Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח Audi TTS

Fraysa

פוסטים מומלצים

חלפו 40 שנה, לא? אגב, נדמה לי שאתה טועה בזמנים, ושהפיקוח על יבוא רכב, הסתיים איפה שהוא סביב 1960, כאשר הכלכלה התחילה להתאושש מהשילוב של מלחה"ע השניה, מלחמת העצמאות וגלי העליה הגדולים.

אבל השאלה שלי היא על העשור השלישי של המאה ה-21, וכמובן על מדינות מערביות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני כשעה, WE988244 כתב:

חברת ביטוח צריכה להרויח כסף, וברגע שכמות הגניבות עלתה,

תחזיקו חזק,

בשנת 2020, 20 כלי רכב ל1000

בשנת 2021 40 כלי רכב ל1000

בשנת 2022 60 כלי רכב ל1000

רק שהם ניצלו את ההזדמנות והעלו לכולם, לא רק לרכיבים הגניבים יותר, אחרת אין הסבר שממני פתאום דרשו תוספת של 3000 שקל למרות שכלום לא השתנה והרכב שלי עדיין לא מעניין אף גנב. 

אנקדוטה. פעם הייתי לי סאב 9-5. מתישהו בהצגת הרכב לרוכשים מתעניינים אחד מהם כנראה גנב את מפתח הספייר שהיה ברכב (כן, הכי מפגר), יצא לסיבוב נהיגה וזנח את הרכב באיזה חניון ענק. בחברת הביטוח לא האמינו שגנבו את הרכב ודרשו בדיקת פוליגרף. בסוף, המשטרה מצאה את הרכב לאחר כחודש, מצאו כי דיווחו על רכב מוזנח מלא אבק בחניון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, zvit כתב:

@WE988244  הסיבה לתעריף הגבוה הוא לא סיכוני הגנבה אלא סיכוני התאונה.

מחירים לדוגמא: מכסה תא מטען ל-Audi S5  (עשוי מאלומיניום) 70000 ש"ח "בלבד"

כשהשתתפתי במבחן דרכים של Q7 לפני 3.5 שנים בדקתי מחיר של סט ג'נטים מקוריים ל-Q7 עם שכן שמאי. שלחנו שאילתא והתשובה לא איחרה לבוא

מחיר סט ג'נטים מקורי  עמד 88000 ש"ח (אם אני זוכר נכון לא כולל מע"מ) 

מה מה מה מה ? ג'נטים ב 88,000 ש"ח ? 

אני קניתי סט ג'נטים + צמיגים 255/50/20 ב 8,000 ש"ח בלבד. 

אודי Q7 2016. 

לפני 4 שעות, Jack457 כתב:

ביטוח של S8 יהיה מוצר פרימיום מחוץ לפיקוח ושם מצידי שישתוללו...😆

דווקא כשיש אנשים שמוכנים לשמר את המכונה המופלאה הזאת, אתה כותב תגובה לא מרגשת בלשון המעטה. 

אבל הקטע ב S8 זה שהיא כמו מטוס קונקורד, יכולה לעשות הכל בנוחות. 

ומי שקונה אותה יהיו לרוב אנשים שרוצים רכב מתחרה ל S-CLASS אבל שיודע גם לרגש. 

לכן לא תמצא אותם נוהגים בפראות, אלא זה יותר הקטע של המכונית שיכולה לעשות הכל. 

חוץ מחיסכון בדלק... 

לכן לדעתי הביטוח נמוך משמעותית מה TTS. 

ה TTS מכוונת הרבה יותר לצד הספורטיבי ולכן סביר להניח כי מי שיקנה אותה יתפתה לקחת אותה לגבולות שלה, הרחוקים מאוד מאוד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, zvit כתב:

@WE988244  הסיבה לתעריף הגבוה הוא לא סיכוני הגנבה אלא סיכוני התאונה.

