Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפט שאני שומע כל היום - "אין מה לעשות הכל התייקר - אז גם אצלי"

Michazzz
שימו לב! השרשור הזה בן 664 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קראתי לפני כמה זמן מודעת דרושים למהנדס.

דרישות מפה ועד הונלולו.

רשימת יתרונות - עד אנטרקטיקה.

כלומר מנסים לגייס סניור/מאסטר.

שכר: 11 אלף. 

לא מאמין שיקבלו קורות חיים בכלל למודעה הזו בשוק של היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Night Driver כתב:

אין סיכוי שימצאו.

זה היום שכר של עובד כללי.

ימצאו ימצאו.

זה יהיה בטח חייל משוחרר, עולה חדש שברח ממלחמה באוקראינה, או סתם מישהו נואש לעבודה, ולא יודע מה הוא שווה.

הוא כנראה יברח להם אחרי חודשיים, אבל זה כבר סיפור אחר.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@פריג'י מהנדס זה משהו רחב מאוד. איזה תחום, איזה סוג עבודה, איפה באר? 

יש לי שני בנים מהנדסים. האחד מרוויח (ברוטו) פי 3 מהשני. סוג עבודה שונה, ותק וניסיון שונים, מקום עבודה שונה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, פריג'י כתב:

קראתי לפני כמה זמן מודעת דרושים למהנדס.

דרישות מפה ועד הונלולו.

רשימת יתרונות - עד אנטרקטיקה.

כלומר מנסים לגייס סניור/מאסטר.

לפני 37 דקות, vadim6385 כתב:

ימצאו ימצאו.

זה יהיה בטח חייל משוחרר, עולה חדש שברח ממלחמה באוקראינה, או סתם מישהו נואש לעבודה, ולא יודע מה הוא שווה.

לא מתחבר ביחד, מה שסביר שיקרה (ממה שראיתי בעבר) שרשימת הדרישות תצטמצם ו/או התנאים ישופרו. עוד דבר שאולי קורה הוא פירסום "בליינד" בו החברה מנסה להשליך חכתה על פני המים ולגייס עולה חדש שברח ממלחמה באוקראינה...

בכל מקרה, אם היו מביאים לי מגויס כזה לעבוד אצלי הייתי מאוד חשדן. אחרי הכל If it sounds too good to be true, it probably is”...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Night Driver כתב:

אין סיכוי שימצאו.

זה היום שכר של עובד כללי.

BIG WHITE,

לפני זמן מה עברתי ראיון למשרת מנהל מחסן.

המשרה היא ניהול של כל תחום המחסן, הרבה רכש, והכל כולל גם הרבה עבודה פיזית- "הכל כלול" כמו שאומרים. 

כל הטוב הזה בתמורה ל-32 ש"ח לשעה.

בעל העסק הסכים להתגמש קצת איתי ל-33 (אחרי 3 חודשים) כשהבין שזה לא ריאלי בעליל.

אין לי כבר מה להגיד.

לפני 18 דקות, Haim_gds כתב:

בכל מקרה, אם היו מביאים לי מגויס כזה לעבוד אצלי הייתי מאוד חשדן. אחרי הכל If it sounds too good to be true, it probably is”...

יש אמרה שאני מאד אוהב באנגלית:

Ep.3 T.2 - If you pay peanuts… - R100X (podcast) | Listen Notes

אני נחשפתי בשנה פלוס האחרונות לדברים שאני יכול להגדיר רק כניסיון להנדסת תודעת ההמונים, כאשר חדשות לבקרים יש כתבות על "מחסור בשוק ב(הכנס כמות) של עובדים ב(הכנס תחום), וגם כשמציעים תנאים ושכר טובים לא באים".

מעניין. 

מעניין, כי לא ראיתי מקומות שמגדילים את השכר המוצע לעובדים.

מעניין, כי לא ראיתי תנאים יותר טובים בתחומים שחסרים למשק ושמפורסמים בחדשות ע"י יד נעלמה שמשלמת על הפרסום הזה.

מעניין, כי הפרסום הזה הגיע בזמן שהאבטלה מתחילה לדעוך ממילא.

מעניין, כי הפרסום הזה מדבר (גם) על תחומים שבהם תחלופת העובדים לרוב גבוהה גם ככה. 

מעניין, שעכשיו כשהאבטלה יחסית נמוכה מאד, כמעט לא שומעים פרסומים שכאלו. 

קצת גלשתי... סליחה על החפירה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, sperial כתב:

@פריג'י מהנדס זה משהו רחב מאוד. איזה תחום, איזה סוג עבודה, איפה באר? 

יש לי שני בנים מהנדסים. האחד מרוויח (ברוטו) פי 3 מהשני. סוג עבודה שונה, ותק וניסיון שונים, מקום עבודה שונה.

אני יכול לענות לך (מכונות, בצפון), אבל נהג לילה הבין בדיוק למה התכוונתי.

או שאתה מחפש ג'וניור, או שאתה משאיר ריק את השכר ומנסה להבין בטלפון.

אתה לא יכול לשים מודעה כזו, ולשלם כמו למהנדס עם שנה ניסיון שלא עשה כלום בקריירה, באותה נשימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, ברווז כתב:

"מחסור בשוק ב(הכנס כמות) של עובדים ב(הכנס תחום), וגם כשמציעים תנאים ושכר טובים לא באים".

הבכי על זה מגיע בדרך כלל ממעסיקים שמחפשים להעסיק עובדים זרים בזול, ולא נותנים להם.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודים, עובד זר עולה הרבה יותר מעובד ישראלי.

פשוט חסר כוח אדם כי אנשים הבינו בזמן הקורונה שלא חייבים לעבוד. אל תשכח שאדם שסיים דמי אבטלה ועובר לקצבה אחרת לא נרשם יותר כדורש עבודה אלא כבלתי מועסק ואז הסטטיסטיקה של האבטלה נראית יפה יותר.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, Night Driver כתב:

פשוט חסר כוח אדם כי אנשים הבינו בזמן הקורונה שלא חייבים לעבוד

אז איפה היום כל אותם אנשים ש"לא חייבים לעבוד"?

אם הם עדיין לא חייבים חייבים לעבוד, אז המודל הזה מתברר כבר קיימא, ואני לא מאשים אותם.

אם אתה יכול להפוך המבורגרים בשביל 5 אלף, או לשבת בבית בשביל 4, אז די ברור מה עדיף.

אם כל אותם אנשים הבינו שלא חייבים לעבוד, אני מבין אותם לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, vadim6385 כתב:

אז איפה היום כל אותם אנשים ש"לא חייבים לעבוד"?

אני ראיתי הרבה כאלו במרצדסים חדשים חונים ליד לשכת התעסוקה ולשכת ביטוח לאומי.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רוצה לנסוע לביטוח לאומי במרצדס חדשה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...