Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח הפרעה לתנועה של שומרי הדרך. האם מוצדק? (עריכה - הדו"ח בוטל) עריכה: לא עדכנו את בית המשפט בביטול

פוסטים מומלצים

לפני 39 דקות, פריג'י כתב:

על איזה עץ בדיוק אתה נובח?

מבחינת המשטרה והממשלה הנוכחית צריך לצלם ולזהות את כולם כל הזמן בכל מקום.

כולם עבריינים פוטנציאלים, נשאר רק להפליל.

1984 הגיעה.

https://www.calcalist.co.il/local_news/article/b167gzlk6

ואפילו חברי אופוזיציה בעד...

סליחה על גלישה כביכול לאוף טופיק, אבל זה מתחבר.

כן, זה בהחלט מכעיס. וכתבתי בעצמי בהודעה שקדמה לזו שציטטת באיזו רמת עדיפות נמצאת בעיית שומרי הדרך.

ואגב, זאת יוזמה שהחלה בממשלה הקודמת, אבל ווטאבר.

עריכה אחרונה על ידי el-chanan

אם לא מוצא חן בעיניך איך שאני נוהג אז רד מהמדרכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תדגיש להם שלא יכולת לפנות ימינה לנתיב הימני כי הוא נתיב תחבורה ציבורית, בצומת המדוברת בפניה ימינה צריך לקחת את השמאלי מיד, אם היית יוצא היית חוסם את הנת"צ עד שה SUV היה זז.

עבר: מציבושי כריזמה אייר 2002

הווה: ניסן אלמרה 2002

עתיד: רכב יפני עתיק ואמין מודל 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, sperial כתב:

זה מעין 815 צר

זה לא, מכמה סיבות:

1. אין קוים אלכסונים, שום דבר לא מנע לסמן אותם.

2. פה זה לא ברור אבל במקרים אחרים הקוים המקבילים לא מחוברים בינם בקצוות כך שלא נוצרת צורה סגורה

3. בעבר השתמשו בקו הפרדה בודד לפני שהוחלף בכפול באותה צורה לא נכונה.

כמו באיור של 810 בלוח התמרורים

האיור של 810 מציג כביש דו סטרי עם נתיב אחד, כך שהקו הכפול במקרה הזה מפריד בין כיווני נסיעה, לא בין שני נתיבים באותו כיוון, והשימוש בו כאן תקין.

ושנהג הסקודה מבצע עבירה של חציית קו הפרדה

וכמו שכתבתי, נהג הסקודה מבצע עבירה של חצית קו הפרדה בדיוק כמו שהואן הלבן והרכב שלפניו מבצעים עבירה של נסיעה משמאל לקו הפרדה.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפות"ש - נניח שאתה פעם ראשונה בצומת הזו. איך אתה אמור לדעת שהנתיב הקרוב אלייך בז'בוטינסקי הוא נת"צ? אין תמרור כלשהוא בכיוון נסיעתך המעיד על כך. תיאורטית אין שום מניעה חוקית לפנות ימינה לנתיב הימני ביותר. לשון תקנה 42 טוען בדיוק כך. בגלל שאין סימון אחר כלשהוא על הכביש, הינך רשאי על פי התקנה לפנות פנייה חדה ימינה.  

רק לציין שאני מכיר היטב את הצומת. וגם בעיניי הדוח אינו מוצדק ודינו להתבטל.

• רעיון טוב! 1

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, fatboy1340 כתב:

לפות"ש - נניח שאתה פעם ראשונה בצומת הזו. איך אתה אמור לדעת שהנתיב הקרוב אלייך בז'בוטינסקי הוא נת"צ?

יש שם את השלט הזה, רואים אותו גם בווידאו של שומר הדרך, זה בכיוון נסיעתי.

IMG_20230922_021104.thumb.jpg.023780d9b0dfb87b055ab3d074d70053.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כאן בפורום מישהו שהוא שומר דרך?

אם יש לי כמה שאלות אליו

(אין מה להתבייש בזה 

הרי אם אתה עושה את מה שעושה כנראה שאתה חושב שזה נאצל מבחינתך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@פריג'יאתה מדבר על עניינים שונים. שומר הדרך מצלם ושולח סרטון של כמה שניות עם תיעוד מכוון של עבירה. עקרונית לא שונה, נניח, מגאטסו. כל האמצעים המתוארים בכתבה הם של מעקב רציף ללא קשר לעבירות.

בסרטון של @Buki הבעיה אינה המצלם אלא שוטר עם פחות מידי שכל ויותר מידי מוטיבציה. ואגב, אני מקווה שנהג הסקודה קיבל ד״ש עם קנס.