מחירים לדוגמא: מכסה תא מטען ל-Audi S5  (עשוי מאלומיניום) 70000 ש"ח "בלבד"

כשהשתתפתי במבחן דרכים של Q7 לפני 3.5 שנים בדקתי מחיר של סט ג'נטים מקוריים ל-Q7 עם שכן שמאי. שלחנו שאילתא והתשובה לא איחרה לבוא

מחיר סט ג'נטים מקורי  עמד 88000 ש"ח (אם אני זוכר נכון לא כולל מע"מ) 

אני מבין שפות"ש ירד מהסיפור ויחד איתו אנחנו יכולים לרדת מהנושא ולסטות לצדדים  -

אז בוא רגע נחדד. הסביה שכל החלקים האלה מתומחרים ככה זה פשוט מאותה סיבה שכל החלקים שמוחלפים בתאונות מתומחרים יקר - רצון של היבואן להרוויח.

התמחור של החלפים האלו פסיכי, וזה חלק מניפוח מחירי התיקונים שמתגלגל אח"כ אלינו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.9.2023 בשעה 07:37, sperial כתב:

יש עם הביטוח עניין הרבה יותר מרתיח שהגיע לפורום הלא נכון ולכן כנראה לא זוכה להתיחסות רחבה של החברים. למה הרבה יותר מרתיח? כי הנושא שעלה בשרשור הנוכחי פוגע בבודדים. נושא מוסכי ההסדר, שעלה שם, פוגע בכל מבוטח ובכל מוסך.

זה מה שדיברתי עליו לפני 4 עמודים כאשר נתתי לך דוגמה לדברים שחברות הביטוח עושות כשיטת מצליח

ומצפצפות על החלטות המפקח.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.8.2023 בשעה 12:34, sperial כתב:

יש כל מיני משחקים של "נהג עיקרי" ו"נהג משני" שיש חברות ביטוח משחקות בהם. לא אופתע אם במקרה של תביעה פתאום יתחילו למקור מי באמת הנהג העיקרי, למרות שמדובר בעניין שדי קשה להוכיח.

אתה כרגע במדרגה של 24-30, המדרגה הבאה תהיה כאשר תגיע לגיל 30. המדרגה הזו מחזיקה עד גיל 40 או 50.

מדרגה של גיל 24-30, ולפחות תביעה אחת בשנים אחרונות, לפי מה שהוא תיאר. סביר להניח שחלק גדול מעלות הביטוח נעוצה דווקא במאפייני הנהג ולא הרכב במקרה הנל.

• אהבתי 1

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין התביעה מסביר הרבה. אם היא בשנה האחרונה - ולפי הפיצוי הלא שלם זה המצב - היא לבדה תקפיץ את הפרמיה בכ-50%.

אם אכן הנחת העדר תביעות בשנה שעברה היתה 35% על הפרמיה הבסיסית הרי שבחידוש הביטוח הפרמיה תעלה ב-1/0.65 שזה בערך פי 1.5 (הפרמיה הבסיסית, ללא ה.ה.ת). והפעם מדובר ברכב שהביטוח הבסיסי שלו יקר. ככל שפות"ש יתרחק מהתביעה ואם לא יהיו תביעות נוספות מחיר הביטוח ירד בחדות בכל שנה. אגב, זו אחת הסיבות שבגללה אני נוהג להמליץ לשקול היטב תביעות על נזקים לא גדולים, ובמקרה של פות"ש והאודי "לא גדולים" נמדדים ב-5 ספרות.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.9.2023 בשעה 18:24, Supertigre כתב:

רק שהם ניצלו את ההזדמנות והעלו לכולם, לא רק לרכיבים הגניבים יותר, אחרת אין הסבר שממני פתאום דרשו תוספת של 3000 שקל למרות שכלום לא השתנה והרכב שלי עדיין לא מעניין אף גנב. 

