Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הלגו המתעדכן באופן משביע רצון ומכיל אנשים טובים וכנראה לא מספיק ציטוטים (עד ש-M3 יגיע גם לכאן)

Fazer

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, Derish כתב:

אישית, אני לא מתעקש על המותג המקורי. שאלתי משום שאני רוצה להתחיל להכניס את האחייניות שלי לתחום ואת זה כדאי לעשות בעלות מינימלית עקב הנטייה של ילדים בגיל הזה לאבד עניין. אהבתי את הסטים של CaDA, ועם עליאקספרס קשה לברור את המוץ מהתבן אך אמשיך לנסות. בכל אופן, תודה על ההמלצות עד כה.

אם תקנה חיקוי בטוח שיזנחו את זה. התיסכול והאכזבה מובטחים.

פעם איזו דודה ז"ל קנתה לבן שלי חיקוי כזה, החלקים לא נשארים אחד על השני.

ממליץ לקנות ערכות קטנות של מקורי.

• רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 112
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

צריך לציין גם שהגיל שחברת לגו ממליצה עליו, בדרך כלל מתאים לילדים הרבה יותר קטנים ממה שכתוב על האריזה. 

נראה לי שהגיל המומלץ מכוייל לפי סקאלת ההתפתחות המוחית של הזכר אמריקני הממוצע, if you know what I mean.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, amosbmw כתב:

אם תקנה חיקוי בטוח שיזנחו את זה. התיסכול והאכזבה מובטחים.

פעם איזו דודה ז"ל קנתה לבן שלי חיקוי כזה, החלקים לא נשארים אחד על השני.

תלוי תלוי תלוי. יש טווח מאוד גדול.

החיקויים הכי גרועים הם אלה שמגיעים לחנויות בארץ.

דרך עלי הזמנתי כל מיני ערכות והטובות שבהן הן, איך לנסח את זה... 70 אחוז מהעמידות של לגו, ומידת דיוק של 95 אחוז.

באופן לא מפתיע, האיכות היא נגזרת של המחיר בהתאמה די מושלמת.

הדגמים הכי מוצלחים הם אלה של cada - במיוחד ערכות תואמות לגו טכניק (עיצובים מקוריים, לא העתקים של דגמי לגו) - שלטים, בקרים, מנועים, הכול עובד.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לכבוד החג:

image.thumb.jpeg.2cba4d46d94f93c301c71139aa517a73.jpeg

לא, לא הטלוויזיה (טוב, גם הטלוויזיה אבל זה שייך לשרשור אחר). מתחתיה:

image.thumb.jpeg.2251e51a7b8fc3a9a5f1c748288c1954.jpeg

זה סט קטן אבל מהנה מאד לבניה. כמו רוב הדברים שאני רוכש בימים אלו הוא שייך ל"סטים למבוגרים" שלגו דוחפים חזק. אבל היפה בו שמדובר בסט מתוך סדרת Ideas, בה כל אחד יכול להציע דגם שבנה מפרי דמיונו הקודח לבחירת הציבור, ואם אסף מספיק הצבעות - לגו יצוותו לו בונה מקצועי משלהם וביחד יביאו את הדגם לייצור סט רשמי. שזה יפה - מניסיוני בפורום ייעודי של חובבי לגו, מה שאנשים פרטיים בונים הוא מדהים, והרעיונות שלהם עוברים בכמה רמות את אלו של לגו הרשמית.

הסט הנ"ל נקרא Tale of the space age ואמור להיות מושפע מספרי וסרטי מדע בדיוני שונים - אני רואה קשר לספרי מד"ב שונים שנכתבו בשנות החמישים\שישים\שבעים. כמו שאתם רואים, מדובר בארבעה דימויים שאפשר להציג אותם בנפרד או לחבר ביחד, כפי שהחלטתי לעשות:

image.thumb.jpeg.3201870d8f6868737004d0da8175b1a6.jpeg

אפשר אפילו לתלות אותם על קיר, הנה הצד האחורי:

image.thumb.jpeg.883f1e67a0825c7661527aae885ea4e1.jpeg

כנראה שבאמת אתלה אותם, ובאותה הזדמנות גם את הואן-גוך. בגדול - אני ממליץ (בטח שממליץ, אלא מה...).

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון ללכת לתערוכת לוגו שיש בתל אביב?

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אפילו לא ידעתי שיש תערוכה. האמת שאני לא בקטע של תערוכות, ובטח לא להידחף בין ערמות של אנשים. את זה למדתי בימי אוטומוטור העליזים של שנות התשעים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...