Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפט שאני שומע כל היום - "אין מה לעשות הכל התייקר - אז גם אצלי"

Michazzz
שימו לב! השרשור הזה בן 664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 7 שעות, Pika007 כתב:

שפחה צריכה מזוודה, לא 4. אלא אם טסים לשבועיים פלוס, מזוודה+2 טרולי סוגרת לך משפחה בכיף.

איפה הלוואי… לא קרוב אפילו.

לונדון אמרת? אולי העיר היקרה באירופה שהיא לא מדינה סקנדינבית.

פעם אחרונה שביקרתי שם הייתי בהלם מהמחירים. 4 נפשות לא מסיימות שם חופש ב10k כולל טיסות בשום תסריט.

סוגר בפברואר? מי סוגר בפברואר טיסה לקיץ עם ילדים? אתה יודע כמה דברים יכולים להשתנות עד אז?

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Pika007 כתב:

אוגוסט.

ומשפחה צריכה מזוודה, לא 4. אלא אם טסים לשבועיים פלוס, מזוודה+2 טרולי סוגרת לך משפחה בכיף.

אם תרצה לטוס לוינה בתחילת אוגוסט אגב, תוכל לעשות את זה ב 800 שקל לראש לפני מזוודות, לא ממש 1200. ללונדון בטיפה יותר. וזה בלי תכנון מראש- להזמין בתוך הקיץ אל תוך הקיץ, מי שהיה מתכנן לפני חודשיים סה"כ? היה משלם 20-30% פחות.

תלוי במשפחה. לכל אחד יש הרגלי אריזה שונים ופוביות שונות לגבי מה לקחת.

לא חסרים כאלה שאורזים אותו הדבר ליומיים ולשבועיים. נכון שזה מיותר ונכון שגם הם יודעים שזה מיותר אבל אם לא יארזו ככה זהנ יציק להם כל הטיול.

לגבי מחירי טיסות, בהכללה זה נכון אבל בשורה התחתונה זה עניין של מזל.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, farkash7 כתב:

סוגר בפברואר? מי סוגר בפברואר טיסה לקיץ עם ילדים? אתה יודע כמה דברים יכולים להשתנות עד אז?

כמה כבר יכול להשתנות?
שואל ברצינות, לא בציניות.
הילדים תרצה או לא יהיו בבית ביולי אוגוסט.
ניתן להניח כי רוב ההורים במצב שהם יכולים לארגן חופש מהעבודה חצי שנה מראש.
אירועים חריגים/אסונות יכולים לקרות גם אם תסגור את הטיסה שעתיים לפני, לרוב האנשים זה לא קורה.
במקרה הכי גרוע - שים עוד כמה דולרים על כרטיס עם ביטול חינם, מלונות באירופה גם ככה עם ביטול חינם, והגנת על עצמך במקרה הצורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרטיס עם ביטול חינם זה יקר...
בכל מקרה אתה שואל האם זה אפשרי להזמין טיסה בפברואר לאוגוסט ברור שזה אפשרי.
השאלה האם אנשים עושים את זה? אולי, רק יכול לומר שסביבתי הקרובה+חברים לא יצא לי לשמוע על כאלה שעשו את זה.
הרוב הזמינו את הטיסה חודש מראש ומי שקצת הגדיל ראש חודשיים מראש.
לא יודע אם זה מדגם מייצג, אבל זה מה שאני מכיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אריזה לטיול זה כבר נושא בפני עצמו והוא תלוי בידע/ניסיון/יצירתיות.

בחור אצלנו שנוסע דיי הרבה מספר שהוא מזמין מראש מחנות זולה במדינה אליה הוא עומד להגיע את כל הביגוד התחתון שיצטרך, מחליף פעמיים ביום וזורק את המשומשים. לדבריו, זה עניין של פחות מ 50 ש"ח/שבוע.

