Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפט שאני שומע כל היום - "אין מה לעשות הכל התייקר - אז גם אצלי"

Michazzz
שימו לב! השרשור הזה בן 643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ילדים אפשר להעביד במטע, או בQA.

• מצחיק 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.6.2022 בשעה 16:24, ניקו פ. כתב:

כתבו לא משתמש אחד ולא שניים שיהיה מחיר להתנהלות המדינה בראשות רה"מ דאז. 

נתון:

רוה"מ נתניהו בשלטון מ-2009 עד 2021

הקורונה כאן ממרץ 2020

שאלה:

איך זה מתיישב עם מה שרשמת?

אלא אם הוא בזבז תוך שנה את כל כספי המדינה.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לקח על עצמו מדיניות של ז*ן על הכלכלה העיקר לעצור את התפשטות הקורונה. 

חלק מזה זו התוצאה שלפניך. הסברתי כבר בעמוד לפני. תעצור לקרוא את כל השרשור לפני שאתה יורה על אוטומט. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, farkash7 כתב:

אנשים שקנו כרטיס בקורונה לפני שנתיים ועכשיו ממשים.

אנשים שקנו איזיג׳ט ללונדון בחורף ב40$.
יש לכם עוד איזה תסריט לא רלוונטי ?

אנחנו מדברים על עכשיו. עכשיו נתבג מפוצץ לא בחורף.

תמצאו עכשיו טיסה בקיץ ליעד כלשהו ב״אירופה הקלאסית״ בפחות מ1200 לראש לפני מזוודות נראה אותכם.

כל מי שטס בקיץ קנה כרטיס ב2020 בלואוקוסט וביטלו לו?

כל מי שטס עכשיו בקיץ הזמין את הכרטיס שלו במרץ?

הרוב הזמינו בחודש-חודשיים האחרונים.

הזמנתי כרטיס בלואוקוסט עם מזוודות לאי כלשהו ביוון.

זוג פלוס תינוק שלא משלם.

רכב.

מלון לא הכל כלול.

רק אלה 6k ועוד לא נחתתי שם ועוד הזמנתי יחסית בזול, הכרטיס טיסה כבר עלה ב40%.

איך 4 נפשות טסות ביולי אוגוסט למערב אירופה ומבלות שם ב10k? תעלומה.

ולמה בכלל לנסוע למערב אירופה בקיץ? הכי צפוף, הכי חם, המקומיים הכי מגעילים לתיירים בגלל הכמויות שלהם, המחירים הכי יקרים (גם הטיסות, גם מלונות, גם אטרקציות מקומיות), והכי הרבה כייסים.
עדיף תמיד לנסוע בספטמבר/אוקטובר (לא על חגי ישראל) או באפריל/מאי (לא על חופשת פסח). לנסיעות עירוניות של מוזיאונים ואתרים דומים, הכי מוצלח זה בכלל נובמבר/דצמבר (כל עוד לא נופל על חג המולד).
כן, נופל על ימי לימודים בי״ס. אז מה? הילדים ילמדו יותר מהנסיעה מאשר יפסידו, ועוד לא שמעתי על בי״ס שעושה צרות בנושא (פרט לפעמים לי״א-י״ב). ההורים שלי תמיד עשו כך (גם לסקי בחורף, גם לטיולי נהיגה, גם לעירוניים) וגם היום אנו עושים כך.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, farkash7 כתב:

לפני אוכל ושופינג... לא אמרת כלום... ושים לב שידברנו על טיסה עם ילדים (4 נפשות)

למה הילדים שלך אוכלים וואגיו כל היום? או מישהו מהם באדי בילדר?

ושוב אני מזכיר, שיא העונה. 

אתה מתעקש לטוס שבוע ראשון של אוגוסט, לאכול רק וואגיו ולשכור מרצדס S קלאס כי אתה לא איש של בטן גב אז סבבה.

תטוס בזמן טיפה פחות נפוץ, תשכור רכב יותר פשוט (או תטייל בעיר הארופאית שבה אתה נמצא, זה גם לא בטן גב), אל תאכל במסעדות מישלן אלא במסעדות רגילות והכל טוב. להגיד שבאופן גורם חופשה לזוג עם שני ילדים זה תמיד לפחות 10K זה לא נכון. עובדתית. יכול להיות שאולי אצלך זה תמיד 10K, אבל זה לא מעיד על הכלל. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שכתייר יהיה לך קשה מאוד לצלוח לחופשה אירופאית של זוג+2 ל 5 ימים  ב10K.

קח טיסות ומלון לא יקרים וכבר הגעת לסביבות ה 6-7. כשאתה מטייל 200 ש"ח לראש ליום זה ממש לא הרבה.

