Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהיכן האומץ לעקוף על פס לבן?

llaavvii
שימו לב! השרשור הזה בן 603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז התקנה לא בתוקף?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.8.2022 בשעה 18:58, dorsht כתב:

מה הקשר בין המצב הכללי והכלכלי לבין השטויות שאנשים עושים?

אנשים נוהגים כמו משוגעים גם במרכז הארץ, אין אכיפה כמעט, לא משנה איפה בארץ. אז אנשים מרשים לעצמם בגלל זה, ולא בגלל הפערים הכלכליים (ומה זה קשור בכלל?).

אי אפשר להשוות מה שקורה במרכז למה שקורה בדרום ובעיקר באיו"ש. אין דין ואין דיין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.8.2022 בשעה 18:32, falou כתב:

למיטב זכרוני יש מקומות בכביש 40/12 שיש פס הפרדה לבן במקומות שיש ראות טובה ומספיק מרחק/זמן, בייחוד אם יש לך רכב חזק. אני לא אומר שהייתי עושה את זה, רק אומר שזה לא דורש בהכרח אומץ ו/או טיפשות. רק זלזול בחוק.

ובדיוק לכן שאלתי, מאיפה האומץ?

גם אם הכל נראה תקין מספיק נהג אחד ששולח את התמונה למשטרה ואתה ללא רשיון...

דבר נוסף אם הנהג יורד לשוליים ואני יכול לעקוף ללא מעבר על הפס אין שום ביחה עם זה,

שוטר חושב שעברתי? בשביל זה יש מצלמת דרך ברכב...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי, ה"שהידים" על הכביש מתחלקים ל-4 קבוצות:

א. אנשים שחושבים שיש להם איזשהו חוזה אישי עם הקב"ה שאומר שלא יעונה להם כל רע.

ב. ערבים שמכניסים את המאבק הלאומי שלהם לכביש, רוצה לומר "הציונים האלו לא יגידו לי איך לנהוג" וכו'.

ג. אנשים עם מעט-מאוד שליטה בכעסים; לא קיבלו מהאישה בערב הקודם, אז הם עצבניים מאוד וימררו את החיים שכל מי שבטעות חולק איתם את הכביש.

ד. אנשים בתחילת גילאי העשרים, שמיומיויות נהיגה נמוכות, וחוסר הגיון בריא מכפילים את עצמם אחד בשני ומבטיחים שהויות ארוכות במחלקות השיקום או בלתי מוגבלות בבתי הקברות (מודה ומתוודה, אני יצאתי מהשלב הזה בשנות העשרים המאוחרות שלי).

עריכה אחרונה על ידי saay222
  • אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, nev כתב:

אי אפשר להשוות מה שקורה במרכז למה שקורה בדרום ובעיקר באיו"ש. אין דין ואין דיין.

אני באר שבעי במקור וגר כבר שנתיים ומשהו במרכז ועובד במרכז קרוב ל-3 שנים.

ההתנהגות היא אחרת והצרות הן אחרות, העובדה היא שגם במרכז לא חסר משוגעים.

• אהבתי 2

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר במרכז וכל פעם שאני מגיע לאיו"ש או דרומה מבאר שבע זה כאילו שעברת למדינה אחרת. מתי בפעם האחרונה ראית במרכז רכב עוקף רכב עוקף רכב (הכל על פס לבן כמובן)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת במרכז ראיתי דברים הזויים כמו עקיפה על השוליים. לא פחות הזוי.

• אהבתי 1

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.8.2022 בשעה 19:24, saay222 כתב:

לגבי ירידה לשוליים, בעבר הייתי עושה את הדרך בין פ"ת לשומרון לפחות פעם ביום, באותה תקופה היתה לי רנו קנגו דיזל 1.9 אטמוספרית, בעליות הרכב עשה 60 קמ"ש, ללא מזגן.

כשהגיע רכב מאחורי הייתי יורד לשוליים ונותן לו לעקוף.

עד אותו לילה שבו ירדתי לשול, וכמעט שנכנסתי בעגלה עם סוס שנסעה על השול ללא מחזירי אור בכלל (כביש לא מואר), בכיוון מנוגד לתנועה.

בשנייה האחרונה ראיתי משהו והספקתי לבלום, נעצרתי במרחק של כ-2 מטר מהעגלה, שעקפה אותי והמשיכה בנסיעה.

אחרי כ-25 שנות נהיגה, אני יכול להגיד שזה הכי קרוב שהגעתי לתאונה עם נפגעים.

אני זוכר את עצמי יושב ברכב על השול, 4 ווינקרים, מנסה לעצור את הביצים שלי מלרעוד.

לא יורד לשול, שישרף העולם, שיסעו אחרי בפקק של קילומטרים, מעניין אותי כקליפת השום.