בחור אחר סיפר שהוא מתכלב ונוסע רק עם סט אחד להחלפה וכל יום מכבס במקלחת של המלון (הוא השוויץ בקולבי עץ המוסלקים במזוודה כדי שלא יעשו לו בעיות במלון לדבריו🙄)

ציטוט

הרוב הזמינו את הטיסה חודש מראש ומי שקצת הגדיל ראש חודשיים מראש.
לא יודע אם זה מדגם מייצג, אבל זה מה שאני מכיר.

אנחנו (בדרך כלל) מזמינים חצי שנה מראש ובגדול, למעט הקורונה, לא נתקלנו בהפתעות עד היום 

עריכה אחרונה על ידי Haim_gds
תוספת
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, יובל .מ. כתב:

כמה כבר יכול להשתנות?.

עד ינואר 2020 בעיקר פשיטת רגל של חברות תעופה.

בשנתיים האחרונות הוראות הקורונה השתנו כל שבועיים. אפילו היום, כשהדברים מתחילים להתייצב, עדיין קשה לי להזמין בטווח של 2-3 חודשים, שזה מה שאני צריך מבחינת הודעה לעבודה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני טס לבד מספיק לי תיק Jansport Big Student באמת, זה לא רלוונטי. אני יכול להסתדר גם בלי תחתונים אבל שוב אנשים מוזרים ומלוכלכים עם הרגלים מגונים לא רלוונטי.
הנה ביקשו ממני לטיסה הקרובה לרכוש מזוודה 20 קילו למרות שבת הזוג כבר לוקחת אחת. באמת שאין לי מושג למה אבל לך תתווכח...

בכל מקרה "גוגל טיסות" מאפשר לראות תמונת מצב.
הנה תמונת המצב לשבוע הראשון של אוגוסט אמצע שבוע, ראשון עד שישי שזה אומר שבוע חופש מהעבודה (גם שווה כסף אבל נתעלם...).
תוסיפו מזוודות...
אולי אולי באיטליה תצליחו לסיים את זה ב10K, וגם זה עם לא מעט פשרות.
עכשיו רגע כולם טסים לרומא? אם זה היה המצב מחיר הכרטיס היה שונה... לא, לא כולם טסים לרומא.
image.thumb.png.2a46cf1ad889f0eb738ba8c5e0fc471c.png

עריכה אחרונה על ידי farkash7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, farkash7 כתב:

איפה הלוואי… לא קרוב אפילו.

לונדון אמרת? אולי העיר היקרה באירופה שהיא לא מדינה סקנדינבית.

פעם אחרונה שביקרתי שם הייתי בהלם מהמחירים. 4 נפשות לא מסיימות שם חופש ב10k כולל טיסות בשום תסריט.

לונדון זה המקום היקר ביותר שהזכרתי, ולא אמרתי מילה לגבי פברואר. אמרתי "לפני חודשיים", קרי- אפריל. 

תראה, זה לא שמה שאתה אומר בכלל לא נכון- אין צורך לעשות צ'רי פיקינג כדי להיראות צודק ב 100% שאתה יכול פשוט להיות צודק ב 65 בלי לעשות ליאור

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כאילו מחפש בכוח למצוא את הדילים הכי יקרים, לתקופות הכי יקרות ובתזמון הכי יקר שיש, ואז אתה לוקח את זה ומכליל את זה על הכלל. 

אם בא לך באמת טיסה, שב רגע באתרים כמו דקה 90, ריינאייר וכל מיני מנועי חיפוש ותמצא דיל טוב. 

אני וזוגתי היינו בשיא העומס של פסח בוינה, 5 ימים, יצא לנו 4000 שקלים (לפני אוכל ושופינג כי זה אינדיבידואלי, אבל כולל רכב שכור ליומיים)  וגם זה כי בחרנו לטוס עם טיסות יקרות יותר ממה שהיו ובחרנו לשלם על מלון קצת יותר יקר מהממוצע, סתם כי התחשק לנו לוקיישן טוב ומלון קצת פנסי. וזה היה שיא העונה. תתרחק טיפה משיא העונה וחופשה עם ילדים ממש לא צריכה להיות 10K. 