אל תשכח שמדובר על עלויות של תיירים ולא של מקומיים ומדובר על אטרקציות ואתרים שעולים לפעמים לא מעט.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה מחירים של קיץ ובחגים. בזמנים נורמליים אפשר בפחות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, PinkDolphin כתב:

כן, נופל על ימי לימודים בי״ס. אז מה?

עם זה דווקא כן יש לי בעיה ולא בגלל חומר שיפסידו (כי הם לא יפסידו שום דבר שאינו בר השלמה). הבעיה היא שאנחנו מעמידים את הלימוד בסוף סדר העדיפויות ומתייחסים אליו כאל משהו שאם זה לא נוח לי אז זה בסדר לא ללכת או לא ללמוד.

לפני 1 דקה, SlowRide כתב:

זה מחירים של קיץ ובחגים. בזמנים נורמליים אפשר בפחות.

אלה מחירים של אחסון סביר וטיסות רגילות. לא בתכנון של שנתיים מראש.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, Night Driver כתב:

אלה מחירים של אחסון סביר וטיסות רגילות. לא בתכנון של שנתיים מראש.

זה לא מה שהוא כתב.

הוא לא כתב שתתכנן שנתיים מראש, אלא שתאריך הטיסה שלך יהיה כזה שמעט פחות עמוס. ואז אפשר למצוא טיסה מלון ב-5 אלף ולא 8.  

זה באותה מידה יכול להיות ספונטני. 

אם רחמנא לצלן, אתה אדם שיודע לתכנן שלושה-ארבעה חודשים קדימה (סליחה על הגסות) אז תצליח לחסוך עוד יותר. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכנון טיסות על חופשות בתי ספר, שהם בתזמון עם שיאי הביקוש, לא נובע מבחירה אלא מההבנה שאתה צריך להעסיק את הילדים לתקופה של שבוע. לתת להם לשבת מול הטלוויזיה זאת לא אופציה טובה כל כך, ובגילאים קטנים יותר אתה בכל מקרה צריך להיות איתם בחופש מהעבודה, אז כבר עדיף לטוס (ייצא יותר זול, או ממש דומה, ביחס לעלות חופשה בארץ בכל מקרה). גם לא מעט חברות מחייבות את העובדים לקחת חופש בחגים, אז מה ההיגיון להישאר שבוע בבית עם הילדים ולטוס אחרי זה על חשבון ימי חופש נוספים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ניקו פ. כתב:

למה הילדים שלך אוכלים וואגיו כל היום? או מישהו מהם באדי בילדר?

ושוב אני מזכיר, שיא העונה. 

אתה מתעקש לטוס שבוע ראשון של אוגוסט, לאכול רק וואגיו ולשכור מרצדס S קלאס כי אתה לא איש של בטן גב אז סבבה.

תטוס בזמן טיפה פחות נפוץ, תשכור רכב יותר פשוט (או תטייל בעיר הארופאית שבה אתה נמצא, זה גם לא בטן גב), אל תאכל במסעדות מישלן אלא במסעדות רגילות והכל טוב. להגיד שבאופן גורם חופשה לזוג עם שני ילדים זה תמיד לפחות 10K זה לא נכון. עובדתית. יכול להיות שאולי אצלך זה תמיד 10K, אבל זה לא מעיד על הכלל. 

איזה וואגיו. בקושי אוכל הציפור, אבל ילדים גדולים אוכלים ועליהם אתה לא יכול להפעיל מניפולציה של הכי מגניב זה לקנות קוטג' ולחמניה בסופר, הם ירצו מסעדות.
חוץ מזה טיול זה לא רק אוכל, זה מתנות, זה אטרקציות...
אני לא מתעקש לטוס שבוע ראשון של אוגוסט, בכלל טס בסוף יוני למרות שיש גן! אנשים ישמעו אותי אומר את זה ויגידו שאלוהים נותן אגוזים...
איזה מרצדס בקושי סוזוקי ויטארה ידנית, כי על אוטומט רוצים תוספת. רציתי פיאט 500 אבל אתה יודע ילד, יש מזוודות בגללו (בגללנו לו לא באמת אכפת), יש לו עגלה וכל מיני שיט אחר.
דרך אגב אם הייתי איש של בטן גב ולוקח הכל כלול המלון היה עולה לי כפול לפחות, ואומנם לקחתי מלון יקר ממה שתיכננתי אבל ממש לא משהו חריג.
משודרג+ נקרא לזה או תקציב בינוני.
לגבי עיר אירופאית לא יכול יותר לראות ערים אירופאיות, ראית אחת ראית את כולן. רוצה מקום עם טבע, אם בא לי עיר אני נוסע לתא, אותו חרא.
ממש לא עפתי בטיול שתיכננתי (חוץ מהבייביסיטר) וגם בחרתי ביוון, גם כי לא הייתי וגם כי זה זול פי כמה מערים באירופה, עדיין אסיים את החופשה אני מאמין לא רחוק מהתקציבים שנתתם ללונדון וברלין, וזה כשאני טס ליוון שלושה אנשים, כי על הילד לא משלמים (בתאוריה).

