! המיזם מטפל בעבירות מסכנות חיים ובריונות חמורה בלבד.

לאחר בחינה, עבירות שלא עומדות בהגדרות אלו, ייפסלו.

ה"עבירה" שלך לכאורה (לי ברור שלא נעשתה שום עבירה ) - אינה נמצאת ברשימת העבירות של שומרי הדרך.

קישור לרשימה  -  https://docs.google.com/document/d/1UMAML4D5c7owVR09U_-mdGGv-nqc3HWP9uPa4-QEOMU/edit#bookmark=id.hohcg23x60fs

אבל לפי הסרטון נראה שהרכב שהיה אחריך (סקודה?) הוא העבריין המצולם,

כי העבירה שלו כן נמצאת ברשימה שלהם - חציית קו לבן וכניסה לצומת אחרי סיום המופע הירוק ברמזור.

Unt36itled.jpg

• אהבתי 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, sperial כתב:

שומר הדרך שלח את הסרטון לפני שחלף על פני בוקי. הרי השליחה היא בזמן אמת, לא מכרטיס הזיכרון.

אכן רואים שהפניה ימינה חסומה - יש שם זנב של SUV לבן שלא יכול להתקדם, רואים את התנועה הערה של הולכי הרגל במעבר החציה. מה שמפריע הןא הרכב המפרסס, אבל הסרט נקטע כך שאי אפשר לדעת האם הוא יכול להתקדם.

עזוב את הsuv . עצור את הסרט על 0.31 והבט על האישה והעגלה . תוכל לראות את החלק האחורי השחור של המאזדה במצב עמידה 

ואחרי שקראתי  את הודעתו של BoazB11 ...

השוטר שאישר את הדו''ח...אני לא רוצה להמשיך

עריכה אחרונה על ידי MOTIOZ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר שנים היה כאן דיון מעמיק על המיזם ועל צדדים משפטיים שלו. מה שזכור לי הוא שדובר על כך שהנהג המצלם, עם הפעלת השליחה, מציין את העבירה, ודבריו "נארזים" יחד עם הסרטון בצורה מאובטחת. בסרטון הזה יש פסקול מוזר של רעשים בתחילה ואז שקט, לא ברור לי למה.

חייב לומר שמתחילה להווצר כאן קבוצה של מנהלים "עבריינים" בגלל טעויות של שוטרים. לפני כמה שנים היה כאן מישהו שצולם על ידי גאטסו ברמזור, והשוטר שלח לו את הדוח שהיה מיועד לרכב שלידו (לפי ספירת הנתיבים בתמונה).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, sperial כתב:

לפני כמה שנים היה כאן מישהו שצולם על ידי גאטסו ברמזור, והשוטר שלח לו את הדוח שהיה מיועד לרכב שלידו (לפי ספירת הנתיבים בתמונה).

זה גם היה אצלי. 

דו"ח מהירות מצלמה א -3. הרכב שלי היה בנתיב 3, בפרטי הדו"ח הופיע נתיב 2. 

אז שלחתי בקשה לביטול והדו"ח בוטל. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הקבוצה מצומצמת......

• מצחיק 2

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, BoazB11 כתב:

חציית קו לבן

נכון, אבל לא נכון.

כביכול מסומן שם קו  הפרדה כפול שמהווה איסור לחצות אותו.

אבל מדובר בשימוש לא נכון של הסימון, בנסיון לאסור מעבר נתיב קרוב לצומת.

ההגדרה בלוח התמרורים:

"קו הפרדה רצוף כפול בצבע לבן: נהג בצידם הימני של הקוים, אל תעבור את 803 הקוים בגוף הרכב או בחלקו."

כלומר, לא רק שאסור לחצות אותו, אסור כלל לנסוע משמאלו. לפיכך השימוש בו להפרדת נתיבים באותו כיוון נסיעה כדי למנוע מעבר נתיב היא פסולה והופכת את כל מי שנוסעה בנתיב השמאלי לעבריין.

אין בארץ סימון שאוסר מעבר נתיב (יש איסור עקיפה, יש אי תנועה שאסור לנסוע עליו, אבל אין איסור ספציפי למעבר נתיב), ומשום מה מנסים לאלתר עם הסימון הזה. לא ברור למה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מעין 815 צר. בסימון נכון יש בין הקווים גם כתמים לבנים.

אגב, אני לא מכיר את הצומת - מרכז ת"א הוא מבחינתי exclusion zone - אבל בסרטון נראה שבמקום הזה מדובר ב-803 אמיתי (כמו באיור של 810 בלוח התמרורים) ושנהג הסקודה מבצע עבירה של חציית קו הפרדה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאט לאט אני מגלה ששומרי הדרך הללו, הם אנשים משועממים שמחפשים כל הזמן צומי, וחיזוקים מידי המשטרע .

ברור שלא נעשתה כאן שום עבירה  מצדך.

יותר מרגיז מ-הכל, זה השוטר שאישר את שליחת הדו"ח הנ"ל, ללא שום ביסוס חוקי. 

אני גם משוכנע ב- 100% שבכלל לא צפה בווידיאו, ולחץ על כפתור שליחת הדו"ח על עיוור...

רק אל תוותר ואל תסכים לשום עסקת טיעון, באם זה יגיע לבית המשפט .