או שפשוט תלוי במצב התאורה, אם הכביש מואר ואם יש אור גבוה עובד לרכב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני גר במרכז הארץ , וכמעט לא יוצא לי לצאת מהאיזור ה"פרוורי" של  רמת גן-הרצליה-רעננה-נתניה , 

לא שבמרכז חסר מטורפים , אבל בפעמים המעטות שיוצא לי לנהוג בדרום או בצפון אני כל פעם חוטף שוק של החיים על הנהיגה הפרועה חסרת המעצורים בכבישים שם.

עקיפות בפס לבן , הצמדות מטורפת לנהגים "איטיים" (כמוני) שמעזים לנהוג "רק" 10 קמ"ש מעל המותר, נהיגה במהירות מופרזת, 

ובעיקר כולם נוסעים מהר מהר מהר מהר! עוד לא הצלחתי להבין ב22 שנה שאני נוהג לאן חלק גדול מהנהגים -  כל כך כל כך כל כך ממהרים שם?

ומה הבעיה פשוט לנהוג כמו בני אדם במהירות המותרת???

האמת שאני היום די מפחד לנסוע לדרום או לצפון , אולי בעתיד שיהיה כסף לרכב חדיש מודרני ובטיחותי זה ירגיש יותר בטוח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.8.2022 בשעה 21:45, llaavvii כתב:

גם אם הכל נראה תקין מספיק נהג אחד ששולח את התמונה למשטרה ואתה ללא רשיון

לאן שולחים?

כי אני יכול לשלוח הרבה תמונות של עוקפים בפס לבן רצוף, כולל וידיאו.

ייתן לשוטרים תעסוקה לכמה חודשים קדימה.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.8.2022 בשעה 15:13, llaavvii כתב:

טור לא קטן של מכוניות לפני (תוך כמה ד' גם מאחרי) ובראשו לנד קרוזר גוררת קראוון בנסיעה איטית,

וכמובן הנהג לא יורד לשוליים היכן שאפשר - שיתפוצצו כולם,

מתי ראית לאחרונה מישהו מקבל דוח על זה?

לעניות דעתי רוב הנהגים לא למדו את זה אצל מורה הנהיגה ואין להם מושג על הבעיה הבטיחותית ביצירת "פקק"

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה יצא לי לנסוע לא מעט בכביש 465 ו-60.

כמות הפעמים שראיתי נהגים עוקפים על קו לבן באזורים עם ראות 0 בשביל לנסוע על 106 קמ''ש כשהרכב לפניהם נוסע על 104 קמ''ש היא הזויה.

כאילו מבחינתם אין תנועה נגדית וגם אם יש - בעיה שלהם. שיעצרו.

מפחיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכבישי איו"ש אין בכלל דין ואין דיין.

זכור לי מהשירות הצבאי גם הסדרי תנועה שנהגים עשו לעצמם בשטחי A, כמו למשל בכיכר של מחסום קלנדיה.

בשביל לפנות למחסום היה צריך לקחת ימינה בכיכר, אז מי שחיכה לתור למחסום עמד רגיל בכיכר ומי שרצה להמשיך ישר ולא להכנס למחסום פשוט נסע בנתיב הנגדי של הכיכר וככה אולתרו להם שני נתיבים בכיכר.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, vadim6385 כתב:

לאן שולחים?

כי אני יכול לשלוח הרבה תמונות של עוקפים בפס לבן רצוף, כולל וידיאו.

ייתן לשוטרים תעסוקה לכמה חודשים קדימה.

למשטרה - במידה ויש לך צילום וידאו, אני מניח שלשוטרים יהיה מה לעשות עם זה, בכל מקרה אני פעם נרשמתי ל"שומרי הדרך" ושם פשוט היית שולח קטע מצולם דרך האפליקציה.

לפני 13 שעות, tinoki כתב:

מתי ראית לאחרונה מישהו מקבל דוח על זה?

לעניות דעתי רוב הנהגים לא למדו את זה אצל מורה הנהיגה ואין להם מושג על הבעיה הבטיחותית ביצירת "פקק"

למה שיקבל דו"ח? אין חוק שאוסר על נסיעה ב50 קמ"ש היכן שמותר 80 קמ"ש.
אני בטוח שלא תמיד הוא גורר ולפעמים גם הוא נוסע מאחרי משאית, לא מעט פעמים הם מבינים מה הם גורמים אבל מעניין להם את הסבתא.
שאלתי פעם נהג משאית למה הם לא תמיד יורדים לשולים בעליות, הוא נתן לי תשובה כפולה יש כאלו שלא מעניין אותם הנהגים האחרים (הם לפעמיים נהנים לראות את האחרים זוחלים אחריהם),
ובגדול הוא אמר אני מפנה את הנתיב אבל שנגמרים לי השוליים ואני צריך לחזור לנתיב לא נותנים לי נדחקים עד השניה שאין ברירה, אז אני לא יורד לשוליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 603 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...