Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפט שאני שומע כל היום - "אין מה לעשות הכל התייקר - אז גם אצלי"

Michazzz
שימו לב! השרשור הזה בן 663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעניין עד כמה 2023 תהיה שנה מחורבנת.

מאז 2020, כל שנה רק יותר גרועה. כאילו הקורונה הייתה הטריגר שגרם לתגובת שרשרת שלא רואים לה סוף.

מה הדבר הבא? ארה"ב מספחת את מקסיקו ואת קנדה, ופותחת מלחמה גרעינית מול סין ורוסיה ביחד?

עריכה אחרונה על ידי vadim6385
  • מבאס 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד אומר, "תצפה להכי גרוע, מקסימום תופתע לטובה"

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, vadim6385 כתב:

כאילו הקורונה הייתה הטריגר שגרם לתגובת שרשרת שלא רואים לה סוף.

תיקנתי לך. הקורונה היתה הטריגר להרבה מאוד תהליכים, מה"הרחבה הכמותית" ועד סגירת נמל שנגחאי. בהחלט אחד הגורמים המרכזייםמלמשבר הכלכלי הנוכחי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברה שנה אפשר להתחיל לצחוק או שעוד מוקדם מידי?

• אהבתי 1
  • מבאס 1

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Michazzz כתב:

אני מנסה לרדוף אחרי קצב ההתייקרויות ומרגיש שאני כל הזמן בחוסר. זה משפיע על הבריאות בחיי.

תבחין בין הרגשה שנובעת מצריכת חדשות לבין מצב בפועל בשטח.

בלי להיכנס לך לכיס חלילה, לא נראה שכסף זאת בעיה בשבילך אם קנית ב.מ.וו. 2018.

אם כן יש לך בעיה אמיתית של כסף, אז אני לא צריך לספר לך איזה מקור מעולה למזומנים זה ב.מ.וו כשמוכרים אותה.

"מרגיש שאני כל הזמן בחוסר" - זה סיפור לשרשור נפרד ולא קשור בכלל לכסף או מצב כלכלי. להיות מופתע מהתייקרויות אחרי שנה וחצי של הדפסת כסף בארה"ב זה לא רציני. כולם ידעו שזה יקרה וכולם ידעו שזה יקרה בקרוב. אז הנה, קורה.

עריכה אחרונה על ידי hans
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

תיקנתי לך. הקורונה היתה הטריגר להרבה מאוד תהליכים, מה"הרחבה הכמותית" ועד סגירת נמל שנגחאי. בהחלט אחד הגורמים המרכזייםמלמשבר הכלכלי הנוכחי.

לדעתי חלק מאותם תהליכים היו קורים כך או כך, אי אפשר לצמוח לנצח, חייבים שיהיה מיתון מדי פעם.

הקורונה פשוט זירזה אותם.

לפני 15 דקות, hans כתב:

בלי להיכנס לך לכיס חלילה, לא נראה שכסף זאת בעיה בשבילך אם קנית ב.מ.וו. 2018.

לחילופין, אם קנית ב.מ.וו. 2018, הכסף עלול להפוך להיות בעיה מאוד גדולה בשבילך.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניית הבמוו לא ממש קשורה לנושא הפוסט, הרכב שומר על ערכו, גורם להנאה ואושר וכנראה השקעה טובה יותר מפק"מ. הרבה דברים השתנו בשנתיים האחרונות אצלי, והכסף נוזל מהידיים. ברגע שלא אוכל להחזיק את הרכב אמכור אותו. התחושה הכללית היא שהכל נהיה יקר בצורה לא פרופורציונאלית, בטח אחרי שחזרתי מבודפשט וראיתי כמה שבישראל המחירים הם חזיריים בכל תחום.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק רציתי לרשום שלכולם יקר וקשה אבל נתבג מפורק מנוסעים ולסוכני נסיעות אין מה להציע.

אין מה לעשות הכל באמת התייקר.

ברגע שמחירי התובלה עלו פי 6 ויותר, מחירי הדלק בשיא ומחירי התבואה בטוח גם משתוללים כל שאר הדברים בשרשרת התייקרו.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל מאוד מאוד יקר ועדיין אנשים ממשיכים לחיות.

לא תיסע ברכב כי יקר?לא תצא לחופש?

לא תלך למסעדה?

אז החשבון גדול יותר,אבל אין ברירה ממשיכים בחיים.

זה כמו להתלונן על העבודה ולהמשיך להגיע כל יום,יש אנשים שעושים את זה שנים.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, - XM - כתב:

לא בטוח שמענקי קורונה כאלה או אחרים גרמו לאינפלציה.