האם אפשרי לטוס למערב אירופה ב-10K? בסדר מקבל את זה שכנראה שכן.
האם הנוסעים שעוברים היום בנתב"ג הם בכיוון הזה? מאמין שאולי 30% מהם, השאר לא, ולכולם כואב כי הכל התייקר.

ברי כתב לך יפה, אנשים מתעקשים לטוס באוגוסט כי אין להם ברירה לא כי הם רוצים.
רק אחדד "שיא העונה"/"שיא הביקוש" הם תוצאה של חופשות ממערכות החינוך ולא להיפך.
אם החופש הגדול היה בינואר שיא הביקוש היה גם בינואר. זה יותר קריטי מעונה, כי תמיד אפשר למצוא יעד שעכשיו קיץ בו למרות שאצלך חורף.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה כללים שעשיתי לעצמי לגבי טיסות עם ילדים (אני אחד עם שתי בנות) - בתנאי שאני לא מורה בבית ספר - אני לא טס בחופשות של בית הספר, ואם כן אז אני מקדים יום יומיים לפני ויום יומיים אחרי. גם ככה כשיש שביתות אף אחד לא בוכה איך נסתדר בלי בית ספר.

בודק טיסות מראש - אם עולה עד 30 אירו לכל אחד, אני מזמין. מקסימום הלך הכסף.  מלון מזמינים שבוע שבועיים מראש, בודק את כל האופציות (חדר לשלושה, חדר מבוגר +2, חדר לזוג+1). בודק דירות עם מטבח מול מלון עם או בלי ארוחת בוקר. משתדל לעשות טיול עיר עם תחבורה ציבורית. אוכלים במקדונלד'ס או מסעדות לא יקרות או שקונים בסופר כל מיני שטויות. שתיה קונים בסופר ומקררים בחדר - אלא אם זו ארץ זולה ואז אין בעיה. אם שוכרים רכב משתדל ללון מחוץ לעיר גדולה במלון עם חניה חינם ומברר על תחב"צ לתוך העיר.

מי שחייב לטוס ביולי אוגוסט, שיוריד מהמחיר את האלטרנטיבה (קייטנה) והעלות שלה. מי שלא סגור על היעד - מרוויח.

ועוד משהו - כבר לא ממש כיף באירופה בקיץ הלוהט כשאין מזגן ב 90% מהמקומות (סתם מקמצנות כי מוכרים מזגן נייד בכל חנות),  בחנויות חם ודביק שמבאס למדוד בגדים, יש צרעות שנדבקות אליך בכל פיקניק, בתחב"צ מתבשלים מחום ולפעמים מסריח מזיעה. אני משקיע בציוד טוב והבנות שלי יודעות שנוסעים כשקריר-שלג בחוץ.

עריכה אחרונה על ידי Michazzz
  • אהבתי 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, ניקו פ. כתב:

הוא לא כתב שתתכנן שנתיים מראש, אלא שתאריך הטיסה שלך יהיה כזה שמעט פחות עמוס. ואז אפשר למצוא טיסה מלון ב-5 אלף ולא 8.  

הכל תלוי כמה אתה יכול להתגמש בתאריכים ומה יש באיזור באום התאריכים (אם יש כנס גדול לא תמצא מלון גם ב 8).

וכמו שכתבתי, אני לא נוסע על זמן לימודים.מאם אני נוסע לטייל זה או חוה"מ סוכות או חוה"מ פסח כי אלה הזמנים היחידים שכולנו יכולים להתפנות.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.6.2022 בשעה 22:33, Night Driver כתב:

לא בטוח.

במצב שוק העבודה היום אם הוא יצטרך מאבטח הוא ישלם כדי שהמאבטח לא יעבור לעבוד במשהו אחר.

אף אחד לא ישלם שום דבר. המשכורות נישארו אותן משכורות מלפני 8 שנים.
קח זה צילמתי לפני מספר שעות מודעת דרושים:)

287611000_10224040098005129_189792113330779712_n.jpg

אינסטגרם עם הריתוכים שלי :-D

http://instagram.com/newworldofdisorder

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...