חברת הביטוח מיצרת איזה משואה משוקללת,

היא לא תקח על האוטו שלך 2000 ש"ח ועל מאזדה 7000 ש"ח היא תחלק את זה לאוטו שלך 4000 ולמאזדה 5000,

יש בסוף איזו שהיא חלוקה בין כלל המבוטחים בהשתתפות הכוללת של כל מקרה ביטוחי, ולכן גם לך עלתה הפרמיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולכן כנראה שיש מקום להתערבות של הרגולטור בנושא. מצד אחד אומרים שוק חופשי וחברה עסקית מצד שני הן מנצלות את כוחן לגבות ממני יותר בלי שום סיבה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"רגולטור של התחת שלי"

סיפור קצת רלוונטי:

לפני כ 16 שנה, קניתי רכב סטנדרטי למדי (הונדה אקורד) עם הלוואה עומדת של בט"ל. כשקונים רכב עם הלוואה עומדת, מחוייבים כחלק מההסכם לבטח את הרכב בביטוח מקיף למקרה של גניבה וכו' .

נוצר מצב שתבעתי את הביטוח מקיף על 2 תאונות באשמתי, והם לא הסכימו לבטח אותי יותר שנה אחרי. ניסיתי לחפש חברת ביטוח אחרת , ללא הועיל.

שלחתי מכתב למפקח על הביטוח, וקיבלתי תשובה שחברות הביטוח הן עסק פרטי ולא מחוייבות לבטח אותי במקיף, גם אם זה רכב שהמיסים עליו שולמו על ידי המדינה ¯\_(ツ)_/¯

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתוך ראיון עם רונן אגסי, מנכ"ל מגדל

ציטוט

האם מורגש שיפור בביטוחי הרכב?
 "יש לנו שיפור ניכר גם בביטוחי חובה וגם בביטוחי רכוש, בעיקר בזכות התאמת רמת המחירים לרמת הסיכון. עם זאת היה לנו גידול בתביעות ברבעון השני, כך שלא כל השיפור ברמת הפרמיה בא לידי ביטוי בדוחות. אם אתה שואל לגבי המשך העלאת התעריפים, קשה לי להתייחס לכך לאור הפרסומים שרשות התחרות טענה ששטראוס ניסתה להעביר מסר של העלאת התעריפים דרך הדוחות. אני כן יכול לומר שאנחנו ממשיכים בחיתום זהיר בהתאם למצב בענף. אנחנו בתהליך ארוך של התאמת המחירים לרמת הסיכון. אני מעריך שהענף יתייצב בסופו של דבר.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לידיעת הקוראים:

בנובמבר הTT האחרונה תרד מפס הייצור. היא תהיה TT RS.

3 דורות של TT יוצרו במשך 25 שנה, סה"כ 650000 יחידות. עד נובמבר השנה ייוצרו עוד 10000 יחידות שכולן כבר נמכרו.

עוד קורבן של העידן החשמלי.

עריכה אחרונה על ידי amosbmw
  • מבאס 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

למי שיש כסף מיותר ממליץ לו לקנות את אחת האחרונות ולשמור אותו נעול באיזה מחסן ל 10 שנים או יותר. זה ישתלם בוודאות. 

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.9.2023 בשעה 20:44, tomerR כתב:

"רגולטור של התחת שלי"

סיפור קצת רלוונטי:

לפני כ 16 שנה, קניתי רכב סטנדרטי למדי (הונדה אקורד) עם הלוואה עומדת של בט"ל. כשקונים רכב עם הלוואה עומדת, מחוייבים כחלק מההסכם לבטח את הרכב בביטוח מקיף למקרה של גניבה וכו' .

נוצר מצב שתבעתי את הביטוח מקיף על 2 תאונות באשמתי, והם לא הסכימו לבטח אותי יותר שנה אחרי. ניסיתי לחפש חברת ביטוח אחרת , ללא הועיל.

שלחתי מכתב למפקח על הביטוח, וקיבלתי תשובה שחברות הביטוח הן עסק פרטי ולא מחוייבות לבטח אותי במקיף, גם אם זה רכב שהמיסים עליו שולמו על ידי המדינה ¯\_(ツ)_/¯

אז מה עשית?

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...