יותר מזה, אני לא יודע אפילו עד כמה המדיניות של ריבית 0 גרמה לאינפלציה, היינו סביב הריבית הזו תקופה ארוכה ושום דבר לא קרה. עד כדי כך שהיו כלכלנים שכתבו לפני שנה שהקשר בין ריבית לאינפלציה רופף.

מה שקרה זה, מלחמת רוסיה אוקראינה שהשפיעה חזק מאוד על מחירי הסחורות והאנרגיה, והקורונה בסין שעדיין חיה ובועטת.

כנראה שלולא הכסף הזול עליית המחירים הייתה מתונה יותר, אבל לא נראה לי שזה הגורם.

לא רק המענקים. סגירת המשק לתקופה ממושכת. פגיעה באחוז העובדים וגם הרבה אנשים שחזסרו לעבוד, לא כולם חזרו לאותה רמת הכנסה. 

נשים בצד את ההשפעה העולמית של הקורונה ואין ספק שהיא גורם משמעותי במה שקורה היום בעולם. 

כמובן כמובן שהיא לא הגורם היחיד. 

כמובן כמובן שאני רחוק מלהיות מומחה בכלכלה. 

אבל כלכלנים הזהירו. פוליטקאים החליטו. איט איז וואט איט איז.

• אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Potato כתב:

הכל מאוד מאוד יקר ועדיין אנשים ממשיכים לחיות. - ועדיין חיים  בקטע של חיה הים כי מחר נמות. האשראי בשמיים.

לא תיסע ברכב כי יקר?

-לא. עברתי לאופניים.

לא תצא לחופש?

אצא למקומות זולים או חינם- סטייל עין פשחה\ים\בריכה דרך גרופון או עמותות דתיות. לא אפרנס מלונות עם הסכומים שהם מבקשים.

לא תלך למסעדה?

לא , לא , ושוב פעם לא. שומר נפשו ירחק ממקומות אלו- קיבה רגישה מאוד מאוד. 

אז החשבון גדול יותר,אבל אין ברירה ממשיכים בחיים.

גרוע מאוד! חייבים לשנות את אורח החיים והוציא כמה שפחות עכשיו אחרת יכנסו ללופ לא נורמאלי של מינוס

זה כמו להתלונן על העבודה ולהמשיך להגיע כל יום,יש אנשים שעושים את זה שנים.

עצוב

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם במוסך שאני מטפל. עלתה שעת עבודה מ300 שקל. ל330 שקל. אבל זה אחרי עשור שהמחיר היה קבוע.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 11 שעות, vadim6385 כתב:

מעניין עד כמה 2023 תהיה שנה מחורבנת.

מאז 2020, כל שנה רק יותר גרועה. כאילו הקורונה הייתה הטריגר שגרם לתגובת שרשרת שלא רואים לה סוף.

לא נכון אל תהיה כזה פסימי, 2020 באמת היתה חרא של שנה אבל דווקא המצב משתפר. 21 היתה טובה יותר, 22 קצת יותר טובה מ21.

• מצחיק 2

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, eladns כתב:

לא אצל כולם האשראי בשמיים,ולא כולם חיים כאילו מחר הולכים למות.

אני אצא למסעדה בידיעה שהחשבון יהיה 350 ולא 300 ואקזז את זה ממקום אחר.

אבל כן,יותר כלכלי לאכול לחם עם מרגרינה ולמלא כוס מים מהברז,רצוי בחושך שלא יעלה חשמל חס וחלילה.

אפשר לבלבל את המוח שכל דבר שהוא הנאה או איכות חיים זה רע.

שים על עצמך שקית זבל בגשם או תזיע את החיים בקיץ על אופניים,אם מה שעושה לך טוב זה לדעת שהוצאת פחות.

אנשים משלמים יותר ועדיין לא במינוס,לא צריך להפוך עליית מחירים לטראומה.

כן,זה לגמרי מבאס אבל כולם ממשיכים בחייהם.

לפני 33 דקות, yor2 כתב:

גם במוסך שאני מטפל. עלתה שעת עבודה מ300 שקל. ל330 שקל. אבל זה אחרי עשור שהמחיר היה קבוע.

חכה יעבור החוק של מינימום 40, יעלה גם ל400.

לפני 26 דקות, SlowRide כתב:

לא נכון אל תהיה כזה פסימי, 2020 באמת היתה חרא של שנה אבל דווקא המצב משתפר. 21 היתה טובה יותר, 22 קצת יותר טובה מ21.

אבל אבורסה

• אהבתי 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...