לפני כשעה, farkash7 כתב:

אם אני טס לבד מספיק לי תיק Jansport Big Student באמת, זה לא רלוונטי. אני יכול להסתדר גם בלי תחתונים אבל שוב אנשים מוזרים ומלוכלכים עם הרגלים מגונים לא רלוונטי.
הנה ביקשו ממני לטיסה הקרובה לרכוש מזוודה 20 קילו למרות שבת הזוג כבר לוקחת אחת. באמת שאין לי מושג למה אבל לך תתווכח...

בכל מקרה "גוגל טיסות" מאפשר לראות תמונת מצב.
הנה תמונת המצב לשבוע הראשון של אוגוסט אמצע שבוע, ראשון עד שישי שזה אומר שבוע חופש מהעבודה (גם שווה כסף אבל נתעלם...).
תוסיפו מזוודות...
אולי אולי באיטליה תצליחו לסיים את זה ב10K, וגם זה עם לא מעט פשרות.
עכשיו רגע כולם טסים לרומא? אם זה היה המצב מחיר הכרטיס היה שונה... לא, לא כולם טסים לרומא.
image.thumb.png.2a46cf1ad889f0eb738ba8c5e0fc471c.png

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני אוכל ושופינג... לא אמרת כלום... ושים לב שידברנו על טיסה עם ילדים (4 נפשות)
פחות מ-77% ואני לא מפסיק לצטט פה אנשים 😃
פיקה לגבי פברואר לא היה מכוון אליך.

מרגיש לי שהכסף בורח דרך הידיים, אבל רציתי לטוס.
אמרתי סבבה כריתים עם רינאייר אחלה מחיר!
"אבל צריך 2 מזוודות של 20 קילו".
"למה? מה נעשה עם זה? אני לוקח בגד ים ו3 טישרט, אפילו תחתונים אני לא לוקח."
"יש לך ילד בן שנתיים צריך"
"למה"
"צריך!"
...
עוד 50+ יורו לראש.
רגע צריך גם רכב כי אני לא בנאדם של הכל כלול בטן גב.
...
טוב לפחות ניקח מלון זול שקיבלתי עליו המלצה חמה
"אבל הוא נראה כמו מלון בקוסטה ריקה"
"טוב אז מה את רוצה?"
"את זה!"
בום הוכפל מחיר המלון.
עריכה: שכחתי את השוס. ברגע מוחלט של טמטום שאלתי את זוגתי
" רוצה בייביסיטר?"
"מה זאת אומרת?"
"נטיס את X" (אחותי).
"סבבה למה לא" (לא לא! היית צריכה להגיד לא חד משמעית!).
...
יאללה עוד כרטיס (אבל בלי מזוודה רק טרולי מה אני פראייר?).
עכשיו אני מתעלם מזה שהיא תוביל לעוד הוצאות, מבחינתי היא הולכת לאכול זיתים ולשתות מים כל הטיול.

בקיצור טוסו לבד אנשים.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • מצחיק 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי צריך להזמין כרטיסים ל14 לאוג' ללונדון (חזור מאיסלנד ב24)
עלות הכי זולה כולל עצירת בניים לצד בערך 560$ (חזור טיפה יותר יקר עם 2 עצירות בניים),
בסופו של תהליך עם עלות מלון לא השתלם לי ואמרתי שאני לא לוקח את העבודה הזו,

מחירי הטיסות היום משוגעים (וכן אפילו בדקתי את האופציה לטוס מרמון).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה נשמע כמו מקרה קלאסי לחמשוש ארוך אצל סבא וסבתא. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מדבר על טיסות

שהילדים היו יותר קטנים כל שבוע הייתי קונה 2 קופסאות מטרנה+3 חבילות טיטולים כל שבוע. היה 200 שקל מתוך קניה של 500-600 שקל

היום שאני עושה קניות הקניות שלי מגיעות כמעט בקלות ל-500 שקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ילדים גדולים אוכלים יותר.

חוץ מזה אכן יש התייקרות, אבל זה לא ברמה שאנשים צריכים למכור חפצי ערך כדי להאכיל את הילדים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...