עריכה אחרונה על ידי yossiaviel
  • אהבתי 6
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכביש מלפנים כמו שרשם בוקי הינו כביש ראשי עם 2 נתיבים שאחד מהם לתחבורה ציבורית בלבד, הציבור באזור מאופיין בשמירת החוקים בע"ה ולא פעם כמות הרכבים שעוברים באדום או חותכים נתיב שווה לכמות הרכבים שנוסעים לפי החוק. כנראה "שומר החוק" התבלבל ולא הבין למה אתה לא נוסע בירוק! 

לצערי מכיר את ההתלבטות של בוקי מחוויה יומיומית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Buki כתב:

אם כך איך השוטר שעורך את הדו"ח יודע לאיזה רכב התכוון המתנדב?

אני משער שבגלל שה"עבירה" שלך בכלל לא ברשימה אז השוטר היה צריך לחפש עבירה רלוונטית. 

המשטרע הזו שלנו עכשיו רוצה לצלם את כולם כל הזמן ולעשות זיהוי פנים. הנה דוגמה מה קורה כשיש כזה תיעוד. מתחילים לשלוח לאנשים נורמטיביים שלא פשעו דוחות. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, BoazB11 כתב:

WTF?!?  בכלל לא הייתי מודע לקיומו של הדבר הזה.

גיגלתי ונכנסתי לאתר שלהם וקראתי קצת, ונראה לי שיש כאן בכלל טעות בזיהוי.

הדבר הראשון שקפץ לי הוא:

חשוב לדעת! המיזם מטפל בעבירות מסכנות חיים ובריונות חמורה בלבד.

לאחר בחינה, עבירות שלא עומדות בהגדרות אלו, ייפסלו.

ה"עבירה" שלך לכאורה (לי ברור שלא נעשתה שום עבירה ) - אינה נמצאת ברשימת העבירות של שומרי הדרך.

קישור לרשימה  -  https://docs.google.com/document/d/1UMAML4D5c7owVR09U_-mdGGv-nqc3HWP9uPa4-QEOMU/edit#bookmark=id.hohcg23x60fs

חחחחחחחחח.

המשטרה, חד משמעית, מתעלמת מהמטרה אליה כיוון שומר הדרך ששלח את הסרטון וזורקת דו"חות לכל הנהגים שמבצעים עבירת תנועה בסרטון שהגיע לידיהם. היה לי סיפור כזה: אותי הפלילו על ספק-עבירה שולית שחד משמעית לא נאכפת על ידי שומרי הדרך, אבל הם שלחו את הסרטון בגלל נהג אחר שחסם צומת. הקטע המטריף היה שהם הודו לי בטלפון שאני צודק אבל אין להם מה לעשות כדי לעזור לי אחרי שהסרטון הגיע למשטרה. השוטר שאחראי על פענוח הסרטונים דופק כמובן דו"חות לכל מי שהוא יכול, ולך תתווכח בבית המשפט, יש תיעוד.

ממש כעסתי אז. אם אתם כל כך גאים באתר שלכם על כך שאתם מפלילים רק עבירות מסוכנות, אז תלכו עם זה עד הסוף: טשטשו, תחתכו, לא יודע מה; תוודאו שרק הנהג הפושע המסוכן יבוא על עונשו. הרי ברור שאכיפה אזרחית היא תחום רגיש. אבל הבעייתיות הזאת נמצאת בערך במקום #4358 בנושאים שהמדינה צריכה לטפל בהם.

• מבאס 2

אם לא מוצא חן בעיניך איך שאני נוהג אז רד מהמדרכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השליחה היא של סרט גולמי בזמן אמת, עם מנגנון שמשמר ומבטיח את האותנטיות. יתחילו למחוק ולטשטש - הסרט לא יהיה קביל.

הבעיה היא שכנראה שהסרטים נבדקים על ידי השוטר שיודע לכתוב, חסר פיקוח של זה שיודע לקרוא.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, sperial כתב:

השליחה היא של סרט גולמי בזמן אמת, עם מנגנון שמשמר ומבטיח את האותנטיות. יתחילו למחוק ולטשטש - הסרט לא יהיה קביל.

אז אל תשלחו עד שתמצאו פתרון. כאמור, אכיפה אזרחית היא נושא סופר רגיש - ו"שומרי הדרך" עצמם מודעים לכך, ולכן ההדגשות באתר שלהם על האכיפה רק לעבירות מסוכנות וכו' וכו'. אם יש לכם באג כל כך מרכזי במערכת, אל תפעילו אותה בלי למצוא פתרון.

אם לא מוצא חן בעיניך איך שאני נוהג אז רד מהמדרכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, el-chanan כתב:

אז אל תשלחו עד שתמצאו פתרון. כאמור, אכיפה אזרחית היא נושא סופר רגיש - ו"שומרי הדרך" עצמם מודעים לכך

על איזה עץ בדיוק אתה נובח?

מבחינת המשטרה והממשלה הנוכחית צריך לצלם ולזהות את כולם כל הזמן בכל מקום.

כולם עבריינים פוטנציאלים, נשאר רק להפליל.

1984 הגיעה.

https://www.calcalist.co.il/local_news/article/b167gzlk6

ואפילו חברי אופוזיציה בעד...

סליחה על גלישה כביכול לאוף טופיק, אבל זה מתחבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...