@Be roo כנראה לא הייתי מספיק חד, למרות שהתייחסתי לעניין. יש הפרדה בין נתיבים על ידי 815 צרים שלעיתים אפילו נראים כקו הפרדה בודד רחב מאוד. ציינתי שבצילום בסרטון נראה כי מדובר ב-803 ״אמיתי״ המפריד את התנועה בכיוונים נגדיים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי בוקי

גם אני מצדיק אותך , לצערי יש מצבים כמו שלך אם מתנהגים לפי כללי תנועה אז אתה נחשב כבעייתי וזאת דוגמה מצוינת למקרה ושומר תנועה אחת מהעדר כבשים השחורים.

אם משהו שהיה צריך לקבל את הדוח על מספר עבירות שזה עקף אותך וניכנס לצומת מעט באדום. דרך אגב חבל שאין המשך של סרטון איפה שאתה ממשיך לנסוע ומבצע פניה ימינה וזה היה עוזר בטוח.

אני מאמין שאם תגיש ערעור אז קבל ביטול דוח .

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

ב-803 ״אמיתי״ המפריד את התנועה בכיוונים נגדיים.

יתכן. אני הנחתי שבגלל שהואן הלבן נוסע בנתיב הזה עוד מתחילת הסרטון זה נתיב נסיעה באותו כיוון, סימון קו העצירה הקצר והעדר חץ בנתיב השמאלי מצדדים בטענתך, אבל יתכן והם סתם נמחקו.

עריכה אחרונה על ידי Be roo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, fatboy1340 כתב:

לפות"ש - נניח שאתה פעם ראשונה בצומת הזו. איך אתה אמור לדעת שהנתיב הקרוב אלייך בז'בוטינסקי הוא נת"צ?

סימון צהוב של נתצ על הכביש אותו ניתן לראות בעזרת העיניים כאשר מסובבים אותן ימינה?  

אני שם בצד את שומרי הדרך, שכמו כל אדם משתמשים בזה ככלי לנקמנות/פריקה. שיבושם להם. הבעיה שהדו"ח הזה עבר שוטר, והבעיה הגדולה יותר לשוטר הזה יהיו אפס השלכות שליליות על חוסר המקצוענות שלו. על העץ הזה צריך לנבוח.  

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, ניקו פ. כתב:

סימון צהוב של נתצ על הכביש אותו ניתן לראות בעזרת העיניים כאשר מסובבים אותן ימינה?  

צירפתי תמונה מקודם.

מוצב שם שלט למגיעים מהכיוון ממנו אני הגעתי:

"נתיב תחבורה ציבורית - אכיפה באמצעות מצלמות".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי את התמרור. דבריי היו תוספת לאמירה שלו "אין תמרור". כלומר גם אם לא היה תמרור, יש סימון כבישים דהוי, אך עדיין ברור. 

• רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

815 צרים שלעיתים אפילו נראים כקו הפרדה בודד רחב מאוד

זה לא המקרה כאן. לא סימנו קו רחב בודד, לא סימנו אלכסונים בין הקווים הצרים, כלומר שום דבר שהופך את הסימון לדומה מספיק ל-815. 

הנחיות סימון תמרורים מציינות במפורש שאין להשתמש בקו הפרדה בין נתיבים באותו כיוון. אם טרחו לציין זאת, כנראה כי הבינו שיש שימוש לקוי כזה.

image.png.0ed3b300a4732c5c3cd1be5f029b3a07.png

image.png

image.png

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתכלתי בסרט שוב. כפי שכתבתי אתמול, זה לגמרי 803 תקני. הנתיב משמאלו מיועד לתנועה הנגדית, אין בו קו עצירה לפניה שמאלה. צריך להוסיף עוד 2 עבריינים - המאזדה השחורה (רואים רק את הפנס הימני שלה) ורכב ההסעות. ואז מצטרפת הסקודה.

עריכה: כאן דוגמה של ה-815 שעליו דיברתי:

image.thumb.png.36975c9613cd47fe1f2aeb3adb3b130c.png

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, sperial כתב:

אין בו קו עצירה לפניה שמאלה

יש קו עצירה מוקדם בשביל לאפשר לאוטובוסים שנכנסים לרחוב לקחת פניה רחבה.

הנתיב משמאלי הוא באותו כיוון נסיעה ומיועד לפניה שמאלה בלבד. מהנתיב בו אני עומד מותר שמאלה וימינה. 

• רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...