Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איגניס ידנית "צורה חדשה"

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 2 דקות, Derish כתב:

מפחד לחשוב מה הולך בסלריו ובאיגניס.

אחרי שירדתי מברלינגו עם 225 אלף ק"מ בסיום 100 ומשהו ק"מ נסיעה מהבית שלי לאיפה שהאיגניס עמדה, ויצאתי לסיבוב באיגניס... 

וואלה לא שומעים את המנוע. אין ויברציות. בידוד רעשים לא רע. גיר חמאה. קלאץ' חמאה. 

הכל תלוי בנקודת הייחס שלך 😁

• אהבתי 2
  • מצחיק 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודה טובה. להשלמת התמונה, לקחתי את הסוויפט ההיא מיד אחרי שסיימתי שבוע על פז'ו 5008 עם המנוע החלש. הרעיון היה לחסוך לחברה שלי כמה גרושים על השכרת רכב גדול שכבר לא הייתי צריך בשלב זה, אבל לא לקחתי בחשבון שהסוזוקי הייתה עדיין רכב עירוני במהותו, ולא התאימה לנסיעות ארוכות על כביש מהיר.

ההקבלה הכי קרובה שאני מוצא לסוויפט היא כנראה הדייהטסו קורה שנת 2000 שהייתה לי בזמנו, לטוב ולרע. פשוט ציפיתי שאחרי עשרים שנה הסטנדרטים ביפן כבר יתעדכנו קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הסטנדרטים של הודו השתפרו. מתקרבים לאלה של יפאן מ-1980.

כיוון שמדובר ברכבים מתוצרת הודו והסביבה אני לא מופתע מהתלונות, מה גם שהניסיון שלי עם חצי תריסר סוזוקי במהלך 20 השנים האחרונות (חלקם אפילו מיפאן) הוא שאינן מצטיינות בבידוד רעשים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Derish כתב:

ההקבלה הכי קרובה שאני מוצא לסוויפט היא כנראה הדייהטסו קורה שנת 2000 שהייתה לי בזמנו, לטוב ולרע. פשוט ציפיתי שאחרי עשרים שנה הסטנדרטים ביפן כבר יתעדכנו קצת.

ביפן הם התעדכנו יפה מאוד.

בהודו, שזה מאיפה שהרכבים האלה מגיעים, לא ממש.

וכן, יש הבדל באיכות חומרים והרכבה בין רכב יפני שיוצר ביפן, לבין רכב יפני שיוצר לא ביפן.

במיצובישי לנסר 2007 (יפנית) שהייתה לי, לא היה שום קרקוש מצד הפלסטיקה.

פריוס 2011 (יפנית) של ההורים - הפלסטיק לא מרגיש יקר, אבל מרגיש הכל מרגיש איכותי ובמקום. הדלתות נסגרות בצורה נעימה, שום דבר לא נשבר ולא מתפרק, גם אחרי 11 שנים על הכביש.

קורולה 2013 (טורקית) - הייתה קקופוניה שלמה בנסיעה.

בקורולה 2015 המצב היה יותר טוב - כנראה החליפו ספק או משהו.

בהונדה סיוויק 2002 (יפנית) שלי לא היו קרקושים, למרות גילו המופלג של הרכב.

בהונדה סיוויק 2004 של חבר (טורקית), ההרגשה בפנים של רכב פחות איכותי. כל הפלסטיקה בפנים מרגישה הרבה יותר זולה (ואני לא ממש אנין טעם בקטע הזה). גם הריפוד של המושבים מרגיש פחות טוב.

במאזדה 3 2018 (יפנית) אומנם בידוד רעשים לא להיט, אבל הפלסטיקה מרגישה איכותית, יושבת טוב במקום. לא יקרה, כי לא חסר חומרים זולים בתוך הרכב, אבל איכותית. לא שומעים חריקות של פלסטיקים בפניות.

המנוע, הגיר ושאר הרכיבים המכניים והאלקטרוניים אולי יהיו אותו דבר, אבל בדברים מסביב (כמו פלסטיקה, שטיחים, ריפודים, צבע), שמגיעים מספקים מקומיים, ההבדל באיכות מורגש.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, sperial כתב:

כיוון שמדובר ברכבים מתוצרת הודו

לפני 11 דקות, vadim6385 כתב:

בהודו, שזה מאיפה שהרכבים האלה מגיעים, לא ממש.

לא בדיוק... 

Screenshot_20220409-202501_(1)_(1).thumb.png.25b88da7c3fb67e8b063df9d26dc9c9c.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיגניס והסוויפט החדשות מגיעות מיפן. האלטו והבלאנו מיוצרות בהודו. והסוויפט הקודמת בהונגריה.

עריכה אחרונה על ידי makatuvkan

Suzuki Alto GLX 1.0 2011 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני די מחבב את הרכב הזה.
אין לי שום תכנית להחליף את הרכבים שלי כרגע, אבל זו אלטרנטיבה לא רעה לרכב שצריך לנסוע בעיקר בתוך העיר.

גם לא מובן למה העיצוב מציק למישהו. נראה אחלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל התקציב מכתיב לנו את הסטנדרטים.

• רעיון טוב! 1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי הוא יצרן עם מגבלות.

קשה להם להתחרות מול הסופר תאגידיים בעולם הרכב ברמה כזו שאין לה ברית עם אף יצרן.

בגלל שהם יצרן קטן במונחים גלובליים ואפילו במונחים יפניים זה מורגש באיכות החומרים.

לאחרונה הם חברו לטויטה ויתחילו למכור את היאריס והקורולה סטיישן as is עם סמל של סוזוקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, shike כתב:

לאחרונה הם חברו לטויטה ויתחילו למכור את היאריס והקורולה סטיישן as is עם סמל של סוזוקי.

תמורת מכוניות קטנות בשווקים מתפתחים כמו הבלנו שנמכרת בהודו עם סמלים של טויוטה.

אחרי מה ש-GM עשו להם אפשר להבין למה הם לא מתלהבים יותר מדיי משיתופי פעולה.

מצד שני כמעט אין יצרן שהוא לא חלק מקונצרן או משתף פעולה עם יצרן אחר על מנת לחסוך עלויות. 

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Crunchy27 כתב:

בשביל הסקרנות בכמה נרכשה ובכמה נמכרה? 

נרכשה חדשה מהיבואן ב 2019, מה היה המחיר אז אני לא יודע. מניח שבסביבות 80.000 ש"ח.

נמכרה ב 58.500

מחיריו לוי 03/2022 משוקלל היה 61.000 בסיסי לא משוקלל 56.300

היום דגם ידני "היברידי קל" עולה 92.000 ש"ח. המפרט אותו מפרט כמעט כמו ב 2019 רק נוספה בלימה אוטונומית והספק המנוע ירד מ 90 כ"ס ל 83. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירידת ערך לטעמי זניחה לרכב חדש,
ואני מניח שהבחור לא עשה יותר מאשר טיפול אחד אז בכלל האחזקה הייתה מאוד זולה (למרות הנסועה הנמוכה עיין ישנם כאלו שצריכים להחזיק רכב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 795 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...